Къде в Пловдив???-18

  • 86 953
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 380
Момичета, какво стана с Кауфланд в Кичука - някой знае ли кога ще го откриват ?
И някой ходил ли е в Лидл ... има ли наплив?

 Откриват го на 3  март .  / дали не беше  7-ми  Thinking/
 В  Лидъл съм била само 2-3 пъти , но не е имало много хора .  Peace

Благодаря, значи ще изчакаме до 3-ти!

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Айде сега цените, еми да препоръчам Фантата тогава,  това е едно диво кръчме точно до посоченото у-ще, където правят невероятна салата от патладжан на скара и домати,  събираме се там точно заради салатата и скумрията на скара / макар аз да не я понасям/  еми цената, която плащаме е горе долу същата както и в хубавите ресторанти, това е   Wink

jul ама ти с големи очаквания си трънала, аз направих три процедури и май смъкнах 1-2 годинки  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 802
Привет на всички,
моля някой ако знае да ми каже от къде мога да си поръчам такива чашки
http://men.-spam082-/n/otkacheni-chashi-za-kafe.10979.html

първата примерно ми е любима .

Благодаря

# 708
  • Мнения: 534
Привет на всички,
моля някой ако знае да ми каже от къде мога да си поръчам такива чашки
http://men.---/n/otkacheni-chashi-za-kafe.10979.html

първата примерно ми е любима .

Благодаря
нещо не ми се отваря  линка който си дала  Peace

# 709
  • Мнения: 1 251
Айде сега цените, еми да препоръчам Фантата тогава,  това е едно диво кръчме точно до посоченото у-ще, където правят невероятна салата от патладжан на скара и домати,  събираме се там точно заради салатата и скумрията на скара / макар аз да не я понасям/  еми цената, която плащаме е горе долу същата както и в хубавите ресторанти, това е   Wink

jul ама ти с големи очаквания си трънала, аз направих три процедури и май смъкнах 1-2 годинки  Mr. Green

Аз пък се отказах от Фантата, не нещо от кухнята, ама ми направи ужасно впечатление преди време, жената, която е постоянно там,  сервитьор и барман го раздава, през деня, когато не работи заведението още, пушеше си зад заключените решетки цигарка, минавахме с детето, а тя като свърши си метна фаса отпред на тротоара!  ooooh! Направо онемях, маси и пепелници вътре и да си метнеш фаса на тротоара! Еми няма да седна там повече, просто заради манталитета на персонала или собствениците!  Tired

# 710
  • Мнения: 6 207
Каспър,от къде ги намери тия хубави обички?И аз съм на такава вълна,ама не мога да харесам нищо на дреба Rolling Eyes

Джулиани срещу Джамията - сега покрай офанзивата с рождения й ден, мисля, че онези хора са вдигнали ръце от нас, защото и трите чифта са от там  Joy, купени от различни хора

а защо да трябва да се носят медицински - нима има по-хубаво от златото?

# 711
  • Мнения: 1 251
Каспър,от къде ги намери тия хубави обички?И аз съм на такава вълна,ама не мога да харесам нищо на дреба Rolling Eyes

Джулиани срещу Джамията - сега покрай офанзивата с рождения й ден, мисля, че онези хора са вдигнали ръце от нас, защото и трите чифта са от там  Joy, купени от различни хора

а защо да трябва да се носят медицински - нима има по-хубаво от златото?

До колкото знам, се слагат първо медицински обеци, защото са от специална медицинска стомана, която не причинява алергии, докато при злато и сребро се случва често при някой хора!  Peace

# 712
  • Мнения: 427
Каспър,от къде ги намери тия хубави обички?И аз съм на такава вълна,ама не мога да харесам нищо на дреба Rolling Eyes

Джулиани срещу Джамията - сега покрай офанзивата с рождения й ден, мисля, че онези хора са вдигнали ръце от нас, защото и трите чифта са от там  Joy, купени от различни хора
За там не се бях сетила PeaceДа се надяваме ,че скоро ще имат зареждане след вашето пазаруване Laughing

# 713
  • Мнения: 1 785
Аз за другия път (имам още 1 ваучер) или ще искам час за Нина, или само миене и сушене.

хм,да взема да си сменя тогава и аз часа да се запиша при това момиче,че нещо не ми се рискува!

побързах аз и се обадих да искам въпросното момиче да ме подстриже,дано съм доволна! доверявам ви се за инфото за Арлет Simple Smile

Да не ме държиш после мен отговорна  Joy Айде дано останеш доволна, пиши после.


ааа няма няма,но пук нов проблем-платила,отчетено в банката,но не пратили номерчето на ваучера от Колектива Crossing Arms та сега,трябва да почакам да го препратят на ново и май ще отменям часа за друг път Crossing Arms

п.с. момичета,мерси за идеите за ресторант до П.Х.

# 714
  • Мнения: 400
На Благовещение по-бързо зараствали раните и било по-безболезнено  Thinking Това с вулканичните камъни и мен ме заинтригува, близо ми е салона и може да се прежаля да пробвам. Аз на масаж ходя само в спортния диспансер, условията не са 5 звезди, но пък масажа  е от рехабилитатори и е перфектен. Само на "Велина" са ми правили масаж като в диспансера. Навсякъде другаде където съм решила да пробвам е художествена самодейност  Laughing

razel dazel, би ли ми дала координати за масаж в диспансера? А има ли жена масажист, не ми се ходи при мъж, благодаря ти!

# 715
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
За масажите в спортния диспансер и аз да питам - цените какви са и има ли свободен избор на часове?

Каспър, отговорили са ти преди мен за обиците.
Дребната в началото /а и аз като дете/ имаше проблеми от златните обици. С медицински ходи известно време, сега вече всичко е о кей. Но си е до човек явно.

# 716
  • Мнения: 2 132
Този италианският не е скъп. Сядали сме няколко пъти там (ако е същият, който си мисля). Близко до училището е и бирарията Але хоус, китайския Елеганс, пицариите Верди и Кастело. За този Посейдон и аз чакам някакви отзиви.

Моето дете не иска обици Simple Smile Като види някъде и казва ''Аз не искам такива'' Simple Smile И аз знам, че първо се слагат медицински Peace

# 717
  • Мнения: 37
Задължително навсякъде слагат първо медицинско злато,поне 20 дена,след това си слагаш нейните обици и готово,самите пистолети са пригодени за медицинските!Ние не сме имали проблеми с метала на медицинските,по-скоро имахме проблем при сменянето с нашите!То беше въртене,то беше чудо,като са малки,иди му обясни,че се седи мирно hahaha !

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 3 364
В момента може и да слагат първо медицински. На мен обаче преди 20 години в хирургиите на Пещерско шосе си ми сложиха направо златните, които носехме. Дори не ми продупчиха ушите с пистолет, а с игла - не съм имала проблеми. Златото на мен ми понесе значително добре, за разлика от среброто - точно преди бала ги свалих и вече години наред ме мързи да се занимавам да слагам отново обици

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Относно масажа в спортния диспансер, аз ходя при един мъж, който се пенсионира и сега ходи само в определени дни. Но има и жени масажистки. Цената на цял масаж е 30 лева, на честичния не помня. Час трябва предварително да запишете на регистратурата. Аз директно се уговарям с този човек.

Общи условия

Активация на акаунт