Частна детска кухня в Пловдив-отзиви

  • 19 933
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте. Някой има ли отзиви за частна детска кухня в Пловдив?Търсих подобна тема,но намирам само стари и без коментари.

# 1
  • Мнения: 742
 Разрови се в Google.Моето дете още е много малко,но аз скоро гледах просто за информация и попаднах на една на Иван Вазов.Цените бяха доста приемливи,менюто също и правеха доставка в дома,която ти влиза в цената.Сега нямам време,но утре мога да постна линка ако го намеря.

# 2
  • Мнения: 47
Разрови се в Google.Моето дете още е много малко,но аз скоро гледах просто за информация и попаднах на една на Иван Вазов.Цените бяха доста приемливи,менюто също и правеха доставка в дома,която ти влиза в цената.Сега нямам време,но утре мога да постна линка ако го намеря.
Аз намерих 3 частни кухни,но ми се искаше да чуя мнения.Питах и в темата за Пловдив и там две момичета ми отговориха.В понеделник ще пробвам "Първа лъжичка"и ще напиша как е.

# 3
  • Мнения: 171
Аз съм ползвала "Първа лъжичка" преди 4 години и  бях много доволна.Храната беше вкусна

# 4
  • Мнения: 47
Аз съм ползвала "Първа лъжичка" преди 4 години и  бях много доволна.Храната беше вкусна
Да от два дена давам "Първа лъжичка"и съм доволна.Храната е вкусна и на всяко бурканче има пълно описание на съставките.Преди това поръчах "Пълно коремче" и ми донесоха супа бистра ,в която плуваха два големи макарона и два картофа а основното беше нещо с боб.Много се разочаровах и се радвам,че имах кураж след това да поръчам от 'лъжичката"

# 5
  • Мнения: 1
Започнах да ползвам Хер бебе, харесва ми това , че готвят със зехтин и морска сол Simple Smile

# 6
  • Мнения: 742
 Къде се намира,какви са цените и от колко месеца е кухнята? На нас още ни е рано,но събирам инфо.

# 7
  • у дома
  • Мнения: 258
Привет момичета, и мен ме интересува повечко инфо за Хер бебе. Може и за Първа лъжичка да споделите - къде има бази тя, какви са цените? Благодаря.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Здравейте,аз вземам храна на дъщеря ми от Първа лъжичка.Намират се в Кършияка,разнасят из целия град-цена за ден е 3,60 лв.Доволна съм-менюто е разнообразно и вкусно.Ползвам услугите им от август миналата година.

# 9
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
запис че ни предстои

# 10
  • у дома
  • Мнения: 258
Явно на никой не му се дава особено информация.
Миналата зима, след като спрях държавната кухня, започнахме частна - Пълно коремче.
Много доволно я хапваше, големи порцийки. Като цяло е по-гъста, кашава някак, но по-вкусна определено.

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да споделя мнението си за "Пълно коремче" . От две седмици използвам техните услуги, понеже стана леко объркване в плановете и останахме без купони за 2 седмици. По принцип сме към "Слънчеви усмивки". Менюто на пръв поглед изглежда разнообразно. В месните ястия месце почти не се вижда, зеленчуците са малко, останалото е ориз или кус кус. Ввсеки ден намирах в храната топчета от неразтворено брашно (нишесте), много често има несъответсвия със състава на описаните продукти и действителното съдържание. Изненадата беше, че за супа с карфиол и брюкселско зеле, брюкселското зеле го нямаше в супата, но бяха ни го сложили бонус в основното. И после отново бонус 3 поредни дни, без да е в състава на ястията от менюто. Чак започнах да се замислям дали не яде детето яденето от предишните дни. А супата си е направо солена. Десертите вече бяха вкусни. Мога да кажа само, че порциите в "Слънчеви усмивки" са горе долу същите. Ходим с бурканчета от 250 мл. и винаги ни ги пълнят. Манджичките са малко по ретички, но предпочитам да  сложа филия хляб от колкото да яде всеки ден брашняна каша. Ако отново ни се наложи частна кухня със сигурност няма да е "Пълно коремче"

# 12
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
Ние сега сме на Ян бибиян аз съм много доволна. Вкусно е и малчо си хапва с желание. Разнообразно. Което ми харесва десерта не е само крем нишесте във всякакви форми, но има и други млечни баници,  печени ябълки. Храната я сгъстяват с брашно за да не са бистри

# 13
  • Мнения: 532
Побутвам темата с питане за Ян Бибиян - доставят ли все още в Пловдив? На сайта им намирам само софийски контакти.

От януари досега сме на "Първа лъжичка", дълго време беше много добре, вкусно, винаги топло и добра консистенция. В последните месец-два редовно има течни манджи с кошмарен вид и блудкав вкус. Затова искам да ги сменя, но не ми се рискува с останалите, споменати в темата.

# 14
  • Мнения: 365
Налага ми се за 1-2 седмици да ползвам услугите на ДК и попаднах на някаква софийска - "Малкия принц", която предлага доставки и за Пловдив и са пуснали някакви ваучери в момента - ще ми дойде изгодно, но се колебая - някой има ли инфо как става тая работа? От София ли мъкнат храната за към Пловдив? Или тука се готви някъде? - на сайта им няма инфо.. newsm78

Последна редакция: нд, 17 яну 2016, 15:03 от машина

Общи условия

Активация на акаунт