Къде в Пловдив???-18

  • 86 930
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 132
Тези тротинетки има ли ги някъде в Пловдив - http://www.sportdepot.bg/products/velosipedi-skuteri-roleri-skei … /26853-trotinetka

# 721
  • Мнения: 6 206
в спорт депо на ритейл парка /информация от преди няколко седмици/
но при тях е по-скъпо винаги от други места
поне аз усетих разлика от 60 лв на модел на кетлър

# 722
  • Мнения: 1 059
Момичета, в Карфур дали има има био зеленчуци? Ще ходя до проверя в Билла
дали има поне краставици Гимел, другаде къде да търся?

# 723
  • Мнения: 2 132
в спорт депо на ритейл парка /информация от преди няколко седмици/
но при тях е по-скъпо винаги от други места
поне аз усетих разлика от 60 лв на модел на кетлър
Мерси  bouquet И аз си мислех, че онова е Спорт депо, но в контакти на сайта видях само адрес в София. Искам да ги пробва детето на място, за да видя дали са и удобни.


Момичета, в Карфур дали има има био зеленчуци? Ще ходя до проверя в Билла
дали има поне краставици Гимел, другаде къде да търся?
От Карфур предната седмица взех моркови. Имаше и лук, картофи, и краставици Peace В хладилника зад подправките имаше и чери доматки. Но всеки път е различно зареждането.

# 724
  • Мнения: 1 059
Жени, мерси (подозирах, че ти ще знаеш) Simple Smile.

# 725
  • Мнения: 30
Момичета в мол Галерия имаше магазин на Венис - някой да знае къ де се е преместил?

# 726
  • Мнения: 156
Здравейте мами,търся координати и отзиви за доц.Димитрова от Стоматологичния факолтет,занимава се с детска стоматология.Ще се радвам ако ми помогнете с информация!

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 2 539
.....
Момичета, в Карфур дали има има био зеленчуци? Ще ходя до проверя в Билла
дали има поне краставици Гимел, другаде къде да търся?
От Карфур предната седмица взех моркови. Имаше и лук, картофи, и краставици Peace В хладилника зад подправките имаше и чери доматки. Но всеки път е различно зареждането.

Същият асортимент и в Кауфланд  Peace

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
някой питаше за свинска мас-има и в Лъчите
при маслото и маята

# 729
  • София
  • Мнения: 2 896
някой питаше за свинска мас-има и в Лъчите
при маслото и маята
От Пикадили също купих - на Маджаров, 2 и нещо лв., намира се до саламите.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Имам едно по-странно питане и не знам дали е за тук  Embarassed  От къде мога да си купя плат,за да си ушия такава рокля:
http://www.asos.com/Victoria-Beckham/Asos/Asos-Tailored-Cut-Out- … t=-1&clr=Grey
Искам я пак в сиво,но ако може някой да ме светне каква материя плат да търся,че съм много боса и къде  newsm78

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Имам едно по-странно питане и не знам дали е за тук  Embarassed  От къде мога да си купя плат,за да си ушия такава рокля:
http://www.asos.com/Victoria-Beckham/Asos/Asos-Tailored-Cut-Out- … t=-1&clr=Grey
Искам я пак в сиво,но ако може някой да ме светне каква материя плат да търся,че съм много боса и къде  newsm78

най-добре е с лаптопа да покажеш снимката на шивачката
като това ти е съдържанието на плата 30% polyester, 27% cotton, 26% Linen. 16% viscose, 1% elastane
тя ще те ориентира за вида плат

# 732
  • Мнения: 19
На "Иван Вазов"има няколко магазина за платове,единия е италиански-там ще да има,май съм мяркала в сиво.Аз винаги попадам на собственика и той ми помага в избора,защото и аз съм боса. А и шивача гледай да е свестен,да не ти орезели плата.Последния път го ориентирах  със снимка от телефона Joy Joy Joy

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 360
На "Иван Вазов"има няколко магазина за платове,единия е италиански-там ще да има,май съм мяркала в сиво.Аз винаги попадам на собственика и той ми помага в избора,защото и аз съм боса. А и шивача гледай да е свестен,да не ти орезели плата.Последния път го ориентирах  със снимка от телефона Joy Joy Joy

Би ли ми обяснила кой точно е този магазин с италианските платове  Praynig     bouquet

# 734
  • Мнения: 0
На "Иван Вазов"има няколко магазина за платове,единия е италиански-там ще да има,май съм мяркала в сиво.Аз винаги попадам на собственика и той ми помага в избора,защото и аз съм боса. А и шивача гледай да е свестен,да не ти орезели плата.Последния път го ориентирах  със снимка от телефона Joy Joy Joy

Би ли ми обяснила кой точно е този магазин с италианските платове  Praynig     bouquet


след светофара на около 300м в ляво има 2 магазина и са доста заредени...

Общи условия

Активация на акаунт