Къде в Пловдив???-18

  • 86 935
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
да ама не - благодаря ти - спести ми ходене до другия край на града  Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Пепи ,благодаря за темичката  bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green
Къде мога да запиша щерката на гимнастика - на почти 4 години е. Съответно ако имате отзиви от учтеля ще е супер. За сега съм чувала само в спортното училище, което ми е много далече и за стад. Хр. Ботев, но от там нямам отзиви още.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 539
И аз с питанка - къде ремонтират сребро?

# 19
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
  bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Да си повторя питането  Laughing Сок от червена боровинка да сте виждали някъде?
http://www.bioslunceluna.com/shop/super-foods-dobavki/sok-ot-che … a-rabenhorst.html

Провери в ДМ при здравословната им серия. Имаше няколко вида сок, но не помня дали точно и от червена боровинка.

# 21
  • Мнения: 1 230
Mr. Green
Къде мога да запиша щерката на гимнастика - на почти 4 години е. Съответно ако имате отзиви от учтеля ще е супер. За сега съм чувала само в спортното училище, което ми е много далече и за стад. Хр. Ботев, но от там нямам отзиви още.
Гимнастика има в залата на бул. Дунав. Води се към Общинския център и предполагам и в други части на града има групи и занимания.  Peace

# 22
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Пепи ,благодаря за темичката

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Запис от мен Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 440
  Пепи, bouquet за темата! Аз да си подновя питането за козметичка с нормални цени за почистване на лице и от която не си тръгваш, за да се криеш след това  Mr. Green Имахме си разкошна козметичка, но е много възрастна и вече не работи  Sad

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
Да си повторя питането  Laughing Сок от червена боровинка да сте виждали някъде?
http://www.bioslunceluna.com/shop/super-foods-dobavki/sok-ot-che … a-rabenhorst.html

А що не купиш замразени боровинки и не ги свариш или приготвиш по някакъв н-н? Wink Аз есента си накупих и замразих и сега като се сетя варя на домочадието сокче...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Мерси за отговорите, ще проверя в Сани. tandonova79, остава да кажеш от къде взимаш замразени, че аз не съм се заглеждала  Peace

# 27
  • Мнения: 1 053
Може ли да ви помоля за инфо - какво в момента има в Аутлета на Адидас  по-конкретно- има ли ботуши за деца - 30-32 номер?
Ботуши детски нямаше никакви,имаше якета,чанти и др.

А хубави дамски анцузи има ли?

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт