Къде в Пловдив? - 60 тема

  • 55 296
  • 740
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386


Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 60"



Предишни теми


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

Магазини за пердета
Скрит текст:
За пердета:
- На Сточна гара - в началото на ул. Авкс.Велешки - един срещу друг са два магазина, в единия има и дамаски http://bibtex-plovdiv.com/aboutus.php
- на ул. Петко Каравелов, до кръстовището с Опълченска (на една и съща фирма са с този на Сточна гара по-горе http://www.kaitextil.com/)
- на бул. Цар Борис ІІІ - точно на кръстовището на ПУ-то
- на бул. България са два: като тръгнеш от кръстовището на бившия м-н Нева в посока Панаира.
 Единия е преди да стигнеш пресечката на "Брезовска" , другият ето този http://www.curtains.bg/bg/ след нея.
- на бул. Пещерско шосе, до аптека "Марешки".
- ДОМКО на Пазарджишко шосе
- на бул. Цар Борис ІІІ, спирката на Тунела-север
- на бул. Мария Луиза - срещу Църквата Св. Петка
-МОЛ Изгрев - до поликлиниката в Столипиново.
-Руския пазар


Градския транспорт



Последна редакция: ср, 07 окт 2015, 14:28 от ♥Elfita♥

# 1
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Благодаря   bouquet и честит юбилей  Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали стоматолог работещ по ЗК за вадене на зъб.

# 3
  • Мнения: 2 405
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали стоматолог работещ по ЗК за вадене на зъб.

За вадене мога да препоръчам Калинова в Кичука - мъдреците ми ги извади на 1,2,3  Joy Joy
но зависи и от зъба все пак hahaha

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Затвориха ли вече "Васил Априлов" от гарата до "Любен Каравелов".

# 5
  • Мнения: 1 053
♥Elfita♥    bouquet

Аз пък се интересувам за курсове по йога или аеробика някъде в центъра около Гранда?

# 6
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Затвориха ли вече "Васил Априлов" от гарата до "Любен Каравелов".

По последна информация от електронните издания, за сега нямало да затварят за движение участъци от булеварда. Не съм минавала лично и не мога да съм сигурна на 100% дали е така.

Ако някой търси чисто бели блузи за момиченца - вчера купих такива от дебело трико, с дълъг ръкав и набор в рамената за 13,50 лв. /размер 122-128 см. / от магазина на Стела Русе в началото на пешеходния мост. Имаше и същият модел, но с късо ръкавче, пак с набор в рамената. На тях обаче не им видях цената. Освен чисто бели имаше и други дюс цветове - розово, мръсно бяло, бледо лилаво ... Знам колко е трудно да се намери блуза без щампи и картинки, за това си позволявам да дам място, на което може да се открият.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Затвориха ли вече "Васил Априлов" от гарата до "Любен Каравелов".

Днес не беше.

# 8
  • Мнения: 232
някой питаше за поправка на зъб с лазер. аз водих сина си, 3г тогава, в споменатата клиника. работят по здравна каса, но до колкото си спомням се заплащаше около 20лв работата с лазера. идете на пеглед не струва нищо. но за по сериозна пломба не става.

аз съм доволна от "усмивка". тя си е чисто детска клиника. любезни са и си обясняват всичко. ако някой реши, че е реклама, моля модераторите да изтрият поста.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
За вадене на зъб аз съм доволна от д-р Тончев в Дентална клиника "Станков" в Гранда

Последна редакция: ср, 07 окт 2015, 16:54 от tonitabrandtner

# 10
  • Мнения: 2 405
Затвориха ли вече "Васил Априлов" от гарата до "Любен Каравелов".

Днес не беше.
не знам дали е бил затворен, но сутринта трафика по този бул. беше ужасен, предположих, че може и да е затворена онази част за да има такава тапа на сфетофара към пещерско

# 11
  • Мнения: 2 405
някой питаше за поправка на зъб с лазер. аз водих сина си, 3г тогава, в споменатата клиника. работят по здравна каса, но до колкото си спомням се заплащаше около 20лв работата с лазера. идете на пеглед не струва нищо. но за по сериозна пломба не става.

аз съм доволна от "усмивка". тя си е чисто детска клиника. любезни са и си обясняват всичко. ако някой реши, че е реклама, моля модераторите да изтрият поста.

аа в усмивката нещо не ми харесаха цени - нямат лазерна машинка, а моето диване на други машинки не сяда  ooooh!

# 12
  • Мнения: 659
Затвориха ли вече "Васил Априлов" от гарата до "Любен Каравелов".

Днес не беше.

Уж четох,че го затварят от понеделник,но вчера не беше.

# 13
  • Мнения: 99
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали стоматолог работещ по ЗК за вадене на зъб.

SINEOCKA_D, д-р Райчев. И баща, и син.

# 14
  • Мнения: 520
Виждали ли сте някъде от новите дезодоранти на "Dove" или "Rexona"?

http://www.enzo.bg/dove/original-maximum-protection-antiperspirant/
http://www.enzo.bg/rexona/women-maximum-protection-antiperspirant/


А магазин "LC Waikiki" работи ли все още и на същото място ли се намира?

Общи условия

Активация на акаунт