Къде в Пловдив? - 68 тема

  • 72 720
  • 789
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 317
Здравейте. Предварително се извинявам, че така нахлувам в темата, но никъде не можах да намеря информация. Интересува ме какви са условията в детско отделение, в частност детска неврология, в УМБАЛ Свети Георги? Има ли кошари за по-малките деца или майка и дете делят едно легло? Може ли да се внася храна отвън?

# 781
  • Мнения: 10 423
Бях в детското отделение на В. Априлов преди 10 години.
Не знам сега как е, но тогава едва не полудях за 3-4 дни... и си събрах бебето (на 3-4м. беше) и багажа и дим да ме няма  Tired
Има кошарки за бебетата, майките са на отделно легло - това в кърмаческото отделение. Всичко е със стъклени прозорци, врати.. всички лампи светят денонощно.
....
не знам сега как е... но хич не искам и по спомени да се връщам там  Rolling Eyes

# 782
  • Мнения: 2 092
Аз съм с подобни спомени, от преди 11г. С тази разлика, че бебето беше на месец и лежахме 3 седм. Лепнаха ни дрискавия вирус/персонал, студенти/ и няма изписване  Confused Условията бяха ужасни. Имаше режим на ток и вода. Една обща баня на целия етаж  само, сега дано да е променено ...+ безхаберния персонал ...половин ден чаках с висока Т докторката да си изпие кафето в барчето отвън да ни обърне внимание  Sick
Накрая се подписах и си тръгнах по собствено желание.
Не знам, обаче има ли избор /друго детско н. отделение/ в града  Tired

# 783
  • Мнения: 6 206
На 11г. е.
Това с Екохотела означава обаче, че ние трябва да сме с него, а ние сме на работа през ваканцията.

Обади се в Пампорово - има поне 4 школи
По пистите виждам учители с групи от 5-10 деца, които са без родители. Много и различни групи. Децата са на възраст от 6 до 10-12 години, и напреднали, но има и съвсем начинаещи.


# 784
  • Мнения: 2 317
Не знам, обаче има ли избор /друго детско н. отделение/ в града  Tired
И аз не знам дали има алтернатива, а на нас ни трябва специализирано неврологично, а не просто педиатрия с невролог. Иначе става въпрос за детенце на 1 година и 2 месеца. И питам за кошарките, защото попаднах на някакви снимки от болницата, но никъде не видях кошари за децата.

# 785
  • Мнения: 10 423
Не знам, обаче има ли избор /друго детско н. отделение/ в града  Tired
И аз не знам дали има алтернатива, а на нас ни трябва специализирано неврологично, а не просто педиатрия с невролог. Иначе става въпрос за детенце на 1 година и 2 месеца. И питам за кошарките, защото попаднах на някакви снимки от болницата, но никъде не видях кошари за децата.
Има кошари само в кърмаческо отделение. Не знам къде ще ви настанят  Rolling Eyes В нормалните стаи няма.

# 786
  • Мнения: 2 092
bebok_86 подготви се псичически, а дано има промяна към по-добро  Peace
Скрит текст:
Ние първо лежахме в кърмаческо. Там са боксове с кошари и легло за майката. Първо бяхме в бокс с 2 кошари, на другата имаше изоставено бебе, отглеждаха го в отделението. Уж било здраво.Кашляше. После ни преместиха в друг, с кантар. Час по час се изреждаха всички да теглят бебета преди след харанене ....После ни преместиха в трети, тъкмо го изчистих ... и ни "изолираха" в стая в отделението. Имаше две големи легла без прегради. Тоалетна посещавах когато дойде мъжът ми/ карах го да стои в коридора и да гледа бебето да не се размърда в леглото пред стъклото на вратата/ или едно момиче/12 г.дете/, беше само в съседна стая понякога от добро сърце  Heart Eyes  Hug идваше да го гледа пред стъклото за да се измия със студена вода в "банята"

# 787
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517

Ерин, това, което виждаш са ски училища за деца на родители, които са по хотелите в Пампорово. Единственото, което открих за зимната ваканция като ски-лагер за деца там - няма група начинаещи.

# 788
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Съжелявам, че ще го напиша, но ако имаш приказка със завеждащия отделението си направи устата и питай дали и колко трябва да платиш допълнително. Това ще ти помогне много както и относно отношението на персонала, така и за храната и като цяло за всичко, което се сетиш. Тъй като ми бяха препоръчали доктор в София, също така не ставаше въпрос за детско отделение, но ни посъветваха да питаме това и честно казано добре, че го направихме. Разликата в отношението беше огромно, а и ме бяха настанили в стая само с две легла и нямаше проблем да остане да спи и придружител, като единственото изискване беше да си закупува храната

# 789
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте. Предварително се извинявам, че така нахлувам в темата, но никъде не можах да намеря информация. Интересува ме какви са условията в детско отделение, в частност детска неврология, в УМБАЛ Свети Георги? Има ли кошари за по-малките деца или майка и дете делят едно легло? Може ли да се внася храна отвън?

Детското неврологично е в база 2 на Васил Априлов.Мин лято ходих на свиждане на приятелка там.Майка и дете спят на едно легло.В стаята бяха 2 легла.Т.е настаняват 2 майки+2 деца в стая.Стаята беше много мъничка.Имаше баня и тоалетна в стаята.Храна е кофти,но от вън можеш да си носиш каквото искаш.Или на свиждането всеки ден да ти го носят.За болничната храна трябва да си носиш чинии и прибори,защото не дават.Имат не лош двор отпред и децата могат да играят
Нейното дете беше на 2 г.За малки бебето може да има и стаи с кошарки.
Първия етаж и около сградата пращи от циганории

Елфита се мота наляво надясно,а вие пишете ли,пишете  Grinning

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 14:17 от ♥Elfita♥

Общи условия

Активация на акаунт