Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 477 652
  • 11 715
  •   5
Отговори
# 8 520
  • Мнения: 4 290
Търся препоръки за добри психолози в града,за възрастни.Жените са по предпочитани,но и мъжете са опция в краен случай.Благодаря!

# 8 521
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Sea breeze, къде си писахте с др.Лукова? Може ли линк? Изключителен доктор е тя!

# 8 522
  • Мнения: X
Търся препоръки за добри психолози в града,за възрастни.Жените са по предпочитани,но и мъжете са опция в краен случай.Благодаря!
Препоръчвам Елена Атанасова. До обед е ангажирана в онкодиспансера, но в следобедните часове приема в частен кабинет на Васил Априлов, близо до ВМИ.

# 8 523
  • Мнения: 883
Sea breeze, къде си писахте с др.Лукова? Може ли линк? Изключителен доктор е тя!
Ето тук https://www.healee.com/bg За приложението научих от темата.

# 8 524
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря!🥰

# 8 525
  • Мнения: X
Трябва да инсталирате приложението в телефона си.

# 8 526
  • Мнения: 48
Препоръчайте ми добър травматолог в Пловдив.Не е задължително да работи със здравната каса.

# 8 527
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Детски психолог - Анелия Петкова - кабинетът и е на последният етаж на детска клиника на Умбал " Св. Георги " Пловдив с адрес Бул " Васил Априлов 15 А "

Психолог за възрастен
Дилян Манолов - кабинет в центъра до технически университет Пловдив
Иван Власев
Дани Порязова

Ортопед
Д-р Димов от Умбал " Св. Георги " Пловдив и МЦ " Димед " Тракия
Д-р Кръстев и д-р Симидчиев от Умбал " Каспела " и частен кабинет

Кардиолог
д-р Опинчева - Военна болница

Невролог моето мнение съм го дал по-горе.

Лицево - Челюстен хирург
доц. Печалова

Хематолог
д-р Емил Спасов е един от добрите хематолози в Пловдив, заедно с д-р Кирова, д-р Сотирова, д-р Балтов, Д-р Чинчев.

Поздрави и хубав остатък на седмицата!

# 8 528
  • Мнения: 15
Docsi, като гледам препоръките за психолози и ми се изправя косата.

# 8 529
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
И на мен, особено от Анелия Петкова...

# 8 530
  • Мнения: 692
Търся мнения за Светлана Кръстанова (кинезитерапевт). Благодаря!

# 8 531
  • Мнения: 397
Здравейте. Има ли дежурен УНГ лекар в събота?

# 8 532
  • Мнения: X
Тони, напред ако не се лъжа бях чела че  си писала за вигантол, откъде го закупи аз търся и няма и няма......
Вчера ми казаха в Марешки, че очакват зареждане с Вигантол. Днес купих. Може да провериш. Най-вероятно вече са направили внос.

Здравейте. Има ли дежурен УНГ лекар в събота?
В Св. Георги, в отделението по УНГ има денонощно дежурен лекар. Иначе, след предварителна уговорка, д-р Арнаудова приема в събота, но не и по здравна каса.

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 10:51 от Анонимен

# 8 533
  • Мнения: 7
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали добър АГ, за биохимичен скрининг и фетална морфология. Моля споделете мнения и актуални цени.

# 8 534
  • Мнения: 692
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали добър АГ, за биохимичен скрининг и фетална морфология. Моля споделете мнения и актуални цени.

Д-р Борис Стоилов. Цените са между 100 и 150лв. Той следя бременността ми и раждах при него. Изключително компетентен, добър и адекватен лекар. Много съм доволна!

Общи условия

Активация на акаунт