1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 38

  • 28 900
  • 447
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 34
звездичка  Hug - разбрах че не си пред компютъра. Вече успях да гледам първо 83 епизод, а утре и пропуснатите серии - в блога е много добре оформено, благодаря.

За музиката - спомняш си, че клиповете бяха първите ми опити да открия повече за Карач- сега имам по- подредено и обстойно инфо. Като стана готова - ще го поместя, а ти прецени кое и как ще допълниш!

ерика, http://www.youtube.com/watch?v=gtBIRSyauLo е началото на Кaybollan yillar - много ми го препоръчаха - много хубава любовна драма - има и "български елемент", а  Yagmur Zamani ( как се превежда точно?) - наистина  филма започва с концерт на Карач - http://www.youtube.com/watch?v=VOt4X7KPV88.

Явно, трябва да ги започна да ги попреглеждам.

# 91
  • Мнения: 7 914


За музиката - спомняш си, че клиповете бяха първите ми опити да открия повече за Карач- сега имам по- подредено и обстойно инфо. Като стана готова - ще го поместя, а ти прецени кое и как ще допълниш!


  bouquet
 аз дори симисля, дали музиката да не се качи в блога? Thinking
 както и значението на имената?

все пак всичко е за  филма, нали така? Thinking

и да кажа, че днешната серия, сигурно, ще я кача в блога утре, че днес нещо не съм в час Blush

# 92
  • Мнения: 75
звездичка  Hug - разбрах че не си пред компютъра. Вече успях да гледам първо 83 епизод, а утре и пропуснатите серии - в блога е много добре оформено, благодаря.

За музиката - спомняш си, че клиповете бяха първите ми опити да открия повече за Карач- сега имам по- подредено и обстойно инфо. Като стана готова - ще го поместя, а ти прецени кое и как ще допълниш!

ерика, http://www.youtube.com/watch?v=gtBIRSyauLo е началото на Кaybollan yillar - много ми го препоръчаха - много хубава любовна драма - има и "български елемент", а  Yagmur Zamani ( как се превежда точно?) - наистина  филма започва с концерт на Карач - http://www.youtube.com/watch?v=VOt4X7KPV88.

Явно, трябва да ги започна да ги попреглеждам.


Време за дъжд-Дъждовно време     - Яаамур Заманъ.  bouquet

# 93
  • София
  • Мнения: 34
 Малко се забавих- погледнах айдълите ..........

Звездичка, добра идея - когато стана готова - ще  пусна инфото Simple Smile
 ерика,   bouquet Аз вече имам какво да правя , докато чакам Нова с новите серии

Какво стана с гласуването - голяма емоция , голямо нещо. Чета за подкрепа от румънците - аз пък имам инфо, че те първи са се включили  я анкетата , и турските администратори знаят за тях, а сигурно и за нас  вече. Я да отида малко да поцъкам!

# 94
  • Мнения: 117
Днес гледах пак старите серии.Мисля,че в 7 серия имаше разговор между Севал и Перде.Говореха си затова колко искат внуци,но синовете им даже и не мислели по този въпрос.Тогава Периде сподели,че Онур преди не е бил толкова суров към жените,но раздялата му с Нийл,бившата му годеница,го е променила.Заради нея той бил натрупал гняв и недоверие към женския пол.

# 95
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
 Hug Шеф,
защо така ме зарязахте вие......
може ли такова нещо Sad

# 96
  • София
  • Мнения: 2 079
Леле! Не мога да ви изчета писанията и страстите, изляни в тях!  #Crazy

Добре си ни дошла отново, Шеф! newsm51 Много ни липсваше!

Казах ви аз, че всяко едно действие е набелязано внимателно от сценаристите по-рано, в сериите. Като се върнеш назад и гледаш записите на сериите откриваш нови и нови неща!
За Нил Онур само спомена на Шех, че е имал годеница, ама нищо повече не й каза, а отложи да й разкаже някога. Севал и Периде пак я споменаха, както написа pijo 82 по-нагоре.
За развоя на Шех в 83 серия няма да пиша, ама и тя се предполагаше, ако се върнем в сериите назад.
Бели Букви: Шех си мисли, че Онур е разказал за черната нощ на Надиде и Бурхан, а изобщо не може да предположи, че в дъното на цялата кал е Керем, с неговите разследвания, докато искаше да спечели Шех, както и с неговите необмислени изневерни излияния пред Еда. Когато Шех и Онур се срещнаха пред кабинета на полицая, в участъка, при сцената с детето, Онур просъска, че не той, а Керем е издал всичко за "черната нощ", но Шех май не искаше да го чуе. Предполагам сега докато Керем не се събуди Онур ще лежи в затвор, но няма да каже нищо за въпросната нощ. Онур е точен, постъпва джентълменски, ама Шех .... Тя е за бой, защото действа първосигнално и не иска да чуе нищо друго, освен собствените си мисли!

Извинете ме за дългия пост с бели букви, ама ми дойде музата да разсъждавам.  Embarassed

# 97
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ей, имам чувството че съм извънземна. Още не мога да си доспя. Другият вторник дружките ми да са строени плътно до мен....майтап
Обаче наистина хем ми се спи, хем ужасно ме боли глава.

ББНапълно разочарована съм от Шехерезада, направо думи нямам. как може да обвинява без да е изслушала становището на отсрещната страна. Тя е чудовищно самонадеяна, да се кандидатира за светица. Горко му на Каан с такава майка. нищо чудно сега да се появи журналистката.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 079
Мишел, дай едно рамо на превода на трейлъра на 84 епизод.
Ще го копи/пейстна тук, но с бели букви, за да не се изкуши някой да го преведе и да сбърка.
Бели букви за предстоящия 84 епизод:
inbir Gece Yeni Bölümüyle 17 Mart Salı Kanal D ekranlarında..
Onur’un aklanması Kerem’in yaşamasına bağlı!
Hikâyesi yepyeni bir ivme kazanan, başarılı rejisi ve usta oyunculuklarıyla bu sezona da damgasını vuran Binbir Gece, nefes nefese izlenecek yeni bölümüyle bu hafta ekranlarda..

Onur işlemediği bir suç nedeniyle emniyetteki sorgusunda ter dökmektedir. Herkes yoğun bakımda yatan Kerem’in hayata dönmesini beklemektedir. Onur’un aklanması Kerem’in hayata dönmesine ve Eda’yla ilişkisini itiraf etmesine bağlıdır.

Kerem’in Eda’nın evinde unuttuğu kol düğmeleri Bennu’ya yeni bir hayal kırıklığı ve kriz yaşatır. Kendine oğlu Kaan’la yeni bir hayat kurmaya çalışan Şehrazat bir mimarlık ofisinde işe başlar. Burhan, unutkanlıkları ve asabiyeti nedeniyle evde huzursuzluk yaratan Nadide’ye söz geçirememektedir. Yeni ticari girişimleriyle kendine güveni gelen Ali Kemal Füsun’a büyük bir sürpriz yapar. Şehrazat’ın Onur’dan boşanmak için açtığı dava sonuçlanır…

Kerem hayata dönecek mi? Onur cinayet suçlamasından aklanabilecek mi? Polis Eda’yı yakalayacak mı? Şehrazat Onur’dan boşanacak mı?
  newsm78

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 22:12 от инка62

# 99
  • Мнения: 163
Къде мога да ги гледам последните епизоди 83 и 84

# 100
  • София
  • Мнения: 2 079
В youtube-то.
Страхувам се, че 84 няма да можеш да гледаш, защото още не е излъчен, но има трейлъра към него.
Пишеш Binbir gece 83 или 84 в търсенето и гледаш на части сериите, ама на турски.  Hug

# 101
  • Мнения: 21
Въпрос към момичетата, който превеждат сериите, след 66-та- дали няма да е добре да се говори с момичето, което качило първа серия със субтитри. Да съдейства и за останалите серии, защото, не искам да умаловажа трудът ви, но удоволствието от сериите ще е по-голяма ако те са със субтитри.

Дано да няма обидени.  Simple Smile
ТОЧНО ТАКА!!НЕКА ДА Е СЪС СУБТИТРИ .Много по-истинско ще е .
И Браво на поетесите!  bouquetСубтитрите може и в рима ако се наемат.  bouquet

# 102
  • Мнения: 21
Здравей Шеф и от мен хош делдин!
Изгледах сериалите до 69 вкл.Подобно  на коментара ти за спада в драматичното за 82 и 83 ............
И аз усетих ,че връзката мужду 66 и 67 е нелогична.С много силен финал на 66 и ..........все едно нищо не е станало в началото на 67?!?!
но въпреки това филма е невероятен!
16 -10 и 38 -10 ангажирах всички познати

# 103
  • Варна
  • Мнения: 2 942
То е ясно, че със субтитри ще бъде най-хубаво...Но си мисля, че ставаме прекалено  нахални. Не стига, че има преводи на сериите, ами сега и субтитри да ни се сложат. Все пак момичетата си имат и друга работа. Така, че би трябвало да се задоволим стяхното решение, а не да нахалстваме  Peace

# 104
  • Мнения: 248
Въпрос към момичетата, който превеждат сериите, след 66-та- дали няма да е добре да се говори с момичето, което качило първа серия със субтитри. Да съдейства и за останалите серии, защото, не искам да умаловажа трудът ви, но удоволствието от сериите ще е по-голяма ако те са със субтитри.

Дано да няма обидени.  Simple Smile
Аз нещо не можах да разбера? Къде е първа серия със субтитри на БГ, а и другите серии които са по-напред от Нова ТВ? Благодаря предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт