Къде в Пловдив??? - 34

  • 87 045
  • 776
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив??? - 33"

Предишни теми


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

Последна редакция: пн, 09 юли 2012, 22:57 от ♥Elfita♥

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Elfita,   bouquet Покрай децата въобще изключих, че е време за нова тема

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Преди 2 години купих детски очила на Чико от Бейбиленд.не съм обърнала внимание обаче тази година дали още ги предлагат.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 272
  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Аз да питам за читав и евтин  Embarassed тапицер, който да работи и с кожа - трябва ми за претапициране на едно кресло   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 558
Ето аксесоари за барбекю в Бриколаж http://www.mr-bricolage.bg/prod/Barbecue/barbecues-accessories/  Peace

Преди 2 години купих детски очила на Чико от Бейбиленд.не съм обърнала внимание обаче тази година дали още ги предлагат.
А къде е Бейбиленд?  Embarassed

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 199
  bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Бейбиленд има на много места. Срещу Хепи до Новотел, на ул."Младежка", някъде в Кючук Париж. в Смирненски като бутнаха Мега Марина вече няма.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
А Паул се намира на Железарска - нали така се водеше тази улица? Мисля, че на ъгъла срещу Бътерфлай

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
  bouquet

# 10
  • Мнения: 292
Здравейте!!!Търся златар който да ми отреже пръстена че ми са подути пръстите  Whistling
Не знам дали вече не е късно, но ако наблизо около вас имате клещи, които се използват в  строителството- за гипсокартон например, давайте смело със съпруга ти и режете пръстена.

# 11
# 12
  • Мнения: 1 053
Бейбиленд има на много места. Срещу Хепи до Новотел, на ул."Младежка", някъде в Кючук Париж. в Смирненски като бутнаха Мега Марина вече няма.

На ул. "Петко Де Петков" също има Бейбиленд  Peace Peace

# 13
  • Мнения: 5
Бейбиленд има в Кичука до ДКЦ на ул.Георги Кондолов срещу паркчето

# 14
  • Мнения: 400
Здравейте, някой може ли да ми подскаже фирма за производство на облекло за охранители тук в Пловдив или Асеновград? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт