Къде в Пловдив??? - 36

  • 64 716
  • 801
  •   1
Отговори
# 795
# 796
  • Пловдив
  • Мнения: 270
по ръба на чашата остава нещо като утайка от клея.

Да,по това се разбира
Аз си правя домашна клеева тинктура и още по-хубава.  Wink

Пиши ми на ЛС как я правиш? Peace

И на мен ако може, че имам клей, но не помня точната рецепта.

# 797
  • Мнения: 2
МОЛ Пловдив, МОЛ Галерия, Главна улица, Гранд...Има къде да си похарчиш парите, зависи какво търсиш точно Simple Smile Ако споделиш, ще е по-лесно да ти кажа къде е по-удачно да идеш.

ами иска ми се нещо по-различно, което не се среша навсякъде. Някакви ежедневни дрехи с отигинални кройки, интересни модли, нещо пи-изчанчено Simple Smile

# 798
  • Мнения: 2
казаха ми да ида в магазин хотспот на главната някъде, имало готини марки. някй има ли мнение стават ли?

# 799
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Идвайте в новата тема !

# 800
  • Мнения: 164

И аз съм за N3. В предишното жилище бяхме с Булсатком,ама завали ли дъжд,гръмотевици,всичко спира !

По отношение на кабелна и нет - и аз от 2009 г. съм на N3. Скоро преподписах за още 1,6 г. като ми намалиха абонамента с 3 лева, заради този срок и ми дадоха 1 напълно безплатен месец + 3 месеца пълен пакет, за който не доплащах. Дъжд, вятър ... не ги мори за разлика от Булсата. При него като валнеше нещо и почваше да накъсва сигнала, а като завали и сняг се налагаше да се катерим по покривите на блока, че да махаме с метлите натрупаното върху чинията.
И ние сме към Н3,нямаме забележки за момента.

Дами,искам да попитам къде мога да намеря пердета на прилични цени?Благодаря  bouquet

# 801
  • Мнения: 5 598

Казвали са ми за циганския пазар,не знам къде е,може би някъде в Изгрев

Общи условия

Активация на акаунт