Планово секцио - Окръжна или Торакс?

  • 4 025
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Здравей, аз родих секцио в Торакс при Д-р Велевски.Много съм доволна и от доктора и от персонала в клиниката. Всичко мина ок. Белегът от операцията вече почти не личи, не е шит, а лепен.Попитай за тези неща. Освен това упойката е много важна.Аз родих с епидурална анастезия и пълна упойка по време на секциото. След операцията 24 часа ти вкарват обезболяващи през епидуралния катетър /поставянето му не боли/, и мога да ти кажа че не съм усетила почти никакви болки.Ако трябва да родя отново, пак бих избрала същата болница и същия доктор.Леко раждане.Ако имаш още въпроси пиши.
           
написах това за упойките заради този пост,а дали за някой това са глупости или не за мен няма значение,мисля че това е място където всеки може да изкаже мнение.не съм казвала също и че детенцето ми не е било при мен,просто не искаше да суче,може би свикна с шише защото кърмата ми слезе на третия ден.колкото за оплакване,да написах нещо подобно,но това беше преди четири години и наистина бях много объркана.та това е за мен в тази клиника тогава работеха недостатъчно любезни хора,разбира се че не всички бяха такива,но не мисля че това е наи доброто място където можеш да родиш платено.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Родих преди 10 дни в Окръжна болница -  секцио по спешност - ако някой ден имам отново детенце пак бих родила там - оставам с прерасни впечатления от отделението , лекарите , персонала   bouquet

# 17
  • Plovdiv
  • Мнения: 42
Родих в Окръжна планово секцио при д-р Пелев през 2003г. Изключително съм доволна и препоръчвам на всички, на които им предстои планово секцио да се насочат към д-р Пелев. Абсолютен професионалист, има много точна ръка. След операцията нямах никакви болки, шевът беше перфектен и почти изчезна след една година.
Отношението на персоналът в Окръжна беше много добро. Имам само хубави спомени.

Общи условия

Активация на акаунт