Къде в Пловдив? - 55 тема

  • 62 934
  • 752
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 55"



Предишни теми


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

Магазини за пердета
Скрит текст:
За пердета:
- На Сточна гара - в началото на ул. Авкс.Велешки - един срещу друг са два магазина, в единия има и дамаски http://bibtex-plovdiv.com/aboutus.php
- на ул. Петко Каравелов, до кръстовището с Опълченска (на една и съща фирма са с този на Сточна гара по-горе http://www.kaitextil.com/)
- на бул. Цар Борис ІІІ - точно на кръстовището на ПУ-то
- на бул. България са два: като тръгнеш от кръстовището на бившия м-н Нева в посока Панаира.
 Единия е преди да стигнеш пресечката на "Брезовска" , другият ето този http://www.curtains.bg/bg/ след нея.
- на бул. Пещерско шосе, до аптека "Марешки".
- ДОМКО на Пазарджишко шосе
- на бул. Цар Борис ІІІ, спирката на Тунела-север
- на бул. Мария Луиза - срещу Църквата Св. Петка
-МОЛ Изгрев - до поликлиниката в Столипиново.
-Руския пазар


Градския транспорт



# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Елфи, Благодаря   bouquet

Къде мога да заведа да снимат бебка и да направят календари? Във всяко фото ли? И евентуално фотосесия?
На колежката ми кумата прави страхотни снимки на дечица. Ще ти пиша на лични, за да не е реклама Peace
Моля те , да дадеш и на мен координатите,че искам такива календари и аз за моята дъщеря. Благодаря ти Hug
Ако може и на мен,ще съм Благодарна!  bouquet

Е то вече стана реклама. Може ли и на всеослушание да се сподели?

# 2
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
Първо да благодаря за темата и да попитам: предстои ми празнуване на детски РД. Актуални мнения търся за детски центрове.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
С нашият скромен опит мога да препоръчам Тон Бонбон в Рива център.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
За да не е гол запис ви каня на благотворителен базар в събота, нека, който има желание да сподели събитието между своите приятели   bouquet

https://www.facebook.com/events/865704726814968/?notif_t=plan_edited

# 5
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Последният рожден ден, на който присъствахме, беше в Пимпа - в ТЦ Сани в Тракия. Впечатленията ми са, че е подходящ за по-малки деца, мах. до към 5-6 годишни. Детският кът е малък, мястото за родителите е за 4-5 маси, вътре като цяло е хладно, цените са добри, но конкретни условия и суми за провеждането на парти за РД не мога да кажа. Не ми хареса, че не затварят детският кът само за рожденика и гостенчетата му, а влизат и деца извън тези от рождения ден. Вярно - към тях веднага се прикрепя друг аниматор и хлапетата в повечето случаи наистина не обръщат внимание коя групичка какво прави, но за мен не е добър вариант да се омешват така. Анимацията не е нищо особено. Важното е децата да се забавляват.
Иначе тортата, която предлагат там, се взима от сладкарницата на долния етаж. Ако не греша, името е Луксор, но не съм сигурна. Беше вкусна.

# 6
  • Мнения: 659
Добра цена за календари има сега за Пинк,2 лв само,може и със студийна снимка-2,60 лв.
Ето офертата:
http://grabo.bg/plovdiv/kalendarcheta-06shr7h

# 7
  • Мнения: X
Цоп и аз при вас, че пловдивската тема не е за изпускане.  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 053
Хайде и аз тук,че сте много полезни  Laughing Laughing

Елфита  bouquet

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Да не се излъжете да поръчвате от Пакостник. Безумно некоректни. Лъжат, че доставката е два дни. Накрая след хиляди притеснения от моя страна, се оказва, че поръчаната играчка изобщо я нямат налична, което не  е отразено на сайта.  ooooh! И кога щяха да ме информират.....ако аз не бях настоятелна.  Crossing Arms Не е по темата, но поне ми олекна малко.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 495
Мен ме интересува кое е най-доброто място в Пловдив за лятна сватба?  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: X
Благодаря за темата   bouquet
Премествам си въпроса, някой да препоръча къде има хубаво детско обзавеждане  Hug

# 12
  • Мнения: 3 922
И аз благодаря за новата тема   bouquet

Някой в предишната тема търсеше чанта с Хелоу Кити. Днес видях в м-н "Лекси" на моста. Бяха на втория етаж при чантите и раниците. Имаше няколко модела, а като цени някъде около 6-7 лева.

# 13
  • Мнения: 5 173
С нашият скромен опит мога да препоръчам Тон Бонбон в Рива център.
Аз пък точно от там останах разочарована от аниматорките. Бяхме на РД на приятелче. Дъщеря ми искаше да се пързаля на пързалката. Първото "стъпало" е мн високо за нея и се налага да я повдигам, за да се качи, от там нататък няма проблем. Та, играхме си двете, по едно време се появиха 2 момиченца в начална училищна възраст с 2 аниматорки. Аниматорките обръщаха внимание на момиченцата, но се наложи да отида до тоалетната, с ясната идея, че там има ДВЕ аниматорки на 3 деца. Като се върнах детето ме търсеше из клубчето, а двете аниматорки с двете по-големи дечица се бяха преместили с др кът на клуба... Та, в общи линии не обръщат голямо внимание на дребосъци като моята госпожица.

# 14
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Пагане, аз се жених юни месец и горещо ти препоръчвам хотел Империал

Общи условия

Активация на акаунт