Как бихте предпочели да бъдете.......

  • 3 092
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
шепа виагра и яки каки, докато пукна от инфаркт или изтощяние по време на секс.

# 16
  • Мнения: 183
.....".след разстрела червей, това е толко просто и логично.."...  Wink

# 17
  • Мнения: 183
Aбе човек какви теми само ти се въртят в главата не е истина просто  Laughing
Ми така де нема само интелектуални теми  Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 4 965
И аз съм за шепата приспивателни. Заспиваш и толкова.

# 19
  • Мнения: 337
Приспивателни в доволна доза и малко/повече алкохол за подсилване на ефекта  Whistling

# 20
  • Мнения: 77
Да,пове4ето са интелектуални,но имаше една от сорта на КАК СИ ПРЕДСТАВЯТЕ ВАШЕТО ПОГРЕБЕНИЕ или нещо такова беше та от такива теми косата ми се изправя направо,пък и на петък 13-ти да мислим как бихме предпо4ели да умрем,направо не смея да кажа от страх да не се сбъдне  Joy както са казали хората внимавай какво си пожелаваш  Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 686
Абе човек,кви са тия теми #Crazy,я вместо От местопрестъплението почни да гледаш някоя сапунка,че ми настръхват косите af

По темата,предпочитам да ме гръмнат Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 604
препиване с алкохол-менте и заспиване по време на сън Sunglasses

# 23
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Все си мисля, че ще се съобразя с практиката на страната, в която бих била осъдена...

# 24
  • Мнения: 183
Абе човек,кви са тия теми #Crazy,я вместо От местопрестъплението почни да гледаш някоя сапунка,че ми настръхват косите af

По темата,предпочитам да ме гръмнат Rolling Eyes
Е то на всякъде по всички канали има сапунки, още ли да пускам много пеняво ще стане  Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 77
Да бе,ина4е знаете ли как се прави сапун? Зна4и от циганин-за аромат,шоп-за лютеж и македонец-за пенливост,а ако добавим и една македонка става шампоан  Laughing Laughing Laughing това малко извън темата,майтап да става  Grinning

# 26
  • Мнения: 22 437
Аз си избирам смъртоносна инжекция. )))
Останалото е твърде кръвожадно. ))

# 27
  • Мнения: 183
Да бе,ина4е знаете ли как се прави сапун? Зна4и от циганин-за аромат,шоп-за лютеж и македонец-за пенливост,а ако добавим и една македонка става шампоан  Laughing Laughing Laughing това малко извън темата,майтап да става  Grinning
М така де  thumbsup пак има връзка с темата  Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 686
Да бе,ина4е знаете ли как се прави сапун? Зна4и от циганин-за аромат,шоп-за лютеж и македонец-за пенливост,а ако добавим и една македонка става шампоан  Laughing Laughing Laughing това малко извън темата,майтап да става  Grinning
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 29
  • Мнения: 2 448
Рязане на вените в топла вана и избран от мен човек да ми държи ръката докато заспя.

Общи условия

Активация на акаунт