1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 38

  • 28 861
  • 447
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • Мнения: 44
Хм, бих си заложил месечния доход, че ще има щастлив завършек сериала за Шех и Онур. Все пак е приказката за Шехерезада, нали? Но според мен, единственият шанс да получат нужното им спокойствие, е да се махнат от Истанбул. Да отидат в Нова Зеландия или Австралия. Няма кой да им пречи да отгледат Каан и Нилюфер.

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 20:25 от moni74

# 347
  • Мнения: 84
Здравейте момичета как сте Hug

# 348
  • Мнения: 1
Хм, бих си заложил месечния доход, че ще има щастлив завършек сериалът за Шех и Онур. Все пак е приказката за Шехерезада, нали? Но според мен, единственият шанс, да получат нужното им спокойствие е да се махнат от Истанбул. Да отидат в Нова Зеландия или Австралия. Няма кой да им пречи да отгледат Каан и Нилюфер.
Хм, имам опасения, че залогът ти е несериозен.Кой ще ти вземе заплатата,освен жена ти smile3508
Е, все пак е филм, подчинен на политиката на собствениците.Много важно как ще завърши.Все ще има недоволни Joy
Мисля, че този сериал показа едно важно нещо- в съседна нам страна се прави добра телевизия и няма да е лошо да видим още нещо smile3521

# 349
  • София
  • Мнения: 2 079
Мисля, че този сериал показа едно важно нещо- в съседна нам страна се прави добра телевизия и няма да е лошо да видим още нещо smile3521

Ха дано! Пък може и от Нова да ни изненадат и с купен 3 сезон! smile3521   smile3521

# 350
  • Мнения: 44
Заради политиците не се вдигна страната на бунт, но заради сериала ще стане лошо. Ако Нова не го купят до края, не знам какво ще стане... newsm78

# 351
  • Мнения: 1
Инче, аз мисля, че момичетата ще довършат сериала и дори  най- неизкушените ще изгледат сериите в блога на Верчето.

За мен особено важна беше инфото,която ни поднесоха тук особено  шеф, бз, мишел (съжалявам, че не  запомних на всички никнеймовете)за живота в Турция, за нравите, обичаите, други сериали, за политическите пристрастия, дори.
Дали ще победи или не любовта....нима побеждава в живота винаги за всекиго.Лично за мен имаше полезни изводи.Колкото и да харесвам тигрицата Шех, от позицията на майка виждам какво значение да си на едно и също стъпало на социалната стълбица.Как има неща, които се възпитават с годините.
Та, така.Въпреки образа на Шех, за мен Бергюзар Корел е една прекрасна млада жена!

# 352
  • Sofia
  • Мнения: 277
А аз така и не разбрах кога да очаквам края по НТВ, коя серия ще бъде последна за сега?

# 353
  • Мнения: 3 435
Аз вместо запис да поитам стана ли ясно на какво се дължи припадъка на Шех? Аз мисля,че нещо ще изкочи оттам Thinking А четох и една татия тук,интервю с актьора на Керем-нали казва,че края ще е неочакван,да не би накрая да се съберат Керем и Шех?

# 354
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Чак пък да се съберат Керем и Шех, това не е все пак Дързост и простота  Mr. Green
Закупените серии от нова са 66, скоро свършва, май на 24.03.

# 355
  • Мнения: 21
[
Мисля, че този сериал показа едно важно нещо- в съседна нам страна се прави добра телевизия и няма да е лошо да видим още нещо smile3521
[/quote]
Според мен показа много повече:съхрарени  ценности и нравсвеност ,безспорни  таланти,които без излишна зрелищност ни държат в напрежение вече 58 серии ..........и продължават със същото темпо.
Не мога да предвидя края,толкова е  наситено с емощия и напрежение?!?!
Какъв хепи енд ще съотвитства?!?!
Според мен разтърсващо ще е нещо трагично..........не че го желая.
 Sad ooooh!
Х

# 356
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 494
 Hug Здравейте момичета! Ето нещо за вас от мен-
Във ветровития Чикаго там
в щата Мичиган си имаме
една Анна ханъм.
Тя включва се когато ни е нужна
(дали не зърва д-р Картър от Окръжна?)
Горещи снимки,Шехи със сълза-
и преводи,и клипове подготвя тя.
А наша Шеф обходи древен Кайро,
и липсваше ни тя безкрайно!
Но вече върна се при нас
следиме постовете и в захлас!
Фират Ханъм сънувала Бурак
но нещо тъжна ми се види пак?
Че вчера червената единайсеторка
отнесоха от''Мърсисайд'' четворка!
Ама не съжалявай,не дири им ти кусур-
от утре гледай пак Онур!
Мелек, Керем, Бену,Бурак-
героите ни се завръщат пак!
Звездичка уж лалета си отглежда,
но за Халитчо скришом се оглежда!
А пък Ренате има си Артур,
но точи се на синеокия сладур!
Гласувайки с 16-10-мон амур
безбройни фенки кат стрела
изсттрелват се от Байконур-
и....хооп във Стамбул при Онур!
Надничайки към Българско сегиз-тогиз
ръка протяга той- Хош гелдиниз!
Омаяни,треперещи отвръщат-Хош булдук!
И хвърлят Шехразад във страшен смут!
Добре че наближава месец май-
и радост най-голяма се подготвя(май?) married
Оглеждат лятна вила във Чешме-
дано изкарат си добре!!!! luvbed txtloves luvbed

Ах,мила Шмети! Щях да те изпусна!
Но яхта''Сурийя''платната спусна!
Керем в костюм копнее пак на кея-
със дар за тебе- истинска марбея!
И твоите крилца припряно пърхат-
две влюбени сърца щастливо мъркат! hug newsm51

# 357
  • София
  • Мнения: 2 079
redemi,

  love001 smile3521

 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10

# 358
  • Мнения: 3 695
Гаджето на Тарду е исключително несинпатична дама. Жалко за пропиляната му възможност да си хване някоя по-така, като Шех и Бену.

# 359
  • Мнения: 2
redeminewsm51 newsm51 newsm51
Всички поетеси сте страхотни  smile3501 smile3501 smile3501
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт