Къде в Пловдив???-18

  • 86 816
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 382
Аз да си повторя въпроса за макарони( френските сладки) Simple Smile.

За козметичка препоръчвам Ина от Скандало с/у р-т "Опера".
Почистването с Колин последно беше 32 лв и почиства с ултразвук, ако не искаш ръчно. С друга козметика бяха по-ниски цените, но не съм се интересувала, защото от години съм с Колин.

# 46
  • Мнения: 959
Къде мога да водя малката на модерни танци?

Водя малката на спортни/модерни танци в ДНА.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Май утре ще го затварят или в неделя, но няма нищо читаво.
Остава засега да работи складчето до "Руски клуб".

Феичке, имам някакъв спомен, че съм виждала преди в Сани в Гранд на биополицата, но беше преди голямото опоскване, скоро не съм влизала там.
А какво е това складче до "Руски клуб"?

# 48
  • Мнения: 5 173
За козметичката: аз ходя при 1 зад халите. Ценатаѝ беше малко под 30 лв, но стиска.

# 49
  • Мнения: 987
Пепи ,   bouquet

# 50
  • Мнения: 1 053
Може ли да ви помоля за инфо - какво в момента има в Аутлета на Адидас  по-конкретно- има ли ботуши за деца - 30-32 номер?
Ботуши детски нямаше никакви,имаше якета,чанти и др.

А хубави дамски анцузи има ли?
Имаше да-според моите виждания са хубави newsm78.Всъщност имаше много повече избор май в сравнение с друг път когато съм ходила и ме се е струвало обрано Peace
Благодаря ти,ще се постарая тези дни да отида до там и да разгледам   bouquet

# 51
  • Мнения: 6 206
моят опит показва, че колкото повече намеси по лицето, толкова повече проблеми
аз съм ходила на козметичка 3 пъти в живота си и кожата ми е като на 18 год момиченце  Flutter /умря циганката където ме хвалеше/

да попитам - търся черни или сиви официални обувчици, 18 номер, за една малка кокошчица, има идеални, обаче за кръщенето трябва да са нови... и направо не знам вече къде да търся

# 52
  • Майничка
  • Мнения: 12 639
Tani_p, складът на "Национални дистрибутори", които държаха "Бонжур" е до "Руски клуб".

# 53
  • Мнения: X
Да Ви следя,че все има какво да се научи интересно ,от вас  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 011
....да попитам - търся черни или сиви официални обувчици, 18 номер, за една малка кокошчица, има идеални, обаче за кръщенето трябва да са нови... и направо не знам вече къде да търся

http://www.nextdirect.com/bg/en/shopping/girls/shoes/14/  -  може да поръчаш от тук. За седмица са при теб. Аз лично обувки/ботуши/сандали за щерката все не мога да харесам по тукашните магазини, та поръчвам.

# 55
# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 213


А, какъв е адресът? И апаратът? Simple Smile Ако може да кажеш и какви етапи включва, и каква козметика ползва. Може и на лични Simple Smile И дали си доволна ?Simple Smile


И аз като Каспър, на почистване съм била 2-3 пъти за моите 36г  Mr. Green
Но  водя дъщеря ми при Стоилова и съм доволна, апаратите, с които почиства са два, единият е на принципа на вакум, почиства идеално черни точки, а другият е с едни въртящи топчета! Съжалявам, но не знам с каква козметика работи, но може да се обадиш и попиташ  Simple Smile
Ето координатите:
http://www.derma.bg/dermatology/?id=337

Много съм доволна и от този център: http://www.beautyderm-center.com/index.php?option=com_content&am … d=46&Itemid=1
Ползвали сме фотоепилацията, микродермабразиото и масажите за лице, нямам никакви забележки!

# 57
  • Мнения: 803
Tani_p, складът на "Национални дистрибутори", които държаха "Бонжур" е до "Руски клуб".

те не приключиха ли с търговията на дребно?

# 58
  • Мнения: 230
Tani_p, складът на "Национални дистрибутори", които държаха "Бонжур" е до "Руски клуб".

те не приключиха ли с търговията на дребно?
...още отпреди няколко месеца....а и няма нищо интересно Crazy

 спам:брех Дедо ...ти си майна Joy Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 803
 а бе, не съм...но обичам Пловдив и съм често при вас.

Общи условия

Активация на акаунт