Къде в Пловдив? - 43 тема

  • 57 700
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 580
здравейте някой да е  ходил при Д-р Петров  унг  ,да знаете колко е платения прием пир него.благодаря.
Ванче, имай предвид, че е много натоварен.
Може да ви даде час за след седмица.

# 31
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам 7-годишно момиченце на гости и не знам къде да я заведа да се забавлява. Бяхме на Гребната и в Градската градина,но имаме още 5 дни тук. Идеи?? Благодаря предварително и цветя за новата тема

Детската железница, Стената за катерене и ледената пързалка в МОЛ Галерия, кино - във Фейсис кв. "Тракия" билетите са по 4/5 лв. до четвъртък и 5/6 през уикенда, боулингите на Ескалибур и Акваленда имат детски писти ...

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 6 663
Момичета,интересувам се за добра школо по бойни изкуства за моя 7г. юнак Rolling Eyes Ще ми е по-удобно в Тракия,но...Ще ми трябва за есента евентуално след у-ще.
Племенника ходеше на карате в Матевски. Тренировките започваха към 18:00, ако не се лъжа (инфото ми е от есента)

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 161
Какво ще рече автоматична автомивка.  Rolling Eyes Как се чисти вътре колата. Ако е от онези с едни големи четки.....така ми остъргаха дръжките на вратите, че сега си имам сиви вместо черни дръжки.  Stop И 11 лева /  най-скъпата програма /  не е ли скъпо само за външно измиване. Не мен, до МОЛ-Пловдив, ми мият колата вън и вътре за 10 лева и за сега от тях съм най-доволна. А някъде в Смирненски след ЛУКОЙЛ даже е 8 лева вън и вътре. Сестра ми там я мие нейната, защото и е най-близо.
  Peace

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 580
Аз повдигнах темата за външно миене на самообслужване!
Вътрешното не съм го пробвала.

# 35
  • Мнения: 419
Здравейте! Някой сеща ли се къде продават официални костюми за момчета /трябва ми за 3-4г./, може и под наем?
Благодаря предварително за отговорите!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ако е от онези с едни големи четки.....

Да,това е автоматична.Автоматично вътре няма.Вътрешно има на самообслужване,но сякаш са скапани прахосмукачките и не дърпат добре.
На самообслужване ще си измиеш вън и вътре за по-малко от 10 лв,но все пак го правиш ти и затова е по-евтино.

Аз предпочитам сама да си я мия,защото съм страшен маниак и припадам само при мисълта,че друг ще ми пипа волана и скоростния лост.После търкам с мокри кърпички.Да не говорим като седне някой късокрак как ми размества седалката и огледалата.Питам го и за какво ти беше да нагласяш седалка и огледала като ще я караш 3 метра?Мълчи

Здравейте! Някой сеща ли се къде продават официални костюми за момчета /трябва ми за 3-4г./, може и под наем?
Благодаря предварително за отговорите!

Вик Виталис
От интернет сайт интересуваш ли се?

# 37
  • Мнения: 419
Цитат
Вис Виталис
От интернет сайт интересуваш ли се?
Цитат

♥Elfita♥, мерси за Вис Виталис и ДА интересувам се и от интернет сайтове! Пробвах и в Продавалника, но нямаше подходящ в този момент.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ДА интересувам се и от интернет сайтове! Пробвах и в Продавалника, но нямаше подходящ в този момент.

http://bebeshkidreshki.com/category/98/ofitsialni-kostyumcheta.html

Също в сватбения магазин на Заимов може да има костюмчета

# 39
  • Мнения: 1 053
Дами, не бързайте да си миете колите, прогнозата е, че и тази нощ ще ни побелеят, пожълтеят и т.н. колите.

Ауууууу дано не е вярна прогнозата,че тъкмо ми лъсна колата и утре като тръгвам,ако е пак същата мизерия,като тази сутрин и ще откача  Twisted Evil

♥Elfita♥ ,ти си същата "маниачка",като мъжа ми,лъска си я неговата кола до побъркване,до последната прашинка,понякога направо ме подлудява  Laughing Laughing Laughing

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
♥Elfita♥ ,ти си същата "маниачка",като мъжа ми,лъска си я неговата кола до побъркване,до последната прашинка,понякога направо ме подлудява  Laughing Laughing Laughing

Аз не от чистофайнство,а съм гнуслива.Знам ли аз ръцете на момчето къде са били преди да ми пипне волана?После аз ще си пипна телефона и ай,честито  Mr. Green

miraluba ,мерси за инфото за мивката срещу Била.Ще се възползвам-често минавам от там

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 161
Аз повдигнах темата за външно миене на самообслужване!
Вътрешното не съм го пробвала.

Извинявай, чела недочела.  ooooh! Ама защото цената ме респектира и затова си помислих, че някак и вътре се мие за тези пари.  Crazy

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 363
За деца - ще има някакъв балетен фест от 01.06. до 04.06, май в Драматичния театър, но ако някой има повече инфо, нека да каже

# 43
  • Мнения: 987
А някой посетил ли е вече новата автомивка на кръстовището на Била и МакДо на " 6-ти септември" ? Отзиви ?

# 44
  • Мнения: 1 380
Сега напълно ми се изясни цялата история с пясъка от пустинята.
Само дето сутринта звънях на РЗИ, Дезинфекциозна служба .... иначе моята кола и тя ще изчака, милата, по-добри времена за миене.

Общи условия

Активация на акаунт