Къде в Пловдив? - 65 тема

  • 80 285
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 13 526
И аз с питане за Акваленд...
Менюто там пак ли се свежда до ПК и пици?


Изобщо не вярвам, че увеличението на цените, ще промени кухнята  #2gunfire миналата година имаше само това, два вида бира и два вида сладолед във фризерите на двойна от каталожната цена на Делта. Мен лично ме изгубиха като посетител, просто се оляха  Tired

# 31
  • Мнения: 1 676
И аз да питам за детски зъболекар, но предпочитам да е в Тракия?!? За първи път ще й е на малката (4г.), а и имам сериозни притеснения за поведението й  Sad

# 32
  • Мнения: 144
Къде мога да намеря детска хавлия - пончо за детенце на 2 години? В Лидл и Кауфланд имаше, но за по-големи деца, в Джъмбо също проверих и няма Sad

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Къде мога да намеря детска хавлия - пончо за детенце на 2 години? В Лидл и Кауфланд имаше, но за по-големи деца, в Джъмбо също проверих и няма Sad

Миналата година купихме от Илиянци.Има щанд само за бельо и чаршафи,от там.Хавлията е много дебеличка и качествена,а не като чаршафите,които масово се продават

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
В Била имаше хавлия-пончо на Енгри бърд , с точки и без, на не знам дали още важи Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Моля препоръчайте ми салон за педикюр,по възможност в Кършияка и да работи с кюрета,а не с електрическа пила

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Благодаря за темата  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 072
Препоръчайте фирма за изработка на КУХНИ. По възможност не русенска, а пловдивска, старозагорска и др.  Peace

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
И аз да питам за детски зъболекар, но предпочитам да е в Тракия?!? За първи път ще й е на малката (4г.), а и имам сериозни притеснения за поведението й  Sad
Малките ги водим при този, при когото сме и ние - доволни сме Peace
Има отношение към децата, а ние сме му пациенти вече 7-8 години.
Кабинета е в бл.107 - д-р Печалов Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
В района на военна болница добра фризьорка? За прави коси,искам отдолу да я подравни с машинка след оформяне с ножица,някой с такава практика?

# 40
  • Мнения: 659
В района на военна болница добра фризьорка? За прави коси,искам отдолу да я подравни с машинка след оформяне с ножица,някой с такава практика?
Моята подстригва по този начин точно, но е до Авеню. Ако те устройва ще ти дам адреса на салона.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 13 526
Гледам, че в Грабо има пуснат ваучер за химическо чистене на Марива, някой ползвал ли е услугите им и доволен ли е, или да си ползвам това, което е в мола?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 235
В района на военна болница добра фризьорка? За прави коси,искам отдолу да я подравни с машинка след оформяне с ножица,някой с такава практика?
Моята подстригва по този начин точно, но е до Авеню. Ако те устройва ще ти дам адреса на салона.
И аз се интересувам  bouquet

# 43
  • Мнения: 659
В района на военна болница добра фризьорка? За прави коси,искам отдолу да я подравни с машинка след оформяне с ножица,някой с такава практика?
Моята подстригва по този начин точно, но е до Авеню. Ако те устройва ще ти дам адреса на салона.
И аз се интересувам  bouquet
Адресът е Арда 8,подминаваш Авеню,върейки в посока Източен,завиваш надясно покрай него и си точно срещу салона,казва се Меа. Фризьорката е само една,казва се Елена.

# 44
  • Мнения: 881
Здравейте! Къде мога да намеря вътрешни гуми за детската количка?

Общи условия

Активация на акаунт