Къде в Пловдив? - 51 тема

  • 55 752
  • 755
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 51"



Предишни теми
Къде в Пловдив??? - 42  

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
Благодаря за темата   bouquet

# 2
  • Мнения: 5 173
Цоп и аз тук.

# 3
  • Мнения: 1 210
Благодаря за темата   bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 5 592
Момичета,на 26 юни ще има концерт на Георги Христов в лятното кино. Желаещи да ходим да се дерем с пълно гърло ?

# 6
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 287
Дай малко повече инфо за концерта?

# 7
  • Мнения: 5 592
Скрит текст:
 

Билети между 20 и 40 лв.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Момичета,вариант/идея за заведение в което да заведем деца на по 8г. за лека почерпка и да не им е скучно...дали има  Thinking Май не  Rolling Eyes

# 9
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз имам питане по отношение на аптеката в Гранда.
В момента в почти всички аптеки има оферти за намаление на продукти на Биодерма за плаж. Продават комплект от слънцезащитен лосион 400 мл. + един за след слънце /горе-долу същия грамаж/ - фолирани заедно. Цените обаче варират от 40 до 50 и .. лева нагоре.
Моля, ако някой минава от там, да провери цената на този комплект в аптеката на Гранда. Като цяло тя не е евтина, но промоциите им са номер 1 в града като цени.

# 10
  • Мнения: 1 053
♥Elfita♥   bouquet
Моля споделете къде празнувате РД на деца на по 8г.,9г.  Laughing Laughing

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 454
По темата за рожденните дни на деца 7-8-9 години.В Тримонциум са открили нов детски център Fun City-не съм го виждала на живо,но по снимките гледах,че е доста просторно и има най-различни игри и кътове за малки и по-големи. Не знам обаче дали правят организирани рожденни дни.Някой ако има по-конкретни впечатления да сподели.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
Само запис засега

# 13
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Само запис

# 14
  • Мнения: 1 103
Аз вместо запис,влизам да ви кажа,че отново има цирк,този път е Арлекино!От 4-10-ти юни,цени на билетите-ложа-14лв,обикновен 10лв,деца до 6г са по 5лв,нещо имаше и за деца до 12 години,но ако някой го интересува,ще попитам,през седмицата има само по 1 представление в 19ч,събота и неделя и от 17ч!

Общи условия

Активация на акаунт