Къде в Пловдив? - 64 тема

  • 72 341
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 206
Кажете от къде мога да си купя лъжичката , с която се натъква кафето в цедката на кафе машината , че моята се счупи.Марката е Саеко.  Питала съм техномаркет , технополис , зора - няма  Sad

Робуста на Васил Априлов, ниво -1, има всичко за кафемашините и кафемелачки.
Иначе и Жан Сервиз като официални на Саеко също имат

# 706
  • plovdiv
  • Мнения: 522
Някой знае ли къде в Тракия запояват/залепят/заваряват пластмаса?
В центъра близо до Военна болница - За ориентир, намира се много близо до Златната рибка - Стоян на ул. "Славянска" 34
С автомобили работи, но ми залепи и етажерка от хладилника.
Отделно и по колата свърши работа.
Благодаря ти.И на мен за етажерката от хладилника ми трябва.А колко ти взе ,ако помниш?

# 707
  • Мнения: 241
От къде бих могла да си купя домашен ябълков оцет?

# 708
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
От къде бих могла да си купя домашен ябълков оцет?
Какво количество ти трябва? Свекърва ми беше правила, мога да я попитам дали има още

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Някъде дали мога да намеря чинийки с формата на мидички? Или поне с морска тематика?
Вчера бях в Джъмбо, там имаше само плата, а на мен ми се иска да направя комплект за подарък.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 3 265
Някъде дали мога да намеря чинийки с формата на мидички? Или поне с морска тематика?
Вчера бях в Джъмбо, там имаше само плата, а на мен ми се иска да направя комплект за подарък.
В English home мисля, че съм виждала  Thinking .

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Не знаех магазина, направих справка в нета и видях, че цените не са много по вкуса ми  Laughing

Благодаря за идеята  bouquet

Та да доуточня, че долу горе съм склонна да дам до 20 лева за сервиз.  Embarassed

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 3 265
цените не са много по вкуса ми  Laughing




Имат перманентни отстъпки от 50% на доста категории. Може и да откриеш нещо подходящо и на добра цена Wink.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Аз като видях 40 лева за чиния ... малко се позамислих.
Ще отида до там да видя, току виж изникнало нещо, благодаря отново  bouquet

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Благодаря ви много за насоките - бях се отчаяла  Grinning bouquet

# 715
  • Мнения: 2 102
ЗлаВещица ако ти е на път може да погледнеш в първия етаж на бившия Молдавия. Понякога има интересни неща.
Чинии с форма на риба, бял порцелан/като за малка риба  Blush/ по 3,50/ имаше скоро в Хита.
Ако искаш пиши точно кави търсиш и ще се огледам тези дни ако видя нещо подходящо из квартала  Peace

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Благодаря, ще мина да видя днес или утре  bouquet

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 1 008
Някой знае ли къде в Тракия запояват/залепят/заваряват пластмаса?
В центъра близо до Военна болница - За ориентир, намира се много близо до Златната рибка - Стоян на ул. "Славянска" 34
С автомобили работи, но ми залепи и етажерка от хладилника.
Отделно и по колата свърши работа.

Последно разбрах за него,че е  в чужбина? Завърнал ли се е вече? Rolling Eyes

# 718
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Препоръчайте ми фирма за транспорт? Ще местим електроуреди до къща извън града и ми трябва бус, в който да могат да съберат изправен хладилник (180 см), свободно стояща готварска печка и пералня. А ако знаете и ориентировъчни цени ще е прекрасно  Mr. Green

# 719

Общи условия

Активация на акаунт