Къде в Пловдив? - 64 тема

  • 72 318
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 230
От кои магазини мога да си купувам хубава прясна риба. Някой беше писал преди в темата.....
Лекси на Марица - петък и събота - по мои впечатления тогава зареждането е най-голямо и рибата е прясна. В другите дни от седмицата - Лидъл или Метро.
Харесва ми и магазинът за риба до Художествената гимназия - зад Четвъртък пазара  Peace

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Има ли частни летни занимални в Тракия за начален курс 1-4.клас?


Има. Синът ми посещава в момента Спондж Боб / от лявата страна, като застанеш срещу Аква Парк/, има в Аримаг срещу Католическата църква и в новия квартал, около Даяната, но не знам точно къде е/

# 737
  • Мнения: 241
От къде бих могла да си купя домашен ябълков оцет?
Какво количество ти трябва? Свекърва ми беше правила, мога да я попитам дали има още
Ако може един литър? Благодаря.

# 738
  • Мнения: 2 744
има ли някъде в Пловдив магазин за мебели втора употреба?

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
има ли някъде в Пловдив магазин за мебели втора употреба?

В Тракия, под бившия Детски свят. Не съм влизала обаче, пише Мебели от Холандия втора употреба или нещо подобно.

# 740
  • Мнения: 2 744
има ли някъде в Пловдив магазин за мебели втора употреба?

В Тракия, под бившия Детски свят. Не съм влизала обаче, пише Мебели от Холандия втора употреба или нещо подобно.
Благодаря, ще отида.

# 741
  • Мнения: 1 601
Някой да знае къде има подвързия за тетрадки такава

# 742
  • Мнения: 54 444
има ли някъде в Пловдив магазин за мебели втора употреба?

А за бяла техника?

# 743
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
има ли някъде в Пловдив магазин за мебели втора употреба?

А за бяла техника?
Бяла техника - релакс техно http://www.relaxbg.org/
Повече е за стоки с транспортни дефекти, но цените са много добри (купихме си хладилник с драскотина - само на боята - с 50% по-евтино от нормалните магазини)

Много сме доволни  Peace

# 744
  • Мнения: 812
Някой да знае къде има подвързия за тетрадки такава
В Метро съм виждала такива подвързии

# 745
  • Мнения: 54 444
Благодаря,  ♥snow_angel♥ ! bouquet

# 746
  • Мнения: 3
Мами,предложете добър зъболекар за малката (дете на 5години) Thinking @Vanessa111 във всеки фитнес има липозан,но бъди внимателна за страничните ефекти

# 747
  • Мнения: 4 133
Д-р гьозева в гранда
Страхотен подход има към децата

# 748
# 749
  • Мнения: 6 206
след дълги лутания и смяна на около 5-6 зъболекаря за децата, направо вече се бях видяла в чудо
Едните с някакви качества, но с отвратително отношение /няма да пропусна да спомена Велегенова отново, защото всеки трябва да знае да не ходи никога при нея/
Други с подход, но без нужните умения
Трети и с умения и с подход, но прекалено мили и лиготийките /при момчето ми, момичето е войник/ идваха в повече
Направо се бях видяла в чудо, накрая се обадих на позната доктор да ми препоръча колега /мислех, че е само преподавател/ но се оказа, че самата тя има практика.
Направо ми падна камък и препоръчвам с чисто сърце - д-р Рималовска /вече сме били пациенти/

Общи условия

Активация на акаунт