Къде в Пловдив? - 63 тема

  • 75 689
  • 763
  •   1
Отговори
# 765
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Попадна ми рекламна брошура за новосформираща се група в СОУ "Хр.Данов" - два дни седмично, начало 4 май 18.30. Организира се от Клуб по Български Танци.

Не се ли води от Фолклор БГ?Знам,че имат в Данов занятия.Едно момиче ще ви води.Понякога идва и при нас в Кичука.Аз съм доволна

Момичета, къде в Пловдив се продават бели яйца за боядисване? Навсякъде намирам само кафяви.

Метро пускат бели всяка година.Доста се пукат обаче.

# 766
  • Мнения: 2 545
Попадна ми рекламна брошура за новосформираща се група в СОУ "Хр.Данов" - два дни седмично, начало 4 май 18.30. Организира се от Клуб по Български Танци.

Не се ли води от Фолклор БГ?Знам,че имат в Данов занятия.Едно момиче ще ви води.Понякога идва и при нас в Кичука.Аз съм доволна


Да, точно така. Фолклор БГ явно е фирмата. Трудно се ориетирах по брошурата  Grinning.
Мисля да се обадя.

# 767
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Народни танци има  в Ботев и Йовков.

# 768
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Народни танци има и във Вапцаров -Мъниста мисля  ,че е групата.В Яворов са Гайтани.Даже и в Панаира мисля,че има -Луди млади мисля са там .

# 769
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Бели яйца и аз от Метро си взимам, но не от корите по 30бр., а от тарелките по 6бр. - от свободни кокошки на ЕТ Ангелов Peace

# 770
  • Мнения: 6 206
Знаете ли дали някъде в Пловдив може да се празнува детски рожден ден близо до футболно игрище ,или голям терен на който да ритат топка?понеже момчетата сега основното им забавление е това,на 9 и 10 г са,си мислех дали изобщо има такова място.

Всички игрища правят такива рождени дни и са изградили някаква система - някои поръчват пици, други различни доставки, може и родителя да я организира, но всички имат опит. ИМа и на открито и на закрито.
Правят се много такива партата и с аниматори и с без, зависи каква е компанията и колко е разнородна, има ли родители, няма ли

# 771
  • Мнения: 10 427
Как се казва пекарната зад Луксор?

# 772
  • Мнения: 5 598
Сервиз и резервни части за перални около бл. 100 в Тракия-имате ли телефон на магазина?

# 773
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
В Тракия за такъв сервиз/магазин, се сещам само за Хривас, но той не е около 100 блок Naughty

# 774
  • Мнения: 5 598
Това е,благодаря!  bouquet

# 775
  • Мнения: 2 574
Някой има ли идея от къде мога да поръчам вкусни козунаци? Скоро коментирахте някъде около църквата св. Иван Рилски, но така и не можах да се ориентирам.
Ще мога обаче чак в четвъртък, дали няма  да е късно? newsm78

# 776
  • Мнения: 1 230
Как се казва пекарната зад Луксор?
Tanya's Bakery сигурно имаш предвид...

# 777
  • Мнения: 10 427
Как се казва пекарната зад Луксор?
Tanya's Bakery сигурно имаш предвид...
Точно Simple Smile и аз тамън се сетих Simple Smile

# 778

Общи условия

Активация на акаунт