Къде в Пловдив???-18

  • 86 808
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Може ли да ви помоля за инфо - какво в момента има в Аутлета на Адидас  по-конкретно- има ли ботуши за деца - 30-32 номер?
Ботуши детски нямаше никакви,имаше якета,чанти и др.

А хубави дамски анцузи има ли?
Имаше да-според моите виждания са хубави newsm78.Всъщност имаше много повече избор май в сравнение с друг път когато съм ходила и ме се е струвало обрано Peace

# 31
  • Мнения: 351
Къде мога да водя малката на модерни танци?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Да питам някой скоро ходил ли е до "склада зад Бирената" и дали имат нови дамски маратонки, че веднъж преди нова година ходих и беше много обрано. Скоро не са писали и тук и нямам инфо, а не ми се ходи напразно пак...

# 33
  • Мнения: 2 001
Благодаря на razel dazel  и Емстерс, че ми писаха за вега теста   bouquet Емстерс,ще ти пиша на лични, за координати на студиото,че май съм се навила да ходя  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 507
Да питам някой скоро ходил ли е до "склада зад Бирената" и дали имат нови дамски маратонки, че веднъж преди нова година ходих и беше много обрано. Скоро не са писали и тук и нямам инфо, а не ми се ходи напразно пак...

Какъв е този "склад зад Бирената" ? Моля за повече информация -къде точно се намира и какво има там?

# 35
  • Мнения: 1 251
Момичета, виждали ли сте тази лютеница по магазините на ето тази фирма http://yokafoods.com/konservi.htm.

# 36
  • Мнения: 2 132
  Пепи, bouquet за темата! Аз да си подновя питането за козметичка с нормални цени за почистване на лице и от която не си тръгваш, за да се криеш след това  Mr. Green Имахме си разкошна козметичка, но е много възрастна и вече не работи  Sad
И аз търся добра козметичка, която да си разбира от работата и да не стиска пъпки Simple Smile За цени нямам претенции.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
Мерси за отговорите, ще проверя в Сани. tandonova79, остава да кажеш от къде взимаш замразени, че аз не съм се заглеждала  Peace

Ами аз си ги купих пресни от пазара... Wink ама май видях в Кауфлад-а и  Карфур-а!

# 38
  • Мнения: 1 477
Препоръчайте ми добра маникюристка,ако може в Тракия,че ми е по-близо.А как варират цените на ноктопластиката?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 213
Аз да си подновя питането за козметичка с нормални цени за почистване на лице и от която не си тръгваш, за да се криеш след това  Mr. Green Имахме си разкошна козметичка, но е много възрастна и вече не работи  Sad
И аз търся добра козметичка, която да си разбира от работата и да не стиска пъпки Simple Smile За цени нямам претенции.

Без стискане е при Ива Стоилова в Дермавист, почистването е с апарат, струва 60лв  Peace

# 40
  • Мнения: 234
Да питам някой скоро ходил ли е до "склада зад Бирената" и дали имат нови дамски маратонки, че веднъж преди нова година ходих и беше много обрано. Скоро не са писали и тук и нямам инфо, а не ми се ходи напразно пак...

Какъв е този "склад зад Бирената" ? Моля за повече информация -къде точно се намира и какво има там?
Нареждам се и аз да науча!

# 41
  • Мнения: 400
Кац и аз:)

Пепи, ще се обадя за салсата:)

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386


Без стискане е при Ива Стоилова в Дермавист, почистването е с апарат, струва 60лв  Peace

а добре ли става-черните точки махат ли се

# 43
  • Мнения: 2 132
Аз да си подновя питането за козметичка с нормални цени за почистване на лице и от която не си тръгваш, за да се криеш след това  Mr. Green Имахме си разкошна козметичка, но е много възрастна и вече не работи  Sad
И аз търся добра козметичка, която да си разбира от работата и да не стиска пъпки Simple Smile За цени нямам претенции.

Без стискане е при Ива Стоилова в Дермавист, почистването е с апарат, струва 60лв  Peace
А, какъв е адресът? И апаратът? Simple Smile Ако може да кажеш и какви етапи включва, и каква козметика ползва. Може и на лични Simple Smile И дали си доволна ?Simple Smile

# 44
  • Мнения: 507
Момичета,налага се да си продам талоните за диамантеното микродермабразио - не мога да го направя ,защото имам няколко брадавици по лицето , които не знам дали ще успея да премахна своевременно. Ако някоя от вас проявява интерес , пишете ми на лични .
Имам три талона х 20 лв /вместо х 45 лв/.

Общи условия

Активация на акаунт