памук в ухото

  • 14 738
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз съм такава паника , че бих завела детето на УНГ  Peace

# 31
  • Мнения: 577
От притеснението с памука добре ,че си завела детето на УНГ за да види възпалението и ангината. Бързо оздравяване пожелавам на детето. Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 39 766
Добре, че всичко е приключило благоприятно. Бързо оздравяване на хлапето.

# 33
  • Мнения: 27 524
1. Винаги съм купувала клечки за уши в кутийка, този път обаче взех в пакетче  #Cussing outот тези най евтините, няма да купя никога вече

2. След няколко дневно безсъние, без да съм забелязала взех от пликчето клечката, а тя от горния си край имаше памук Embarassedвидях я едва след като я извадих от ухото.

3. Голямата грешка , която допуснах е ,че в паниката когато видях празната клечка е, че грабнах друга и се опитах сама да извадя памукът, който всъщност го е нямало, а клечката е била без памук от единия край.

4. лекарят каза ,че всяка седмица оперира и малки деца, и даже и големи хора, които са спукали тъпанче след почистване с клечки за уши.

1. Не това е проблемът, знаеш го  Wink

2. Последно имаше или нямаше? Безсънието е тежко и трудно за всички с бебе, но не е оправдание!!!  Нито обяснява първия ти пост  Peace

3. Това абсолютно противоречи на  предните ти постове. И май съвсем се оплете сама Crazy

4. С нормално и рутинно почистване на ушите с клечки за уши не се пукат тъпанчета. Със сигурност  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 44 120
Радвам се, че  не е станало белята и е наред детето....

За напред, внимавай повече, въпреки безсънието - налагай си да внимаваш(аз също сън не бях видяла 1 година с детето ми, но такива неща за радост не са се случвали), а ако нещо станеш, преди прибързано да направиш нещо още по-неадекватно, помисли няколко секунди.....

Изобщо умората е гадно нещо, но гледай да не се отразява на детето, че е още по-гадно тогава.....

За чистенето - ползвай клечки  ограничитл и чисти само входа на  ухото, без изобщо да бъркаш навътре, клечката няма работа по-навътре в ухото, иначе повече натъпкваш мърсотията отколкото да я почистваш.....


Колкото до педиатърката - не знам какво нападнахте жената - човек е, с работно време и много изтощителна работа, сигурно си има и семейство и т.н....
Хубаво, че е вдигнала телефона - трябваше да я насочи просто къде да отидат, но много ясно , че няма да се юрне, заради подобно нещо в извън работно време.... Има си дежурни лекари, спешни центрове и т.н., даже повечето педиатри и джи пита имат договори с такива, за почивни дни и  вечер-нощ.....
magi_2 - питай вашата няма ли договор с такъв център, ще ти е полезно за в бъдеще вероятно.

И даааа....явно температурата както предполагах не е от зъби - имало си логично обяснение - възпаление на ушите и гнойна ангина.....изобщо...хубаво че си завела детето на лекар.....и бързо оздравяване....

# 35
  • Мнения: 133
 Embarassed Embarassed EmbarassedАко знаете как все още се обвинявам, дано никога не изпитате това което преживях.Най -малко съм предполагала , че ще направя такава глупост- човек не знае как ще реагира , когато се пани.....Незнам дали са били протеричиви постовете ми , но аз бях толкова уплашена и притеснена....тук във форума винаги съм получавала подкрепа и информация- благодаря Ви още веднъж.Възхищавам се  на адекваатните и перфектни майки, е аз не съм от тях.Не си търся извинения за това , което направих и не ви пожелавам да изпадате в такава ситуация.Ако някой ми беше казал, че може да направя такава глупост ,нямаше да му повярвам, но се случи Embarassed Embarassed

# 36
  • Мнения: 1 103
Много добре че всичко се е разминало и занапред внимавай

# 37
  • Мнения: 2 110
Надявам се наистина всичко да е наред с ухото. Бързо оздравяване на детенцето.

# 38
  • Мнения: 2 312
Към авторката - не разбрах ти с обикновени клечки ли чистиш ушичките или с такива с ограничител?

# 39
  • Мнения: 4 784
Към авторката - не разбрах ти с обикновени клечки ли чистиш ушичките или с такива с ограничител?

В първия пост на същата страница го е казала -
Винаги съм купувала клечки за уши в кутийка, този път обаче взех в пакетче  #Cussing outот тези най евтините, няма да купя никога вече....

# 40
  • Мнения: 411
magi_2 ,коя е таз перфектната майка?Покажи ми я!

# 41
  • Мнения: 122
Егати педиатърката ooooh!Няма ли дежурен кабинет където можеш да заведеш детето? Какво значи приключила?Ако се разболее посреднощ трябва да чакаш да и дойде смяната ли? #2gunfire #2gunfire #2gunfire Пази Боже от такива лекари Praynig
Наистина егати педиатърката! Възмутително е!

Общи условия

Активация на акаунт