Отговори
# 15
  • Мнения: 543
И аз докато кърмех, през нощта неудържимо ми се прияждаше шоколадец Simple Smile През целия ми кърмачески стаж от 1 г. и 1 м. хапвах доволно, но не съм напълняла. Като отбих, качих 1-2 килца.

# 16
  • Мнения: 175
През цялата бременност се хранех нормално и не усетих, че съм бременна. Веднага след раждането бях същите килограми, каквито и преди да родя. Но сега кърмя и имам страхотен апетит за....ШОКОЛАД! А през бременността не съм имала подобни желания, почти не съм яла сладко, освен към 9-ия месец.
Но сега се чудя какви са тези апетити, нормално ли е това и докога ще продължи?! newsm78



Това все едно аз съм го писала. Дори се шегувах,че бебка така го предпочита млякото-шоколадово. Кърмя вече 4-ри месеца и малко поутихна този 'шоколадов глад',но пак си пошапвам по нещо сладичко,малко,но всеки ден Blush

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми на мен не ми се е случвало Thinking
Иначе през бременността минах през доста етапи ooooh!

# 18
  • Временно
  • Мнения: 788
Грешка от бързане,но ми стана много забавно  Laughing- 30 дни след раждането - такъв апетит, какъвто не съм имала за бялата бременност

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
eva_merry  и аз на това се хиля - не с лоши чувства.

Внимавай с този шоколад докато кърмиш - не е желателно да е в големи количества.

На мен самото кърмене ми докарваше страхотен глад и апетит - та аз съм от тези дето освен от самата бременност, но и от кърменето напълнях. На края бях един слон.  Sick Сега още се мъча да си върна килограмите - битката е жестока и кървава.

Кола ми се пиеше постоянно - направо лудвах от желание за тази напитка. Ограничавах се максимално, но пак доста изпивах.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Две седмици след раждането нямах апетит и сили за нищо.След това обаче ми се ядяха повече и по често различни неща.Така както не ми се ядяха дори по време на бременността.При мен бяха предизвикани и от притеснение , че нямам кърма и течности и айрян , пък с тях и сладичко и тестено и така апетита идва с яденето  Laughing

# 21
  • Мнения: 122
За мен са хормони.
А пък и желанието ти за шоколад е признак на понижена кръвна захар.
Възможно е да са хормони, звучи логично

# 22
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
За мен са хормони.
А пък и желанието ти за шоколад е признак на понижена кръвна захар.
така мисля и аз, обаче ако кърмиш не трябва да ядеш шоколад  Naughty
PeaceАз  след раждането трупнах доста килца и сега се мъча да ги свалям Embarassed Confused

# 23
  • Мнения: 1 121
Явно не съм единствената ooooh! и на мен мнооого ми се яде шоколад, но се ограничавам, щото още имам 8 кила от бременността. И аз кърмя и все съм гладна...

# 24
  • Мнения: 2 334
И аз имах огромен апетит след раждането и най вече към шоклада  Crazy но ми казаха да не ям за да не предизвикам алергия на детето чрез кърмата  Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 748
И по време на двете ми бременностти не съм имала такъв апетит, какъвто имам докато кърмя. Ужас е някакъв просто! Гледам да стационирам поне килата, +5 съм от раждането и ще кача поне още 2,3. Първият път отслабнах скоро след като спрях с кърменето, сигурно и сега ще е така.

# 26
  • Мнения: 122
Не качих нищо с бременността, т.е като родих оставих всичко в родилния дом, но с кърменето и безсънието дойде и невиждания до тогава глад. Успокоих се към 2- ри - 3- ти месец някъде, но бях качила известно количество кг. Сега всичко си е на мястото, продължавам да кърмя вече близо 9м.

Общи условия

Активация на акаунт