Къде в Пловдив? - 64 тема

  • 72 358
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
За крема на Рачев - благодаря, Поля! Ще поръчвам направо.
За какво служи - аз не съм го ползвала. Нашите скоро се преместиха да живеят в едно село до Ямбол и там е на мода Simple Smile Напоръчали са ми комшийки на майка ми. Ползва се за белези, охапвания от комари и други гадини, екземи и подобни.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Крема на Рачев ме спаси от белези след изгаряне по цялото лице Peace

# 692
  • Мнения: 6 206
Бих искала да попитам има ли магазин в Пловдив където се продават проектори /големите вериги?/ където може да се пробва качеството им на предаване.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 3 637
Момичета,бихте ли ми препоръчали добър детски център ,за предпочитане в Смирненски.Както и да попитам с определен аниматор ли работи всеки център или е въпрос на избор.Трябва ми за рожден ден на 8 год. дете.На последните два на които бяхме децата само скачаха по батутите и лично аз не видях ролята на аниматора.Искам да им е забавно.Моля за препоръки.

# 694
  • Мнения: 3 922
Здравейте,къде мога да намеря детски сандали от естествена кожа?
Бях в Колев и Колев в Мола, Мечо пух и Капчица, другаде има ли? newsm78

На пешеходния мост също има. На фирма 'Понки' са.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, може ли да ме насочите къде да търсим детски ролери. В Декатлон и Джъмбо бяхме вече, не успяхме да харесаме. Не ми се иска да са много скъпи, защото интересът към тях едва ли ще е траен, да не кажа, че като си познавам човекът, ще е от ден до пладне...

# 696
  • Мнения: 5 605
Спортдепо ? ОЛХ ?

# 697
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Евтини комплекти ролери+протектори съм засичала в My mall. Цена между 40 и 50 лв. Следете намаленията, все изскача по някое предложение. Доставката е около 10 дена.

# 698
  • Майничка
  • Мнения: 12 643
Освен в Хиполенд, някой има ли идея къде в града бих могла да намеря мотор с дистанционно Cyklone 360? В Джъмбо дали се продават модели на Maisto?

# 699
  • Мнения: 6 206
Не се продават в Джъмбо

# 700
  • plovdiv
  • Мнения: 523
Някой знае ли къде в Тракия запояват/залепят/заваряват пластмаса?

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Кажете от къде мога да си купя лъжичката , с която се натъпква кафето в цедката на кафе машината , че моята се счупи. Марката е Саеко.  Питала съм техномаркет , технополис , зора - няма  Sad

Последна редакция: чт, 16 юни 2016, 09:06 от ˙·٠•●Самира●•٠·˙

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Някой знае ли къде в Тракия запояват/залепят/заваряват пластмаса?
В центъра близо до Военна болница - За ориентир, намира се много близо до Златната рибка - Стоян на ул. "Славянска" 34
С автомобили работи, но ми залепи и етажерка от хладилника.
Отделно и по колата свърши работа.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Кажете от къде мога да си купя лъжичката , с която се натъква кафето в цедката на кафе машината , че моята се счупи.Марката е Саеко.  Питала съм техномаркет , технополис , зора - няма  Sad
Може би в сервиз за кафе машината:
Скрит текст:
Жан сервиз ЕООД
Адрес:
Пловдив, бул. Васил Априлов 82
уебсайт:
http://www.janservice.com/
e-mail:
janservicebg@yahoo.com
телефони:
+359/ 32/640 176, GSM: +359/88/852 35 52
Проектира и оборудва барове, ресторанти, заведения и др. Продава и сервизира гаранционно и извънгаранционно същите. Продажба на консумативи за кафеавтомати и кафеавтомати на марките ZANUSSI, RHEA, NESTLE, SAECO и др. и резервни части към тях. Също така професионални кафемашини, кафемелачки за магазини и заведенеия на марките FUTUREMA, FAEMA, LA SCALA и др.

 

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
˙·٠•●Самира●•٠·˙,тук продават всякакви аксесоари за кафемашини.

Общи условия

Активация на акаунт