Къде в Пловдив? - 52 тема

  • 47 848
  • 740
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 52"



Предишни теми
Къде в Пловдив??? - 42  

# 1
  • Мнения: 659
Записвам се  Grinning Темата ми е много полезна  Grinning

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
И аз   bouquet

# 3
# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
търся фирма, която да ми изработи парапет, вътрешен, може би от алуминии или инокс и да не ми дупчи гранита, ами да го направи с тръбогибка отстрани на стълбите, така ще ми запази и ширината. Досега не съм намерила фирма, която иска да се занимава с частен дом, повече все искат да правят кооперации, затова ако имате информация за кадърна фирма/човек...ще се радвам да споделите.   bouquet

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Благодаря за темата   bouquet

# 6
# 7
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Много полезна тема, благодаря!   bouquet

# 8
  • Мнения: 3 331
Благодаря за новата тема, Елфита   bouquet

# 9
  • Мнения: 454
Добро утро! Къде в Пловдив продават употребявани книги?

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
  bouquet

# 11
# 12
  • Мнения: 5 173
Добро утро! Къде в Пловдив продават употребявани книги?
Около Ц. поща, има и няколко реп-чета на малката главна. Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Добро утро! Къде в Пловдив продават употребявани книги?

Освен около централна поща, книги има и срещу дома на културата "Борис Христов". Не съм сигурна дали не са само учебници, защото се казва Учебникарница

# 14
  • Мнения: 13
Здравейте момичета! Забелязах , че се съветвате за много неща и обменята много информация . Браво и поздравления . С радост се записвам . Не знам дали тук е точното място , но все пак няякои може да има информация . Търсим си квартира с моя приятелка  , някъде в центъра / до ректората на ПУ / , може и към Понеделник пазара или в посока Каменица или Аграрния ..нещо такова . Ако имате информация за едностаен или гарсониера / боксониера Simple Smile  Поздрави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт