Къде в Пловдив? - 57 тема

  • 62 910
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 224
В районното, според мен обаче ще имаш някаква глоба  Thinking

# 736
  • Мнения: 5 173
Бързите са на Волга. 100% ще имаш глоба. Най-вероятно ще е 20 лв ако ти е първо нарушение.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Бързите са на Волга. 100% ще имаш глоба. Най-вероятно ще е 20 лв ако ти е първо нарушение.

Всички бързи ли са там?
Не става въпрос за моята лична карта, но мисля, че е първо нарушение.
Аз преди година си бях просрочила издаването на паспорта с около два месеца също и в райнното не ме глобиха. Споменаха за някакъв срок, но не запомних.

# 738
  • Мнения: 5 173
Бързите и експресите да на Волга само. За паспорта има срок на давност за глобата, за ЛК няма такъв. А и на Волга са най-стриктни в това отношение.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Мерси, Шушулче.

# 740
  • Мнения: 224
Олеле, не знаех, че бързите са там.  Rolling Eyes

Шушулче, мерси много за инфото, вече издирих салона, но там има номер само на него, не на самата Нина, предполагам няма да е проблем. Благодаря още веднъж!  Peace

# 741
  • Мнения: 2 545
Търся някакви координати на доцент Кунчев от "Каспела".

# 742
  • Мнения: 47
Търся някакви координати на доцент Кунчев от "Каспела".
Кунчев или Кумчев, нефролог?

# 743
  • Мнения: 2 545
Кумчев - нефролог.
Явно погрешно съм чула името.
Открих негов мобилен телефон чрез търсачката. А и Гугъл веднага ми поправи грешката в името  Grinning
 

# 744
# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 196
Здравейте, къде в Пловдив мога да намеря калъфи за табуретки с ластик? Едно време имаше на покрития мост на Новотела, но не знам има ли ги още...

# 746
  • Мнения: 115
Здравейте дами, може ли някоя от вас да ми препоръча добър кариолог в Пловдив. Но не просто някой, а наистина доказал се специалист с добри отзиви от пациенти. Моля ако някой знае да ми каже, а  и да работи със ЗК..... Ще съм благодарна. Simple Smile

# 747
  • Мнения: 5 598
Има актуална тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=887605.705;topicrefid=20

Аз съм доволна от Др Филипов,кабинета му е до втора поликлиника в една кооперация.

# 748
  • Мнения: 115
Благодаря за инфото Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт