Къде в Пловдив???-18

  • 86 942
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Сега ако някой каже къде да намерим Ив Роше в Пловдив  newsm53

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Момичета, в мола/до братската/ има ли все още намаления?

# 62
  • Мнения: 1 053
Момичета, в мола/до братската/ има ли все още намаления?

Да има  Peace

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Момичета, не ми се смейте много - преди малко разбрах за някакъв голям магазин Лекси в Смирненски - какво се продава, заслужава ли си човек да го издирва, въобще такива работи - нов ли е? newsm78

# 64
  • Мнения: 230
оооо мила,заслужава си...често пазарувам от там..и месото винаги им е прясно..

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Аз пазарувам само от Лекси. Не е нов, отпреди 3-4 години е.  Имат всичко, малко е тясно, но аз съм свикнала и знам кое къде се намира и не ми пречи. Дори онзи ден видях, чи имат и био кашкавал 300 гр за 8 лева и стотинки. Аз месо и кайма купувам от Мега Марина. Но Лекси е много по-зареден, колкото САНИ-то преди време, защото сега там е паднала бомба или вече се пооправи  Thinking

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 419
И ние сме фенове на Лекси. Въпреки, че в желанието си да заредят повече артикули като асортимент, стана малко попретрупано. И паркинга им е малък за това натоварване на магазина (особено вечер)

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 167
Сани  ,вече  зареди,но е трудно да се върнат клиентите които 2 ,3 месеца  почти нямаха избор.
Цените ми се струват  добри,но   близостта на Кауфланд и Лидал  и промоциите ,влияят  дори  и на лоялните клиенти.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 364
Сани в Гранда пък продължава да е празно

# 69
  • Мнения: 5 609
Къде мога да занеса за ремонт шевната ни машина ( лучник,старичка).Бях чела около Джумаята някъде ? Благодаря предварително   bouquet

# 70
  • Мнения: 2 132
моят опит показва, че колкото повече намеси по лицето, толкова повече проблеми
аз съм ходила на козметичка 3 пъти в живота си и кожата ми е като на 18 год момиченце  Flutter /умря циганката където ме хвалеше/
Нали не като на 18 годишен пубер с пъпки   Laughing Иначе аз също не ходя често на почистване, но ми се ще да намеря добра козметичка в Пловдив.


Сани в Гранд беше позаредил покрай 31-1. Сега не знам как е.

Намаления има все още в Мол-а. Преди малко се върнахме от там и май нямаше магазин без намаления.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 364
Сани в Гранд беше позаредил покрай 31-1. Сега не знам как е.

Малко по-пълен, отколкото преди това, но все още празен на фона на първите месеци. Секцията с ядки беше доста опразнена

# 72
  • Мнения: 2 382
Още един глас за Лекси  Peace.

И да  ви похваля едно магазинче за кафе специалитети. Не бях пила такова кафе до сега. Намира се с/у стадион Ботев , на бул "Източен " малко след кръстовището с "Богомил". Невероятна атмосфера, много мило момиче, дъх на кафе и много много вкус и стил.

# 73
  • Мнения: 1 230
Къде мога да занеса за ремонт шевната ни машина ( лучник,старичка).Бях чела около Джумаята някъде ? Благодаря предварително   bouquet
Там, там  Mr. Green По спомен от Райфайзен (на ъгъла) в ляво се пада магазинчето - продават и ремонтират машини  Peace

# 74
  • Мнения: 802
Може ли някой да ми препоръча добър масажист в града ?

Общи условия

Активация на акаунт