Къде в Пловдив???-18

  • 86 802
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, местим се в НОВАТА ТЕМА

# 736
  • Мнения: 0
 Thinking Знаете ли как се казва магазинат по-надолу срещу халите ...за разни аксесуари (за коса...обици..гривни и т.н ...)...??  newsm78

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 494
да питам за Ива Стоилова колко взима за консултация?

# 738
  • Мнения: 0
За добър хирург винаги горещо препоръчвам д-р Любомир Начев от Военна Болница.
Махнах си жлъчката в хирургиите преди година и половина при д-р Карафизиев,след като щях да омра от възпалителен процес в самите Хирургии на пещерско,защото там никой не те поглежда принципно се оказа че от операционната са ми насадили стафилококова инфекция.Никой така и не ми каза как да го лековам този стафилокок и 8мес. по късно стафилокока изби по хода на стария шев.Една приятелка ме насочи към военна болница и д-р Начев.Наложи се повторно отваряне на корема и чистене от гнойта.Изследвания,антибиотици,всимание-всичко бе на като по учебник.
Д-р Начев е страхотен хирург,за такива д-ри съм чивала ,отдавна забравени разкази за доктори с главно Д  -страшно скромен ,спокоен,взискателен към себе си и изпипващ всичко до край.Нямам думи,целия екип,сестрите,другите д-ри,минаваше се по всеки ден редовно визитация,дори д-р Начев идваше в почивните си дни.Горещо ви го препоръчвам.Благодаря на целия екип.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт