Къде в Пловдив???-18

  • 86 765
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 37
Запис!В Метро има частична разпродажба на дрехи,купих си суитчер на Пума за 24лв Peace!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Ами да пиша и в новата тема  Simple Smile

Знае ли някой къде има официални рокли под наем в Пловдив?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Може ли да ви помоля за инфо - какво в момента има в Аутлета на Адидас  по-конкретно- има ли ботуши за деца - 30-32 номер?

# 4
  • Мнения: 216
А къде мога да си боядисам моето палто newsm78

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
Затвориха ли вече "Бонжур" да знам да се разкарвам ли до там, защото ползвам някои продукти на Ив Роше и да си купя, ако все още има останало нещо.

# 6
  • Мнения: 19
Може ли да ви помоля за инфо - какво в момента има в Аутлета на Адидас  по-конкретно- има ли ботуши за деца - 30-32 номер?
Ботуши детски нямаше никакви,имаше якета,чанти и др.

# 7
  • Мнения: 1 759
А къде мога да си боядисам моето палто newsm78

аз боядисвам моите неща в една уличка на главната-от банка ДСК с въртящите врати надолу,от ляво се пада,има реклама отвън,до него има и миниатюрна оптика!
Затвориха ли вече "Бонжур" да знам да се разкарвам ли до там, защото ползвам някои продукти на Ив Роше и да си купя, ако все още има останало нещо.

почти нищо не е останало на Ив Роше,разбира се незнам какво ползваш-примерно душгела с хамамелис,който аз ползвам го няма!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Затвориха ли вече "Бонжур" да знам да се разкарвам ли до там, защото ползвам някои продукти на Ив Роше и да си купя, ако все още има останало нещо.
Вчера минах-не се разкарвай-почти е празно-10тина артикула се подмятат.
Спортен сак може да се купи и от спортния на малката главна.

# 9
  • Мнения: 214
Юнона, рокля под наем надали ще намериш.

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
А къде мога да си боядисам моето палто newsm78

Ако е вълнено, както писа в предната тема, много рискуваш да го съсипят. Боядисването става на висока температура. Освен това дрехите пускат боя след това. Всичко по - светло ще ти се боядисва от палтото.
Иначе дънки и други памучни панталони съм боядисвала в ателието до ДСК /офиса към Кукления театър/. Но някой беше писал, че ще се местят след Нова година.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
Благодаря ви, докато се натуткам...... Tired

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Да си повторя питането  Laughing Сок от червена боровинка да сте виждали някъде?
http://www.bioslunceluna.com/shop/super-foods-dobavki/sok-ot-che … a-rabenhorst.html

# 13
  • Майничка
  • Мнения: 12 605
Май утре ще го затварят или в неделя, но няма нищо читаво.
Остава засега да работи складчето до "Руски клуб".

Феичке, имам някакъв спомен, че съм виждала преди в Сани в Гранд на биополицата, но беше преди голямото опоскване, скоро не съм влизала там.

# 14
  • Мнения: 1 380
Благодаря за идеите за сак, момичета ... Засега смятам да видя как е положението в Аутлета - Коматево и в този в Ленинград.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт