Ботокс

  • 33 683
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Един въпрос!
Хиалуроновата киселина дали е по-скъпа от самия ботокс?И на мен ми се струва по-добрия вариант....
Наблюдения?

# 16
  • Мнения: 4 435
Много е относително всичко, за което пишете тука.
Разлика в цените първо има, защото не всички искате на едни и същи места.
Някои искат само на чело, други и на пачи крак, трети другаде.

Много важно е да знаете, че трябва да изисквате да се отваря ампулата ботокс пред вас, и така да ви се инжектира, за да не ви пробутват стара.Ботокса от отворена ампула е добър в следващите 8 часа. Аз имам познати, които се събират по 2-3, и си разделят една ампула при хирурга, като я отваря пред тях. Това става, защото една ампула е много за един човек.Особено ако някой иска примерно само едно нещо- само пчаи крак, само чело и т.н.

И стойте надалеч от Китайският ботокс, който беше напълнил страната.

# 17
  • GYM
  • Мнения: 814
Един въпрос!
Хиалуроновата киселина дали е по-скъпа от самия ботокс?И на мен ми се струва по-добрия вариант....
Наблюдения?
Използват се за различни неща, така че не разбирам какво общо има цената тук. И в интерес на истината цената на филъра или ампулата ботокс сигурно я знаят само доктора и дистрибутора му... newsm78

# 18
  • Мнения: 561
Отговарям веднага. Не знам за китайския ботокс, нямах дори идея  Embarassed. Аз исках ботокс само между веждите, защото от много млада 16-17 годишна там ми се загнездиха бръчките, които ясно, че на този етап бяха ужасни. Платих 150 лв., само за това, 4 боцкания. Ботокс на назолабиални бръчки не се слага. Там е хиалуроновата киселина. Зависи от дълбочината, 1 ампула е около 600 лв., ако са много дълбоки ще трябват 2. Така че на чело се слага ботокс, освен че изглажда бръчките, повдига клепачите.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1
kalinuccia, в коя клиника ти сложиха Ботокс? как се чувстваш сега? знам, че минават 4,5 дни преди да подейства.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
А на гадните бръчки под очите, там може ли да се сложи? А някой да знае цени?
Благодаря Ви, спешно е ще се омъжвам

# 21
  • София
  • Мнения: 16
Много важно е да знаете, че трябва да изисквате да се отваря ампулата ботокс пред вас, и така да ви се инжектира, за да не ви пробутват стара.Ботокса от отворена ампула е добър в следващите 8 часа. Аз имам познати, които се събират по 2-3, и си разделят една ампула при хирурга, като я отваря пред тях. Това става, защото една ампула е много за един човек.Особено ако някой иска примерно само едно нещо- само пчаи крак, само чело и т.н.

И стойте надалеч от Китайският ботокс, който беше напълнил страната.
По този повод, само да кажа, че съм записана в такава група и чакаме още една желаеща.
Става въпрос за София, при д-р Тонев. Ако някоя дама прояви интерес, моля да ми пише на лични   bouquet

 Nelly_k_ , под очите не се слага ботокс. Само на пачи крак, между веждите и на челото.

# 22
  • Мнения: 0
Чудесно... Sick
А някой да каже какво мога да направя с тези бръчки под очите? Остава ми да си ги развъждам, така ли??? Grinning

Мн Ви благодаря

# 23
  • Мнения: 1 685
Много важно е да знаете, че трябва да изисквате да се отваря ампулата ботокс пред вас, и така да ви се инжектира, за да не ви пробутват стара.Ботокса от отворена ампула е добър в следващите 8 часа. Аз имам познати, които се събират по 2-3, и си разделят една ампула при хирурга, като я отваря пред тях. Това става, защото една ампула е много за един човек.Особено ако някой иска примерно само едно нещо- само пчаи крак, само чело и т.н.

И стойте надалеч от Китайският ботокс, който беше напълнил страната.
По този повод, само да кажа, че съм записана в такава група и чакаме още една желаеща.
Става въпрос за София, при д-р Тонев. Ако някоя дама прояви интерес, моля да ми пише на лични   bouquet

 Nelly_k_ , под очите не се слага ботокс. Само на пачи крак, между веждите и на челото.

Намерихте ли човек за Тонев и принципно какви са при него цените?Аз съм от Пловдив,но той така или иначе оперира основно тук в Каспела,та може да се включа към вашата ампула Laughing

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 16
teo_71, при Тонев цената е най-ниската, която открих - излиза около 400 лв. за всички зони. При другите пластични е 600-700 лв. Още си чакаме третия човек  ooooh!

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 11:05 от Лиа

# 26
  • Мнения: 1 685
 PeaceО К-сериозно навита съм-за цената питах,че изчетох по-нагоре нещо за 150 лв Thinking което ме учуди-но може би е ставало въпрос за определена зона само-мен проблема ми е основно в "лъвската" и назолабиалните,за които обаче ще се помисля и за друг вариянт.Междудругото утре имам ходене до Каспела по друг повод  и  ще взема да направя или поне запиша една консултация Tired

# 27
  • GYM
  • Мнения: 814
PeaceО К-сериозно навита съм-за цената питах,че изчетох по-нагоре нещо за 150 лв Thinking което ме учуди-но може би е ставало въпрос за определена зона само-мен проблема ми е основно в "лъвската" и назолабиалните,за които обаче ще се помисля и за друг вариянт.Междудругото утре имам ходене до Каспела по друг повод  и  ще взема да направя или поне запиша една консултация Tired

Записвай, ако има нещо интересно и аз съм на линия, че имам нужда от подновяване Peace

# 28
  • BG
  • Мнения: 2 217
Момичета, някоя от вас правила ли си е ботокс процедура при доц. Балабанова? Интересува ме колко би струвала една манипулациа на чело и бръчки между веждите (пачи крак нямам)?

# 29
  • Мнения: 0
Аз си сложих ботокс на челото м/у веждите и на пачият крак около очите в МА при д-р Етугов и съм доволна .Знам също, че ефекта ще е минимум 4 месеца .

Общи условия

Активация на акаунт