Не знам кой е бащата на детето ми

  • 34 056
  • 987
  •   1
Отговори
  • Мнения: 906
Здравейте,  момичета. .
Темата е малко неприятна.
Така да започна. . 2014 . Имах си сериозен приятел , с който се разделих,  и направих грешката да му изневеря с мой колега.
На 25 октомври ми дойде цикъла. . 4 дни продължи ..Веднага след това правех секс с моят приятел без презерватив около 30 октомври,  той свърши в мен надълбоко. Само тогава го правехме и повече не съм била с него , понеже разбрах, че ми е изневерил и се разделихме в началото на ноември.  Разбрах,  че ми е изневерявал няколко пъти и аз от яд му изневерих с колегата. На 13 ноември бях с колегата,  правехме го с презерватив , но като свърши презерватива остана вътре в мен.  Веднага отидох до тоалетната,  пиках и така го изхвърлих.  След като разбрах,  че съм бременна казах на приятеля ми,  имах чувство , че детето е негово. . Детето се роди на 30 юли,  той го припозна за свое , въпреки,  че знае за изневярата ми и има съмнение,  че може и да не е той бащата. . До ден днешен ми прави намеци , че не е сигурен в бащинството си.  И двамата ни боли за това 😢 знаем , ДНК теста е много скъп и засега не можем да си го позволим.  По моите изчисления детето не може да е от колегата,  ако е от колегата трябваше да се роди около 15 август,  а то се роди на 30 юли както вече казах.
Моля ви , дайте мнение и без обиди. Моля само сериозни коментари
Темата е реална

Последна редакция: нд, 28 окт 2018, 10:15 от bubanka

# 1
  • Мнения: 18 493
По думите ти   се сещам само за провокация.Нищо сериозно,та да изиксваш сериозност.
Вече трябва да прилича на някого бебето,та да не се чудиш.Ако въобще стои въпрос.Някакъв  и всякакъв.

# 2
  • Мнения: 906
По думите ти   се сещам само за провокация.Нищо сериозно,та да изиксваш сериозност.
Вече трябва да прилича на някого бебето,та да не се чудиш.Ако въобще стои въпрос.Някакъв  и всякакъв.

Детето е на 3 години. . Според мен прилича на приятеля ми , но не съм много сигурна. .Темата е реална. .

# 3
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Гледайте си детето и не се терзайте излишно. Какво значение има вече пред свършен факт.

# 4
  • Мнения: X
Че кой идиот ще си позволи да те обижда? Аз не виждам нещо нередно да си сторила, щом ти е изневерил съвсем логично и нормално е и ти да го направиш! Та, може би е трябвало повече да внимаваш за бебчето, но както го обясняваш си е много сложно някой да изчисли и да каже от кой е детето, по-добре като ти прави намеци, му направи и ти и му обясни, че ако той не бе постъпил така и че и ти нямаше, тъй, че за това грам право няма да ти натяква нищо! По въпроса, ами съберете пари и му направете днк тест, друг вариант невиждам.

Последна редакция: сб, 27 окт 2018, 17:23 от Анонимен

# 5
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Колко струва този тест?

# 6
  • Мнения: 906
Гледайте си детето и не се терзайте излишно. Какво значение има вече пред свършен факт.

Аз се чувствам ужасно зле,  като си помисля,  че детето може да не е от него 😢

# 7
  • Мнения: 906
Колко струва този тест?

 
Около 2000 лева е .. ако не се лъжа и май трябва да се мине през съда. .

# 8
  • Мнения: 39 248
На първо време пробвай с кръвната група. Разиграй вашите също и ще ти даде някаква представа.
На никой ли не прилича?

# 9
  • Мнения: 1 224
Все пак съберете пари и да направете днк-тест за да сте сигурни и спокойни.

# 10
  • Мнения: X
Теста е около 800лв - когато го правиш просто ти да си знаеш. Има сайтове, търсиш и то ти пише

# 11
  • Мнения: 11 915
Бащата на детето ти е този, който го обича и се грижи за него.
Бомба със закъснител е това съмнение, което гризе таткото, но хора, мислете за детето. То е на 3г и познава този човек за свой баща. Как тепърва ще правите тестове? И ако тестът покажи, че колегата е таткото? Ще съсипете живота на детето заради глупостите, които сте сътворили.

# 12
  • Мнения: 906
На първо време пробвай с кръвната група. Разиграй вашите също и ще ти даде някаква представа.
На никой ли не прилича?

Аз съм кръвна група А отрицателна. . И детето е  същата кръвна група.
Според мен и майка ми прилича на приятеля ми. . Но всичките ми приятелки като ме видят , казват, " Одрала ти е кожата "

# 13
  • Мнения: 3 579
Аз съм кръвна група А отрицателна. . И детето е  същата кръвна група.
Според мен и майка ми прилича на приятеля ми. . Но всичките ми приятелки като ме видят , казват, " Одрала ти е кожата "
Трябва да знаеш кръвните групи и на двамата предполагаеми бащи.

# 14
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Гледайте си детето и не се терзайте излишно. Какво значение има вече пред свършен факт.

Аз се чувствам ужасно зле,  като си помисля,  че детето може да не е от него 😢
И ако не е, как ще промениш този факт?
Бащата на детето ти е този, който го обича и се грижи за него.
Бомба със закъснител е това съмнение, което гризе таткото, но хора, мислете за детето. То е на 3г и познава този човек за свой баща. Как тепърва ще правите тестове? И ако тестът покажи, че колегата е таткото? Ще съсипете живота на детето заради глупостите, които сте сътворили.
Много вярно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт