Къде в Пловдив? - 69 тема

  • 64 533
  • 741
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 69"

Предишни теми
Къде в Пловдив??? - 42  
Къде в Пловдив??? - 44
Къде в Пловдив??? - 45
 Къде в Пловдив??? - 46
 Къде в Пловдив??? - 47
Къде в Пловдив??? - 48
Къде в Пловдив??? - 49
Къде в Пловдив??? - 50
Къде в Пловдив??? - 51
Къде в Пловдив??? - 52
Къде в Пловдив??? - 53
Къде в Пловдив??? - 54
Къде в Пловдив??? - 55
Къде в Пловдив??? - 56
Къде в Пловдив??? - 57
Къде в Пловдив??? - 58
Къде в Пловдив??? - 59
Къде в Пловдив??? - 60
Къде в Пловдив??? - 61
Къде в Пловдив??? - 62
Къде в Пловдив??? - 63
Къде в Пловдив??? - 64
Къде в Пловдив??? - 65
Къде в Пловдив??? - 66
Къде в Пловдив??? - 67
Къде в Пловдив??? - 68


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

Магазини за пердета
Скрит текст:
За пердета:
- На Сточна гара - в началото на ул. Авкс.Велешки - един срещу друг са два магазина, в единия има и дамаски http://bibtex-plovdiv.com/aboutus.php
- на ул. Петко Каравелов, до кръстовището с Опълченска (на една и съща фирма са с този на Сточна гара по-горе http://www.kaitextil.com/)
- на бул. Цар Борис ІІІ - точно на кръстовището на ПУ-то
- на бул. България са два: като тръгнеш от кръстовището на бившия м-н Нева в посока Панаира.
 Единия е преди да стигнеш пресечката на "Брезовска" , другият ето този http://www.curtains.bg/bg/ след нея.
- на бул. Пещерско шосе, до аптека "Марешки".
- ДОМКО на Пазарджишко шосе
- на бул. Цар Борис ІІІ, спирката на Тунела-север
- на бул. Мария Луиза - срещу Църквата Св. Петка
-МОЛ Изгрев - до поликлиниката в Столипиново.
-Руския пазар


Градския транспорт




Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 16:53 от ♥Elfita♥

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Елфи, благодаря за темата!  bouquet
Понеже в тази за детските градини никой не ми отговаря, реших да питам и тук.
Мнения за ДГ "Майчина грижа" и ДГ "Незабравка"?

Май питах преди време, дано не се повтарям...  Crazy Магазин с голямо разнообразие на мебели от масив?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Благодаря за темата.

Моля да ми препоръчате дърводелец. Става дума за изработка на скрин. Някои майстори отказват, когато чуят колко е малка поръчката.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Понеже в тази за детските градини никой не ми отговаря, реших да питам и тук.
Мнения за ДГ "Майчина грижа" и ДГ "Незабравка"?

Хубави градини са
Първата са по-малки групите,защото е пригодена за градина и самите стаи са малки.Малките групи са голям плюс.Но също е важно какъв екип ще поеме първа група септември.Не мога да дам инфо за госпожите

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 14:39 от ♥Elfita♥

# 4
  • Мнения: 5 598
...
Мнения за ДГ "Майчина грижа" и ДГ "Незабравка"?

...
И двете ми деца бяха в "Майчина грижа".Мога да кажа само хубави неща. Учителките са добри,при които и да попаднеш.Директорката е разбрана.Направиха я от тази година тип "Монтесори".Гледам,че и двора е с нови игрушки.

Това ,което може да подобрят е фейс-контрола и да не се допускат болни,сополиви и кашлящи,но това е проблем на цялата система,не само на конкретната детска градина.

Моя приятелки са доволни и от "Незабравка".

Успех!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте Simple Smile, благодаря за новата тема  bouquet.
За мен си остава втория начин за детското отделение  Sad

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Елфи, bouquet
де скиташ ти в тоя сняг  Wink

# 7
  • Мнения: 10 427
Къде точно е детски център Пимпа? Някъде до Сани в Тракия  newsm78

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Къде точно е детски център Пимпа? Някъде до Сани в Тракия  newsm78

Да,на втория етаж в търговския център Сани.Качваш се горе и в ляво е Пимпата

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Доволни сме от мебелите от Мебелна борса Ела. Имаме кухненска маса и столове от там.

# 10
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
Аз пък искам да си сменям ъгловия диван, ма мноого ме е страх. Толкова много фирмички се навъдиха, че се чудя кой няма да се издъни на втория месец.
 Та търся нещо качествено.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Ски клуб Канари започва нова група за начинаещи в началото на всеки месец. По това време вече са на няколко урока и се спускат по писта с влек. Сега може да ползва тепето, но по принцип занятията са в събота и неделя. През ваканцията има и през седмицата.

# 12
  • Мнения: X
Цоп и аз при вас  bouquet
Къде се губиш Елфи? Благодаря за темата.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
В петък има "Ключът на музиката", знам че никой не се интересува от музика, ама аз да си кажа, може да има някой любител  Laughing
Може ли малко подробности- къде се провежда,кои класове участват и  регламент!В интернет не намирам.
Благодаря!

Състезанието се провежда от 4 години, като вече участват децата от 4-ти до 7-ми клас, с ранг на олимпиада е. Три етапа - общински (20 януари) - в училище, областен (20 февруари) в някое училище център и тъй като никой не иска да се нагърбва миналата година бяха само две - "Климент Охридски" и "Христо Ботев" - директорите не могат да откажат на РУО-то  Laughing Третият етап - национален е в Музикалната академия. Тестовете от първия кръг са много лесно, от втория са средна работа и вече на третия е доста трудно. Безплатно е, провежда се от 10 часа за цялата страна по време на часовете - при нас е третия час , тези които се явяват са в една класна стая, другите си учат.

Ето тук го има при състезанията, но някой , незнайно защо го е писал музикална игра ooooh!

http://www.mon.bg/?go=page&pageId=16&subpageId=80

# 14
  • Мнения: 3 459
Колко време предварително трябва да заявя че искам да запиша дъщеря ми в дадено училище, щото някой ми беше споменал че било година по-рано.

По принцип ако тръгне с набора си това трябва да се случи през 2018. Ще е на 7 и половина.

И имате ли отзиви за училищата в Кичука. Живея до Васил Коларов, по-надолу гледам има едно където са малките но нямам никаква информация нито за учителките, нито за самото училище.
Така че ако ме насочите ще бъде чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт