Къде в Пловдив? - 53 тема

  • 59 696
  • 776
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 53"



Предишни теми

# 1
  • Мнения: 1 103
Записвам се веднага с въпрос-Търся заредена книжарница,искам да купя малко книжки от поредицата по която ще учим в ДГ,ощо взето все са Пътечки,по програма Здравей Училище?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Записвам се веднага с въпрос-Търся заредена книжарница,искам да купя малко книжки от поредицата по която ще учим в ДГ,ощо взето все са Пътечки,по програма Здравей Училище?
Погледни в сайта на Хеликон, може да ги имат.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Лилия, за ДГ не знам дали има в книжарниците, но може да провериш в Хеликон, Хермес. Преслушай и книжите борси - има една на Макрос на улица "Родопи".

# 4
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема   bouquet
Къде мога да си намеря някакъв подобен шлифер/тренчкот ? L/XL съм обикновено заради височината  Peace

# 5
  • Мнения: 5 173
Преди време съм си купувала такъв от пешеходния мост.

# 6
  • Мнения: 2 382
По книжарниците намират ли се учебните тетрадки на Моливко за предучилищна?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Записвам се веднага с въпрос-Търся заредена книжарница,искам да купя малко книжки от поредицата по която ще учим в ДГ,ощо взето все са Пътечки,по програма Здравей Училище?

В книжната борса на Хермес на бул. Мария Луиза видях една книжка на тази поредица. Може да ги има и другите, но не знам.

# 8
  • Мнения: X
Преди време съм си купувала такъв от пешеходния мост.
Благодаря  Wink , ще ида да видя какво има.

# 9
  • Мнения: 43
ѝдравейте, някой да препоръча добър стоматолог в Тракия, ще бъде перфектният вариант? Поразгледах из темите, но не открих за този район. Тук би ми било най-лесно, заради детето  Sad А бих искала наистина да е добър, защото ще излезе бая пари....

# 10
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Елфита, благодаря за темата!  bouquet

Някой дали е ходил вчера или днес в Лидл - интересува ме има ли от дамските гумени боти, обявени в промоцията им?

# 11
  • Мнения: 520
Благодаря за новата тема     bouquet
Къде мога да си намеря някакъв подобен шлифер/тренчкот ? L/XL съм обикновено заради височината  Peace


Подобни имаше наскоро в LC Waikiki.

# 12
  • Мнения: X
Благодаря,там ми е даже още по-удобно  Peace Hug

# 13
  • Мнения: X
Мерси за новата тема, Елфи


Някой дали е ходил вчера или днес в Лидл - интересува ме има ли от дамските гумени боти, обявени в промоцията им?

Можеш да звъннеш на националния им телефон, обявен в сайта и да попиташ в кой магазин в Пловдив можеш да ги намериш налични. Аз звънях заради чопър, който не беше наличен в магазина на Филипово

# 14
  • Мнения: 1 059
Записвам се и да питам дали има някъде другаде в Пловдив магазин
със спортни стоки от СД, подобен на Ванесата в Гранда. Във Ванеса не намерих
подходящия номер кецове.

Общи условия

Активация на акаунт