Къде в Пловдив? - 51 тема

  • 55 771
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 133
къде в пловдив продават ученически чанти /раници
харесала съм на ARS UNA такава, но искам да я видя на живо
http://shopping.bg/ars-una-uchenicheska-chanta-skybi-du

# 736
  • хасково
  • Мнения: 378
Момичета, къде в пловдив има магазин за бременни?
благодаря предваритвлно!

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Момичета, къде в пловдив има магазин за бременни?
благодаря предваритвлно!

Подлеза на Тримонциум и Халите.

# 738
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Момичета, къде в пловдив има магазин за бременни?
благодаря предваритвлно!
Аз предпочитах Уайкики в Галерия, прилични неща на прилични цени. Дрехите на тези в подлезите са доста лелчески, мое мнение. Или НМ, ако те устройват цените.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Искам да запиша детето (4 клас) на английски език, обаче не знам на къде да се ориентирам- Европа, Максимум и др. Ще се радвам да споделите мнения  Grinning

# 740
  • Мнения: 4 133
аз ходих в максимум и съм доволна-затова записах и сина ми там
повече отзиви ще имам отктомври

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Искам да запиша детето (4 клас) на английски език, обаче не знам на къде да се ориентирам- Европа, Максимум и др. Ще се радвам да споделите мнения  Grinning

Изключително съм доволна от Езиков център"Йес",намиращ се на Малката главна.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Моля, препоръчайте ми DJ за сватба. Simple Smile

# 743
  • Мнения: 5 173
Моля, препоръчайте ми DJ за сватба. Simple Smile
Дж Алекси, повече от очарована съм. Изцяло се съобрази с изискванията ни да няма чалга, мака да са му предлагали пари, за да пуска някакъв чалга поздрав. Има хубаво посрещане, чувство за хумор, изказ, дикция (наш семеен приятел, декан на факултет в ПУ, остана очарован от него).

# 744
  • Plovdiv
  • Мнения: 47
Здравейте, ако някой знае ще съм му благодарна за инфото. Интересува ме къде се измести магазина за ламиниран паркет, който беше точно на завоя до Мс.Бриколаж, много хубави ламинирани паркети имаше и на доста добри цени, ходихме до там но са се преместили и никой не знае къде, нито има оставена бележка с новия адрес. Моля, ако някой знае новия адрес да го напише. Благодаря предварително.

Последна редакция: сб, 09 авг 2014, 11:08 от mimoz75

# 745
  • Мнения: 142
Момичета, знаете ли дали мога да открия вакуумиращи торби за багаж някъде в района на форума в Тракия?

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Момичета, знаете ли дали мога да открия вакуумиращи торби за багаж някъде в района на форума в Тракия?
В Лекси бившия сани

# 747
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
В Кауфланд има.

# 748
# 749
  • Мнения: 965
Обмислям да сложа метални решетки на прозорците ни. Ако някой е ползвал услугите на конкретна фирма и е останал доволен от нея, моля да сподели (ако не е останал доволен, също е хубаво да се знае) Wink

Здравей, намери ли читава фирма за решетки?
И аз търся и се сблъсквам със същата трудност да намеря.
Весел ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт