Къде в Пловдив? - 51 тема

  • 55 779
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 269
Има ли в Пловдив басейн с тангентори, водни масажи...абе със спа-екстри ?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Ще изчакам някой да даде инфо за цирк Арлекино. Интересен ли е?     bouquet

# 32
  • Мнения: 1 103
mimata14 интересен като за дете да,не е голям цирк и нямаше особенно много номера,нито животни,но определено програмата му е променена спрямо миналата година,понеже имахме талон от ДГ не ме е яд за дадените 14лв за ложа,изгледахме го целия,возихме се на понито и така,цирк като цирк,но определено този го забивам в последна глуха,сега ще чакаме Балкански и Иванов,определено са по-интересни!

# 33
# 34
  • Мнения: X
Здравейте, разучавам за газови уредби, някой знае ли да препоръча къде да ида, дали имат на изплащане и пр. Някой да си е слагал наскоро и да е доволен  Hug

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Къде мога да намеря боички за рисуване върху личица?
В Кауфланд съм виждала, на регала при тебеширите Peace Около 10 лева бяха

# 36
  • Мнения: 1 210
Къде могат да ми направят такъв стикер, който мога да залепя на колата?

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 454
В някое рекламно студио.Например Микро асу до х-л Марица

# 38
  • Мнения: 8 242
♥Elfita♥  bouquet
Моля споделете къде празнувате РД на деца на по 8г.,9г.  Laughing Laughing

И мен живо ме интересува. Grinning

В боулингите в Новотел Пловдив, в Аква парк или в Ескалибур, мисля че са подходящи за тази възраст. Като в Новотела е най- хубаво, защото има голяма градина да тичат и скачат. Simple Smile
РД на синът ми беше миналата седмица на стената в МОЛ Галерия.
Щеше да бъде на въжената градина на гребната (това му беше желанието) - но валеше многоооооо и нямаше как  Rolling Eyes
Децата бяха много доволни  Crazy

На Лазерната арена в МОЛ Пловдив също сме били - и там много им хареса, на момичетата особено  Laughing

# 39
  • Мнения: 5 602
Dneven Centar Sv Georgi
От 9 юни стартира инициатива на Дневен център за младежи с увреждания – гр. Пловдив за събране на детски играчки, книжки, игри, конструктори, костюми и маски.
Всичко, което се чудите къде да складирате или на кой да подарите,
можете да ни дарите.
За контакти: 0884 480 484
Адрес : гр.Пловдив, бул. „Цариградско шосе” № 102
Дневен център към КСУ „Свети Георги”

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
..
Моля споделете къде празнувате РД на деца на по 8г.,9г.  Laughing Laughing
Последните няколко години подред сме на басейн - две години на Акваленда, но сме били и на други - еее, децата си прекарват супер! Най -хубавите им РД са това....Ама нашите са лятото...Simple Smile

ПП: за Акваленд пускат и различни ваучъри в сайтовете за колективно пазаруване, та изобщо не излиза скъпо.

# 41
  • Мнения: 45
Някой скоро да е ходил до Цигов чарк, да сподели пътят през Пещера дали е сравнително добър? Малко не е по темата  Rolling Eyes

# 42
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Някой има ли идея кога ще отварят Акваленд и колко лв ще е входът тази година? Още е студено,но скоро ще се стопли/или поне се надявам/. Grinning

# 43
  • Мнения: 1 103
Акваленд е отворен вече,входа тази година е 12лв през седмицата и 15лв през събота и неделя,мое мнение е,че нещо много са си повярвали,дано да има кой да им стъпи на плажа без ваучери,понеже лично за мен това си е една доста голяма цифра!

# 44
  • Мнения: 9 991
Момичета , имам 2 торби дрехи , които някои са нови , но не са мой стил или размер,  други носени но запазени .. Къде мога да ги дам на някой , друго освен да сложа до кофата с боклук идеи имате ли ?

Общи условия

Активация на акаунт