Къде в Пловдив? - 40 тема

  • 71 275
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Момичета , въпроса ми е не е много по темата :
Как от Пловдив да стигна до Панагюрище най - пряко?
Благодаря  Peace

Ако си с лек автомобил - излизаш на магистралата посока София и има разклон за Панагюрище и Пазарджик.
Ако не си с лек автомобил - има влак до Панагюрище (мисля, че и директен автобус има през деня). Другия ти вариант - автобус до Пазарджик и от там автобус до Панагюрище. Виж разписанията на съответните гари и автогари.
с лек автомобил съм
Благодаря
Момичета , въпроса ми е не е много по темата :
Как от Пловдив да стигна до Панагюрище най - пряко?
Благодаря  Peace


Пеша, по права линия  Laughing
http://www.bgmaps.com/map/route - хм, не стана линк към маршрута, напиши си ти начална и крайна точка.
Благодаря , точно тази карта отворих. Peace

Единият вариант е магистралата и отбивката за Панагюрище, между селата пътя е доста разбит - поне лятото беше.
Другият вариант е през с. Труд, Строево и т.н села, покрай яз Пясъчник, Кръстевич, Стрелча  и Панагюрище - пътя е с завършен ремонт - нов и хубав...............

# 751
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Цитат
До Транспортна болница има,мисля,че улицата се казва "Памир".
Много благодаря.

# 752
  • Мнения: 158
Здравейте! Бебешката тема ми е вече много далечна и затова се налага да питам - в кои магазини има качествени бебешки дрешки? Една приятелка скоро очаква бебе и търся нещо подходящо за подарък.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Здравейте! Бебешката тема ми е вече много далечна и затова се налага да питам - в кои магазини има качествени бебешки дрешки? Една приятелка скоро очаква бебе и търся нещо подходящо за подарък.
Аз лично много харесвам нещата на LC Waikiki в МОЛ Галерия. Даже миналата седмица имаха 50% намаление с което дрехите са на съвсем прилични цени. А за бебета наистина са много сладки и кокетни нещата/ако ще е момиче Simple Smile/

# 754
  • Мнения: 2 011
Здравейте! Бебешката тема ми е вече много далечна и затова се налага да питам - в кои магазини има качествени бебешки дрешки? Една приятелка скоро очаква бебе и търся нещо подходящо за подарък.

Окайди в Мол Пловдив. Много са им хубави бебешките неща, ако хванеш и намаление - става вече чудно.  Laughing

Друг вариант е от nextdirect.com - безплатна и бърза доставка.

И Премама е вариант, но аз лично бебешкото не им го харесвам.

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=704901.new#new

 Заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт