Къде в Пловдив? - 51 тема

  • 55 862
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 575
Да, говориш за китайския костен порцелан на Ланкастър, той се продава така, но има и много други Simple Smile

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 19:08 от ketival

# 661
  • Мнения: 41
Здравейте,
нахлувам във Вашата тема с молба да ми препоръчате коректна агенция или брокер за недвижими имоти във Вашия град. Трябва ми квартира в района на медицинския университет и предпочитам агенция да ми осигури няколко огледа и тогава да идвам от Бургас, защото сама четейки обявите не мога да се ориентирам в местоположението.
Имоти ММ. Коректни са, с тях намирам квартира  за 2ри път а и много мои приятели вече намериха с тях апартаменти. От доста години са в бранша. Последният път си намерих апартамент за един ден, но всичко е късмет тук. Може да обикаляш и 2-3 седмици можеш да обикаляш и ден може и за час дори! Около Медицински Университет наемите са доста високи буквално за едно голямо НИЩО заради чуждестранните студенти. Препоръчвам ти началото на квартал Кършияка, близо е до центъра, с такси до медицините си за 2-3 лв айде максимум 4, имаш спирки на всяка крачка. Моят съвет е да си намериш стаи за нощувка или някое хотелче и да се разбереш с някоя агенция дори 2 или 3 и да пообиколиш няколко дни. Ако имаш други въпроси ми пиши на лични ще помогна с каквото мога.

# 662
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
Здравейте,
От известно време безуспешно търся чаршафи с овце - цък, но в размери като за спалня. Знаете ли магазин, в който мога да ги намеря или някъде,където да дам поръчка за тях?

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 13 603
Момичета,моля препоръчайте ми шивач в Тракия около Форума.  Praynig Трябва ми и кинкалерия наблизо,понеже ще се наложи да купувам и цип. Имам 2 рокли за поправка,а в събота заминаваме за морето и искам да си ги нося.  Blush

Шивач добър има на спирката след хлебозавода. Цип може да си закупиш от Форум-а, на първия етаж има магазин.

# 664
  • Мнения: 2 382
Здравейте,
нахлувам във Вашата тема с молба да ми препоръчате коректна агенция или брокер за недвижими имоти във Вашия град. Трябва ми квартира в района на медицинския университет и предпочитам агенция да ми осигури няколко огледа и тогава да идвам от Бургас, защото сама четейки обявите не мога да се ориентирам в местоположението.
Имоти ММ. Коректни са, с тях намирам квартира  за 2ри път а и много мои приятели вече намериха с тях апартаменти. От доста години са в бранша. Последният път си намерих апартамент за един ден, но всичко е късмет тук. Може да обикаляш и 2-3 седмици можеш да обикаляш и ден може и за час дори! Около Медицински Университет наемите са доста високи буквално за едно голямо НИЩО заради чуждестранните студенти. Препоръчвам ти началото на квартал Кършияка, близо е до центъра, с такси до медицините си за 2-3 лв айде максимум 4, имаш спирки на всяка крачка. Моят съвет е да си намериш стаи за нощувка или някое хотелче и да се разбереш с някоя агенция дори 2 или 3 и да пообиколиш няколко дни. Ако имаш други въпроси ми пиши на лични ще помогна с каквото мога.

E, от Кършияка  до Медицинския, ти я заби направо на Марс. Един куп време ще губи за транспорт,  а таксита по няколко пъти на ден - студент трудно ще издържи.  По-скоро Смирнески и около Здравната каса - на 15 минути пеша са и от Медицинския и от Хирургиите.

# 665
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Момичета,моля препоръчайте ми шивач в Тракия около Форума.  Praynig Трябва ми и кинкалерия наблизо,понеже ще се наложи да купувам и цип. Имам 2 рокли за поправка,а в събота заминаваме за морето и искам да си ги нося.  Blush

Шивач добър има на спирката след хлебозавода. Цип може да си закупиш от Форум-а, на първия етаж има магазин.
66 ходи ли до там?  29? newsm78

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 3 657
Най добрия вариант за квартира е Смирненски.Повечето упражнения са в хирургиите и около ХЕИ.
Дори и стоматология де е прието момичето първите курсове пак там карат лекции и упражнения.

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 13 603
Pupitka, да и 29 и 66 минават и пред двете места  Peace
също така и 99, 4.

# 668
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Pupitka, да и 29 и 66 минават и пред двете места  Peace
също така и 99, 4.
Много благодаря!   bouquet Още днес ще отида.  Simple Smile

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Здравейте,

Къде мога да купя сален комплект на прилична цена и добро качество както и хубави възглавници?
Тези възглавници Дормео Сиена, които са на промоция дали са удобни?  newsm78

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Благодаря Ви за отговорите. Сина ми ще учи стоматология. Щеше ми се да е в непосредствена близост, но явно ще трябва да разширим района.

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 197
Момичета,моля препоръчайте ми шивач в Тракия около Форума.  Praynig Трябва ми и кинкалерия наблизо,понеже ще се наложи да купувам и цип. Имам 2 рокли за поправка,а в събота заминаваме за морето и искам да си ги нося.  Blush


В никакъв случай не си давай роклите на шивачката, ковто е в магазина за прежди на пазарчето до Форума. Една такава слаба леля с липсващи зъби. Остави си ръцете като ми сменя ципа на якето.

Кинкалерия има голяма в търговския център срещу Триумфа, като влезеш от централния вход се пада в дясно.
Също и във Форума има, на първия етаж.

# 672
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Благодаря ти,определено няма да я посетя.  Simple Smile

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 3 363
Здравейте,

Къде мога да купя сален комплект на прилична цена и добро качество както и хубави възглавници?
Тези възглавници Дормео Сиена, които са на промоция дали са удобни?  newsm78


Възглавници купувам от JYSK, има и по-евтини. Спално бельо купувам от турския магазин на булевард "Мария-Луиза", до СИБанк. Имат и комплекти, има и на килограм.

# 674
  • под тепетата
  • Мнения: 9 513
Здравейте!
Къде в Пловдив продават възглавници на Екон?

Общи условия

Активация на акаунт