Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 483 078
  • 11 739
  •   6
Отговори
# 8 745
  • Мнения: 12 241
Кажете добър очен лекар за дете на 2г
Д-р Минева, Селена.

# 8 746
  • Пловдив
  • Мнения: 1 365
Кажете добър очен лекар за дете на 2г
Аз водих дъщеря ми на 8 месеца при Лесинска, понеже аз и баща и имаме проблеми с очите и да видят и нея. Сестра ми също води двамата си сина при нея. И двете сме доволни.

# 8 747
  • Мнения: 146


Видя ли такива теми, няма как да не изкажа благодарности към Ана Маркова. Надявам се да чете този форум, защото не ми достига смелост да й кажа Simple Smile както съм писала и по рано тя ме спаси, спаси сестра ми, която живее в Швейцария. Цял живот да й благодаря няма да стигне. Препоръчвам я!!!! ---filtered9723-- надявам се да отговаря на този кмейл и той да стигне до повече хора на които да помогне.
Кажете повече инфо? Какъв доктор е?

Честно да ви кажа нямам идея. Тя казва отначало какво е завършила но не помня Sad
а какво лекува?!

Психотерапевт е лекува паник атаки, депресия (това бяха моите симптоми) насилие, зависимости, ниска самооценка. Каквото се сетите го имах! Сега съм нов човек благодарение на нея!!!

# 8 748
  • Мнения: 1 776
Препоръчайте ми лекар за операция на слабинна херния при възрастен, бяхме се насочили към Каспела, но не откривам много положителни мнения.

# 8 749
  • Мнения: 12 241
Аз съм доволна от хирургичното отделение на Еврохоспитал. Д-р Атанасов прие и оперира по спешност майка ми от апендицит, която докато ни каже какво се случва и минем по пътя ЛЛ - специалист хирург - хоспитализация, направи перитонит. Става въпрос за няколко часа, но при нея много бързо се развиха нещата. Изключително кадърен млад лекар, отдаден на работата си. (Казвам млад, защото е по-млад от мен, не за друго).

# 8 750
  • Мнения: 1 524
Здравейте, знаете ли кой очен лекар има кабинет в хотел Sps?

# 8 751
  • Мнения: 90
Здравейте. Някой има ли впечатления от д-р Христов (гастроентеролог) от Каспела?
Утре ми предстои гастроскопия и колоноскопия при него и ми е притеснено, не намирам никакви отзиви за този доктор?
Благодаря предварително

# 8 752
  • Мнения: 1 524
Здравейте, търся добър очен лекар,който работи в оптика или отделен кабинет,извън болница и поликлиника,освен доктор Лесинска,друга?

# 8 753
  • Мнения: 2 826
Някой ходил ли е скоро при д-р Христо Георгиев - ендокринолог, че не отговарят и двата телефона, да не е в отпуска? И какво му беше работното време?

# 8 754
  • Пловдив
  • Мнения: 3 585
Здравейте, търся добър очен лекар,който работи в оптика или отделен кабинет,извън болница и поликлиника,освен доктор Лесинска,друга?
Д-р Минева.
Кабинетът ѝ е в болница Селена.

# 8 755
  • под тепетата
  • Мнения: 9 497
При Георгиев ходих на 30юни.Много трудно се свързах на градския. Не знам дали са вече в отпуска.

# 8 756
  • Мнения: 660
Кажете добър очен лекар за дете на 2г
Аз водих дъщеря ми на 8 месеца при Лесинска, понеже аз и баща и имаме проблеми с очите и да видят и нея. Сестра ми също води двамата си сина при нея. И двете сме доволни.
Здравейте.Как успявате да си запишете час за нея?Миналата година се обади сестра ми да запише два часа за Лесинска,на дъщеря ми и племенницата,прегледа ни една жена,която след прегледа разбрахме ,че не е Лесинска,а още една офталмоложка,която работела там.Аз въобще не знаех за други лекари, и при положение,че се обаждаме за конкретен лекар,а преглежда друг е меко казано некоректно( не бяхме уведомени нито по телефон ,нито на място,че дават пациентите на друг)

# 8 757
  • Пловдив
  • Мнения: 1 365
Здравейте.Как успявате да си запишете час за нея?Миналата година се обади сестра ми да запише два часа за Лесинска,на дъщеря ми и племенницата,прегледа ни една жена,която след прегледа разбрахме ,че не е Лесинска,а още една офталмоложка,която работела там.Аз въобще не знаех за други лекари, и при положение,че се обаждаме за конкретен лекар,а преглежда друг е меко казано некоректно( не бяхме уведомени нито по телефон ,нито на място,че дават пациентите на друг)
Ами от сайта http://drlesinska.com/ и се обадих по телефона и си записах час. Когато бяхме в кабинета, наистина имаше и друг лекар, но бяхме при Лесинска. Не знаех как изглежда, но по говора на жената се разбираше, че е тя, понеже знам, че не е българка по народност. При нея имаше още една жена, сестра май беше. Сега в сайта виждам, че има друга млада дама + Лесинска. Съжалявам, че така се е получило.

# 8 758
  • Мнения: 884
Другата млада дама май е специализант, представянето й е доста загадъчно. Имаше преди време спор в темата. Да, и младите лекари трябва да имат възможност да се учат и такава е предвидена. Но това трябва да бъде ясно упоменато, на видно място и за пациента да няма съмнение кой го преглежда. Иначе не е лошо, знам, че доста специализанти трупат опит в оптики, а и припечелват някой лев.

# 8 759
  • Мнения: 4 311
С д-р Георгиев ,успях да се свържа миналата седмица.За месец юли каза,че нямал свободни часове.Имаше само на края на месеца два дни -платен прием и взех за тогава.Каза че се е оперирал преди 2 месеца и работи по-малко до 16:00 само.

Общи условия

Активация на акаунт