Къде в Пловдив? - 51 тема

  • 55 828
  • 755
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 41
Ако не се лъжа май има някъде на 6 септември до подлеза. Там има и места където можеш да купиш по-евтинко книги.

# 691
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
Библиотека има в читалището до у-ще "Душо Хаджидеков", с/у "Верди".

# 692
  • Мнения: 3 331
Благодаря на всички за отговорите!!! Ще видя библиотеките в тези читалища и ще пиша тук, може би ще съм полезна и на някой друг Simple Smile

# 693
  • Мнения: X
Здравейте! До колкото помня имаше няколко турски ресторанта в Пловдив. Кой бихте ми препоръчали, аз само съм чувала отзиви за Антик, но не знам кои и къде са другите  newsm78

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Пиша, като голям фен на турските ресторанти.
Препоръчвам най-горещо ресторант Бразилия (при Иляс). По-хубав е този, които е зад Черупките "Бразилия 1".
Бразилия 2 е на Акваленд Тракия, кухнята е абсолютно същата, като качество, но обстановката е малко суховата.
Бразилия е много по-добър ресторант от Антик. По-добра кухня, по-добри цени.
Циганската салата, Дроб по Одрински и Кюнефето са задължителни, всички кебапи са супер, лаваша също е чудесен.
Уххх олигавих се, а сега съм малко на диетка.
За бързо хапване в уличката от дясно на халите Паша.
В капана има и друг подобен Софра, но Паша е по-добър.

# 695
  • Мнения: X
Многооо ти благодаря. Супер инфо. А къде е този Бразилия 1  Hug

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Разбрах, че Бразилия 2 в Тракия е затворена.
Бразилия 1 се намира ...
Като се върви по булевард Дунав има едно ресторантче Черупките, сега е Сръбска скара горе долу зад него. Там са: отпред на булеварда Сръбската скара Ефир 100, май се казва, а отзад Бразилия 1 и Златната рибка.

# 697
  • Мнения: X
Благодаря много  Hug

# 698
  • Мнения: 296
А къде е истинската Бразилия (на Иляс) ?  newsm78

# 699
  • Мнения: 10
Здравейте,имате ли инфо за подръжка на компютри в Кичука???

# 700
  • Мнения: 765
 Има едно момче на Асен Христофоров 25(новата кооперация)за поддръжка на компютри.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Благодаря Ви за отговорите. Сина ми ще учи стоматология. Щеше ми се да е в непосредствена близост, но явно ще трябва да разширим района.

Ти сериозно ли ще го лишиш от купона в Общежитията? Не му го причинявай Peace. Контактите и приятелствата от там остават за цял живот.
Навремето пловдивчани много страдахме , че сме лишени от тази привилегия Laughing.
Право в десетката е постът ти.    Peace
Годините на общежитие бяха наистина страхотни!  Heart Eyes
Ами той не е точно най-общителния човек, а освен това искат справка за доходите на родителите, която мисля, че ще бъде пречка за класирането му. Ще мислим за следващата година

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Радина,точно затова ти предложих Смирненски.Общежитието е там,хирургиите,хеи.А факултета е на 15 мин пеша.Транспорта е перфектен на квартала.
Успех на колегата!!!

# 703
  • Мнения: 296
Да ви питам - трябва ми спешно майстор (изпитан и да не "съдира" кожи) за ремонт на апартамент - шпакловка, обръщане, латекс, ако може и циклене......Може да започне веднага, тъй като помещенията са опразнени от мебели и подготвени

# 704
  • Мнения: 10
Има едно момче на Асен Христофоров 25(новата кооперация)за поддръжка на компютри.
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт