Къде в Пловдив???-18

  • 86 955
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 2 542
Аз за другия път (имам още 1 ваучер) или ще искам час за Нина, или само миене и сушене.

# 691
  • Мнения: 1 785
Аз за другия път (имам още 1 ваучер) или ще искам час за Нина, или само миене и сушене.

хм,да взема да си сменя тогава и аз часа да се запиша при това момиче,че нещо не ми се рискува!

побързах аз и се обадих да искам въпросното момиче да ме подстриже,дано съм доволна! доверявам ви се за инфото за Арлет Simple Smile

Последна редакция: сб, 19 фев 2011, 15:33 от sparkling eyes

# 692
  • Мнения: 6 207
да, на благовещение трябва да е
три чифта обици съм надиплила
макар че при мен от ранното пробиване едната дупка ми е като на стара африканка и още се чудя, но пък ми е толкова сладка малката и такива хубави обици съм й взела, че едва ли ще устискам

# 693
  • Мнения: 1 785
къде около у-ще П.Хилендарски има добър ресторант,без р-т Райа(не че не е добър,поне като сме били,но търсим друг?

# 694
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Каспър, първо се слагат медицински обици  Wink.

къде около у-ще П.Хилендарски има добър ресторант,без р-т Райа(не че не е добър,поне като сме били,но търсим друг?

Класик и Пасифик са в района, но не са съвсем до училището.

# 695
  • Мнения: 1 785

къде около у-ще П.Хилендарски има добър ресторант,без р-т Райа(не че не е добър,поне като сме били,но търсим друг?

Класик и Пасифик са в района, но не са съвсем до училището.

ммм,Класик-сещам се,ама този Пасифик май не съм го и чувала.ориентир?

# 696
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

ммм,Класик-сещам се,ама този Пасифик май не съм го и чувала.ориентир?

И двата са в градинката срещу входа на Бирената фабрика.
Класик-а е под високия блок, а Пасифик е от другата страна, под ниския блок, между супермаркетите.
И двата са с отлична кухня, добро обслужване и прилични цени.

# 697
  • Мнения: 427
Каспър,от къде ги намери тия хубави обички?И аз съм на такава вълна,ама не мога да харесам нищо на дреба Rolling Eyes

# 698
  • Майничка
  • Мнения: 12 700

къде около у-ще П.Хилендарски има добър ресторант,без р-т Райа(не че не е добър,поне като сме били,но търсим друг?

Класик и Пасифик са в района, но не са съвсем до училището.

ммм,Класик-сещам се,ама този Пасифик май не съм го и чувала.ориентир?

Още един глас и за двата, а току до училището - един италиански, след кръстовището на "Богомил" и "Родопи", точно зад аптеката (името ми излезе от главата).

А някой ходил ли е в рибния "Посейдон", зад кафето с/у Гранда? Винаги е толкова празен, че не ми се рискува без препоръка.

# 699
  • Мнения: 1 380
Момичета, какво стана с Кауфланд в Кичука - някой знае ли кога ще го откриват ?
И някой ходил ли е в Лидл ... има ли наплив?

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Този, за който пише gargamela е Пикантино, кухнята е добра, води се  пицария, аз ти препоръчвам и гръцкия Елея до Папараци, всичко там  е много е вкусно  Crazy

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 3 364
Елеа е и доволно скъпа. В близост до училището, до хотел Норис, е и "Менделсон".

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 299
Момичета, какво стана с Кауфланд в Кичука - някой знае ли кога ще го откриват ?
И някой ходил ли е в Лидл ... има ли наплив?

 Откриват го на 3  март .  / дали не беше  7-ми  Thinking/
 В  Лидъл съм била само 2-3 пъти , но не е имало много хора .  Peace

# 703
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Този, за който пише gargamela е Пикантино, кухнята е добра, води се  пицария, аз ти препоръчвам и гръцкия Елея до Папараци, всичко там  е много е вкусно  Crazy

Ама и цените там са  Crazy  Crazy Crazy

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 2 542
Аз за другия път (имам още 1 ваучер) или ще искам час за Нина, или само миене и сушене.

хм,да взема да си сменя тогава и аз часа да се запиша при това момиче,че нещо не ми се рискува!

побързах аз и се обадих да искам въпросното момиче да ме подстриже,дано съм доволна! доверявам ви се за инфото за Арлет Simple Smile

Да не ме държиш после мен отговорна  Joy Айде дано останеш доволна, пиши после.

Да докладвам за Бютидерм - бяха приятно експедитивни. Ама не излязох 10 години по-млада и 10 пъти по-красива от туй дермабразио  Laughing Едва ли ще повторя процедурата.

Общи условия

Активация на акаунт