Къде в Пловдив? - 65 тема

  • 80 258
  • 762
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386


Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 65"



Предишни теми


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

Магазини за пердета
Скрит текст:
За пердета:
- На Сточна гара - в началото на ул. Авкс.Велешки - един срещу друг са два магазина, в единия има и дамаски http://bibtex-plovdiv.com/aboutus.php
- на ул. Петко Каравелов, до кръстовището с Опълченска (на една и съща фирма са с този на Сточна гара по-горе http://www.kaitextil.com/)
- на бул. Цар Борис ІІІ - точно на кръстовището на ПУ-то
- на бул. България са два: като тръгнеш от кръстовището на бившия м-н Нева в посока Панаира.
 Единия е преди да стигнеш пресечката на "Брезовска" , другият ето този http://www.curtains.bg/bg/ след нея.
- на бул. Пещерско шосе, до аптека "Марешки".
- ДОМКО на Пазарджишко шосе
- на бул. Цар Борис ІІІ, спирката на Тунела-север
- на бул. Мария Луиза - срещу Църквата Св. Петка
-МОЛ Изгрев - до поликлиниката в Столипиново.
-Руския пазар


Градския транспорт



# 1
  • Мнения: 812
Къде продават в момента хубави дини?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
 bouquet Елфи!

Дини по пазарите.

# 3
  • Мнения: 1 230
Къде продават в момента хубави дини?

Освен на Четвъртък пазара - вчера в Лекси на Марица имаше хубави  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
благодаря за новата темичка

толкова обичам диня и досега не съм оцелила, купувам от къде ли не  ooooh!

който не е ходил в пещера Снежанка, да отива - супер много си заслужава. Заведохме детето, ахнахме....не е и толкова далече, може на обяд да се тръгне и до късния следобед обратно в града
Часовете на влизане в пещерата са през един час, например в 12:15, 13:15, 14:15 и т.н...спазват ги. Отидете поне 20 мин преди часа, за да отдъхнете, починете, преоблечете (защото ще сте потни), а в пещерата е 8 градуса. 5 лв за възрастни и деца до 7 безплатно.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Това с дините е голяма мъка. Вече купувам само отрязана диня, за да мога да я видя и евентуално да се надявам да е хрупкава и сладка. Български още няма. Последно купих хубава от Триумф, но няма гаранция, че днес ще са същите на вкус.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Благодаря за темата  bouquet

Мебели втора употреба има в един магазин на кръстовището на "6-ти септември" и "Васил Априлов". Магазинът е от страната на Втора градска, в блока отдолу, има дрехи, съдове и други неща втора употреба. Има доста мебели, но цените ми се видяха като за нови. Все пак който се интересува може да види и да сравни.

# 7
  • Мнения: 1 310
Каква е цената за вход + шезлонг и чадър на Аквапарк Акваленд за възрастен и за дете през седмицата ?

# 8
  • Мнения: 5 366
Освен Ноте ди Вино и Сентрал парк къде другаде има външен детски кът?
Преди 2 седмици бяхме в Сентрал парк на Младежкия хълм и кухнята беше ужасна.

# 9
  • Мнения: 2 744
Здравейте, препоръчайте ми зъболекар, работещ със здравната каса, от който сте доволни. Обиколих няколко и не попадам на добър такъв.

# 10
  • Мнения: 659
Каква е цената за вход + шезлонг и чадър на Аквапарк Акваленд за възрастен и за дете през седмицата ?

Билети:
За възрастни - 7 лева
За деца от 3 г. до 10 г. - 5 лева
За деца до 3 г. - безплатно

Шезлонг и чадър - безплатно / до изчерпване на количеството /

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Гьозова като подход определено е добра, но като специалист не знам как е, защото съм при друг зъболекар в същата клиника. Доволна съм от нея, защото общо взето прави чудеса със зъбите ми. По принцип са ми по-слаби, а като ученичка си изпатих от един, който ме изпрати и да ми сложат брекети абсолютно ненужно, та и оттам ми се сринаха още.

# 12
  • Мнения: 2 744
Гьозова като подход определено е добра, но като специалист не знам как е, защото съм при друг зъболекар в същата клиника. Доволна съм от нея, защото общо взето прави чудеса със зъбите ми. По принцип са ми по-слаби, а като ученичка си изпатих от един, който ме изпрати и да ми сложат брекети абсолютно ненужно, та и оттам ми се сринаха още.
Къде се намира кабинетът й ?

# 13
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Благодаря за темата. bouquet
Момичета приятели ще идват в Пловдив за няколко дни, но са с котка.
Знам, че Тракарт приемат с животни, но други хотели има ли в града, които се съгласяват да приютят и животно?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Гьозова като подход определено е добра, но като специалист не знам как е, защото съм при друг зъболекар в същата клиника. Доволна съм от нея, защото общо взето прави чудеса със зъбите ми. По принцип са ми по-слаби, а като ученичка си изпатих от един, който ме изпрати и да ми сложат брекети абсолютно ненужно, та и оттам ми се сринаха още.
Къде се намира кабинетът й ?

Дентална клиника "Станков" - в Гранда, но входът откъм "Петко Д. Петков". Телефонът в клиниката е 032/633855

Общи условия

Активация на акаунт