Къде в Пловдив? - 43 тема

  • 57 594
  • 747
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 43"



Предишни теми


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

# 1
  • Мнения: 20
Търся магазин втора употеба където да продават килими- по възможност памучни.  Praynig

# 2
# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Ето ви отговора...http://news.plovdiv24.bg/434889.html  Grinning Че и в София е минал...

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Благодаря за новата тема.  bouquet

Търся магазин втора употеба където да продават килими- по възможност памучни.  Praynig

Виждала съм килими в бившия магазин Перла на гарата и в магазин Евмолпия.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Момичета, някой забелязал/видял/ ли е фин жълт прах по тересите си, и по мебелите извадени на терасите?
Дааааааааа,а аз вчера тъкмо си измих колата и днес сутринта бях ей така  #Shocked .Валяло ли е?Нещо е духало ли e, не знам,но е голяма мръсотия

Елфи, затова вече ходя на мивка, на самообслужване и плащам макс 2 лв. за външно.
Не мога да насмогна на мръсотията и прахоляка по улиците, а като мине и такъв пустинен картината е пълна

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Елфи, затова вече ходя на мивка, на самообслужване и плащам макс 2 лв. за външно.

Да,много е удобно и пак да те хване яд,че си губил време при тази помия,която се е изляла.Нищо.Днес сутринта се опитах да мина на мивка на самообслужване,но имаше огромна опашка.Днес цял ден ще е така и аз ще си ходя с мръсна кола  Grinning

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Елфи, затова вече ходя на мивка, на самообслужване и плащам макс 2 лв. за външно.

Да,много е удобно и пак да те хване яд,че си губил време при тази помия,която се е изляла.Нищо.Днес сутринта се опитах да мина на мивка на самообслужване,но имаше огромна опашка.Днес цял ден ще е така и аз ще си ходя с мръсна кола  Grinning
Ха на бас, че мойта е по-мръсна  Laughing

# 8
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Имам 7-годишно момиченце на гости и не знам къде да я заведа да се забавлява. Бяхме на Гребната и в Градската градина,но имаме още 5 дни тук. Идеи?? Благодаря предварително и цветя за новата тема

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
PAPURCHE MEHURCHE, можеш да я заведеш на Детската железница на Младежкия хълм

# 10
  • Мнения: 20
Елфита, в случай че не си ходила все още до кинкалерия- ето на какво попаднах
http://www.kinkaleria.bg/Contact

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Муки,благодаря ти.Попаднах на тези като се рових в нета,но те продават само на едро.Аз купих една компромисна лента от магазин за подаръци,че нямах време да търся


Да,ще й бъде интересно и железницата ще работи безплатно за децата на 1 ви юни

РАЗПИСАНИЕ НА ВЛАКОВЕТЕ, ЗАМИНАВАЩИ ОТ ГАРА „ПИОНЕР
10.30 ч. 14.15 ч. 11.30 ч.
15.15 ч. 12.15 ч. 16.15 ч.
Почивен ден – понеделник и вторник

Друга идея-люлките и пързалките в Градската градина.Ледената пързалка в Галерия /не знам обаче дали още работи/.

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 12:41 от ♥Elfita♥

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Миналата седмица все още работеше ледената пързалка в мола.

# 13
  • Мнения: 1 103
Момичета,някоя от вас ходила ли е в Карфур в Мола скоро,питам,понеже чух,че тече намаление,но на дрехите ме интересува дали има?  bouquet

# 14
  • Мнения: 214
Къде има автомивки на самообслужване? Ясно е че днес няма да се вредим, но и утре е ден Peace

Общи условия

Активация на акаунт