Къде в Пловдив? - 64 тема

  • 72 342
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 459
Откъде да купя хубави възглавници, искам да сменя изцяло спалното бельо, и да не са супер скъпи де.

# 721
  • Мнения: 2 406
преди около месец хванахме някаква разпродажба в Jysk възглавниците от 50 лв бяха намалени на 25 и мога да кажа че ни харесват, но дали в момента е има не знам.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
Откъде да купя хубави възглавници, искам да сменя изцяло спалното бельо, и да не са супер скъпи де.
От Икеа. Имат всякакви възглавници, дори мемори по 20 лв., има и по-скъпи. В момента доставката до Пловдив е безплатна.

♥snow_angel♥, в уличката срещу НАП, към (бившия?) завод Брилянт има бусове и камиони всякакъв размер. Взимали сме от там, цена около 15 лв.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 73
Препоръки за пробиване на уши задъщеря ми(на 8г.) , по възможност някъде по центъра?

# 724
  • Майничка
  • Мнения: 12 620
Моята щерка си пробива ушите при един татуист на "Марин Дринов", точно преди кръстовището с "Родопи", много чисто работи. Малката е заявила, че като реши, че иска обици, при този батко ще отиде.

# 725
  • Мнения: 224
Момичета, дали в голямото Лекси( до р. Марица) продават хранителни добавки ? Трябва ми Липозан.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Здравейте, някой да е носил прахосмукачка на ремонт?
Нямам идея къде да я занеса, ровента . Благодаря  bouquet

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 3 269
Откъде да купя хубави възглавници, искам да сменя изцяло спалното бельо, и да не са супер скъпи де.
Roxyma dream  Peace.  Ползвам капитонираната възглавница  вече няколко години, пера я редовно и не е мръднала. А спалното бельо е най-финото с най-красивите десени  Heart Eyes Blush

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
Здравейте, някой да е носил прахосмукачка на ремонт?
Нямам идея къде да я занеса, ровента . Благодаря  bouquet

На Васил Априлов, под блока на кръстовището с Данаил Николаев, срещу РДВР-то.

# 729
  • Мнения: 5 602
Малко странен въпрос имам- живеещите в района около кръстовището на" Руски"  с  "6 септември" към полунощ усещате ли остра химическа миризма,като от изгоряла гума,силна и натрапчива ?

Дали някой предприятие не отделя това зловоние,или е нещо локално ? Силна натрапчива и неприятна миризма.

Предполагам,че в този час на нощта няма и кой да провери.

Не е инцидентно,няколко нощи се случва вече ..

# 730
  • Мнения: 2 406
не живея в този район, но всеки ден минавам от там след работа и ми се е случвало да усещам миризми точно като изгоряла гума, няколко пъти си помислих, че става нещо с колата ми, hahaha но като си продължа миризмата изчезваше /няма как да е от колата/.
Иначе натрапчива миризма усещам много рано сутрин примерно около 6 ч - определено "има нещо гнило" hahaha

# 731
  • Мнения: 1 319
От кои магазини мога да си купувам хубава прясна риба. Някой беше писал преди в темата.....

# 732
  • Мнения: 2 011
Има ли частни летни занимални в Тракия за начален курс 1-4.клас?

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Здравейте, някой да е носил прахосмукачка на ремонт?
Нямам идея къде да я занеса, ровента . Благодаря  bouquet
  На ул. "Ян Хус "№ 7 поправят и прахосмукачки, въпреки, че е известен като ТВ и радио сервиз.

# 734
  • Мнения: 812
Има ли частни летни занимални в Тракия за начален курс 1-4.клас?

http://spongebobbg.com/

Общи условия

Активация на акаунт