В ПАзарджик Великден цветен наближава- в къщи само мъжо с яйцата си остана

  • 18 234
  • 322
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Добро утро,
днес времето се очертава слънчево  Nature Sunny хайде на разходки  1stroller 1swing newsm63


# 16
  • Мнения: 2 577
Само дето много ДУХА, Теди Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 483
Ще слагам още баласт в количката Mr. Green

Днес ще дупчим на каката ушите, онзи ден като ревна, че всички в градината имали обички ooooh!
Вече уж може сама да взима решения, ще я видим дали няма да се откаже пред ..."дупчалника" Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 511
  Добро утро,мислех нещо да пиша,ама Нина от твоята жар-птица...красавица,вече забравих мисълта си  Laughing

 Joy Joy Joy
Е,не....тази жар-птица ме довърши.  Hug

Вече и аз съм на линия. Уж сме здрави вече, ама ме е страх да кажа. Praynig

Без болести вече,аз таки си казвам всяка сутрин!
Дано и при вас всичко вече да е наред.  bouquet

Соня,
какво направиха господата? Не им се сърди,де! Flutter

# 19
  • Мнения: 305
Нина, къде ще и дупчите ушите? Ако си доволна препоръчай местото, че нали и аз имам мацка вече, пък има вече два чифта обички много сладки! Знам, че на Благовец било много добре да се слагат обеци, по бързо зараствали дупчиците! Благовец е на 25-03!

Момичета препоръчайте ми моля ви добра козметичка! Имам спешна нужда от почистване на лицето, кожата ми е станала една суха!

# 20
  • Мнения: 227
 Аз навремето си дупчих ушите в дома на красотата,но това бе тъй отдавна,че сигурно вече не съществува този салон,а аз пораснала девойка бях,но си спомням,че не болеше ,с пистолет ми ги дупчиха и ставаше за секунда време.
  А времето си е мартенско,а духането се питам,от сезона ли зависи ? Mr. Green

# 21
  • Мнения: 529
Много духа,ми то си е женско време,не се учудвам  Mr. Green

Gwen,ще им тегля един бой и на двамата,та да се осъзнаят.......ми те се мислят за бебета,и тях да дундуркам  Naughty

И ние се замисляме за дупчене на ушите,но не знам дали не ни е рано.
Яна е специалист в тази област - тя да каже  Heart Eyes
За процедурата препоръчвам Санитарния магазин в двора на МБАЛ  Hug

# 22
  • Мнения: 131
Здравейте и от нас. Да се запишем и ние в новата тема. Заглавието е много готино.
Ние се гледаме с децата , че на вън наистина много духа и ще пропуснем разходката. Пожелавам ви лек и усмихнат ден.

# 23
  • Мнения: 413
Ох, и ние сме на тази тема - всеки ден ме увещава да и слагам обеци.Имам подозрения, че баба й я подкокоросва, ама... Wink
Вече почти съм се навила, само ме притеснява да не се уплаши или да я заболи и тогава ще стане страшно, ще се покаже лъвския характер.Пък има варианта и с едно пробито ухо да си остане... Crazy
Та ще умуваме още.Иначе да - на Благовец казват, че се пробиват, за да зараснат по бързо. Peace

Да не забравя - заглавието е супер! Peace
Само хубави новини да има в темата.И повече никакви болни! Naughty
А с тази жар птица... Mr. Green ...за малко да събудя Вики.

 

# 24
  • Мнения: 3 483
Мъжът ми е духовит от...... духовитото време  Mr. Green

Сега за дупченето ooooh! ooooh!  Знам си аз какво ще стане , ама .... пуста щерка.... Как видя лежанката и каза НЕЕЕе, викам й - добре, мамо , няма.   Лелката беше много мила, даже й каза , че ще й пръсне спрейче, та нищо да не усети, даже бях навита да си дупна аз първо още една дупка Mr. Green, барем се престраши, ама....не. Показа й лелката хубавите обички, но то горкото вече беше уплашено. Като излязохме вън, като ревнаааааа - искам , та искам, ама ме е страх, мамеееееее!
Хем й казах, че ще седне у мен и ще й държа ръчичката..... Не щя.

Жената и тя каза - или като бебета, или после чак като ги затресе пубертета ще се надупчат Mr. Green
Та това с нашите обици, отложихме ги Laughing

Иначе е в барчето в битовия комбинат, вътре е козметичката.

Добър козметик не мога да препоръчам, не съм ходила никога за съжаление Embarassed

Днес видях Стефи да кара количка , татко му го пазеше. Мислех да пратя поздрави на Ивето, но ги пращам тук Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 577
За перфорирането на уши - даже диплом имам Mr. Green
Сега обаче не ходя в магазина и за това свеки дупчи наред.
Санитарния магазин извършва тази услуга - 8лв. е.
 Само на еднаприятелка при мен се случи - детето си тръгна с една обица. Laughing
Дупките не зарастват в никакъв случай - стига да не решите да махате обеците. Дупчила съм и бебета директно от родилното ми ги довеждат. Ако преценя - връщала съм.
На Благовец се дупчат ушите по принип за драве - такъв е обичая. Лудница е! Даже идват с камери да увековечат събитието при перфорирането. Татковците са мноого бъзливи Mr. Green
Първите дни не трябва да се мие главичката, а после с Левокорт спрей или Бивацин се пръска за всеки случай.

Наистина след 2-3 годинки е ужас да се пробиват ушичките, че ритат яко, ама нито е болезнено, нито страшно. Важно е да имаш подход. Слагаме бонбони, лакомства, фибички и занимаваме дечулригата Heart Eyes

# 26
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Здравейте! Сега се прибрах от София - там е голям студ.
И да се похваля Embarassed - вече съм дипломиран учител по Английски език и литература в среден курс. Simple Smile
Желая здраве и усмихнат уикенд на всички.
http://vbox7.com/play:c1c16b97

# 27
  • Мнения: 227
Mirna74 ,честито! Hug



http://vbox7.com/play:c1c16b97

 песента на Лили за вятъра,ей тъй я виждам аз ...

# 28
  • Мнения: 941
И да се похваля Embarassed - вече съм дипломиран учител по Английски език и литература в среден курс. Simple Smile
Поздравления  Hug 
В тази връзка работиш ли някъде по специланостите ?

Никол ми беше на 7-8 месеца когато и продупчих ушите - даже забрави да изплаче  Laughing

А за козметик - с две ръце препоръчвам козметичката си. Ходя при нея от 7-8 години. Мими се казва. За лицето даже водя и Никол и нея да почиства, аз предимо за "кол'маскиране"  Mr. Green я позлвам. Много е офръчна. За 23 минути ме "оправя" цялата  Mr. Green
Ако се интересуваш , ще ти дам телефона и , защото е само с предварително записване Peace И моята кожа е много-много суха  Thinking  А като бременна ми беше много хубава, явно трябва да бременея за да съм убавица  Joy
Ааааа на козметичката салона се намира до Жилищен Комплекс "ЧИНАРА" - бул. Стамболийски, точно преди новата дълга кооперация с многото магазини, в пресечката в ляво. Има табела така че лесно се намира....Има и фризьорско ателие там.

# 29
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
bravo,temata e super newsm10

Общи условия

Активация на акаунт