Къде в Пловдив? - 51 тема

  • 55 796
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Имам двама майстори, но сега са заети, и аз правя основен ремонт на една гарсониера, която давам под наем и още ги чакам. ако искаш ще ти пиша на лични телефон.
Гарсониерата ми е в кичука до камела, и за 6 години повечето наематели бяха студенти - фармация и медицина, явно и този район им е удобен.
Агенция ММ, ми е давала два пъти имота под наем.

Уреди второ употреба - в кичука ми се видяха доста скъпи в сравнение с друг сервиз и магазин - брайт сервиз,на ул. граф игнатиев до детска градина малкия принц, намерих ги в продавалника, ходих на място - момчето ми предложи печка за вграждане със плот за 280-300 лв. като стигна зо тях сигурно ще ги взема от там. имат 1 год гаранция.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 575
Някой да знае какво става с Карфура в МОЛ Галерия в Пловдив. Има някакво съобщение, но никой няма вътре  Thinking

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 1 362
Здравейте,
От известно време безуспешно търся чаршафи с овце - цък, но в размери като за спалня. Знаете ли магазин, в който мога да ги намеря или някъде,където да дам поръчка за тях?
За спалня мисля, че няма да намериш. Аз имам същите, но са за персон и половина. Най-добре си купи такъв плат и дай да ти ушият. Такъв плат имаше във Форума в Тракия. Аз си купих плат и ми ушиха още един комплект. Само да кажа, че след пране се сви малко, затова си вземи малко повечко плат. Wink

# 708
  • Мнения: 1 053
Някой да знае какво става с Карфура в МОЛ Галерия в Пловдив. Има някакво съобщение, но никой няма вътре  Thinking

Днес бях там и доколкото разбрах,щели да му правят ремонт  Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 296
Имам двама майстори, но сега са заети, и аз правя основен ремонт на една гарсониера, която давам под наем и още ги чакам. ако искаш ще ти пиша на лични телефон.
Гарсониерата ми е в кичука до камела, и за 6 години повечето наематели бяха студенти - фармация и медицина, явно и този район им е удобен.
Агенция ММ, ми е давала два пъти имота под наем

Благодаря ти много, но при мен положението е такова,че трябва да започнат веднага

Последна редакция: сб, 02 авг 2014, 23:31 от адимар

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
За брокер на недвижими имоти препоръчвам Ивелина Тодорова от Сън Сити.Много добро и съвестно момиче!Колкото пъти да ми се е наложило да ми трябва такъв вид услуга,тя винаги е насреща.Офиса на агенцията е на ул.Д.Николаев    Peace
Пиша й телефоните
Скрит текст:
0887 73 85 82 и 0898 44 85 62

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
Разбрах, че Бразилия 2 в Тракия е затворена.
Бразилия 1 се намира ...
Като се върви по булевард Дунав има едно ресторантче Черупките, сега е Сръбска скара горе долу зад него. Там са: отпред на булеварда Сръбската скара Ефир 100, май се казва, а отзад Бразилия 1 и Златната рибка.

Бразилия 1 отдавна не е там. Намира се до Бриколаж на Пещерско шосе, под хотела на ул.Владая №3.
За този на Акваленд не знам да е затворен, но не съм ходила в последните 2 месеца.

# 712
  • Мнения: X
Аа, не е вярно, същия ден, в който питах за Бразилия 1 вечерта бях там с приятелка. Точно  зад ресторант Черупките е  Wink

# 713
  • Мнения: 142
Разбрах, че Бразилия 2 в Тракия е затворена.
Бразилия 1 се намира ...
Като се върви по булевард Дунав има едно ресторантче Черупките, сега е Сръбска скара горе долу зад него. Там са: отпред на булеварда Сръбската скара Ефир 100, май се казва, а отзад Бразилия 1 и Златната рибка.

Бразилия 1 отдавна не е там. Намира се до Бриколаж на Пещерско шосе, под хотела на ул.Владая №3.
За този на Акваленд не знам да е затворен, но не съм ходила в последните 2 месеца.

Този под хотела е доооста отдавна затворен. В Тракия си стои.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
Тоест се е върнал там, дето си беше преди?
В резюме - на Акваленд си работи, а първата Бразилия си е на старото място?

# 715
# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Момичета,трябва ми Нотариус в района на Пещерско шосе. Rolling Eyes

# 717
  • Мнения: 3 922
Момичета,трябва ми Нотариус в района на Пещерско шосе. Rolling Eyes

Няма такъв. Имаше преди една зад хотел "Бордо", но се премести. Всички са около Съда.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
 smile3516 ех...лошо.

# 719
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Къде се намира р-н Северен, трябва да взема акта за раждане на бебето? И къде точно трябва да отида?

Общи условия

Активация на акаунт