ПРОБЛЕМЪТ с детските градини и ясли в Пловдив!

  • 42 753
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 960
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Значи то поначало е нямало и как да стане за 2009-та, ясно. И логично, де, хич да не е, за по-малко от половин-една година няма как да се строи и да е качествено Confused А имаш ли информация дали наистина ще се усвоят тези пари? Ще се случи ли строежа на яслите?

# 961
  • Мнения: 247
За сега не..... трябва да се следи дали ще бъдат включени тези средства в бюджета за 2010. baby_neutral baby_neutral

# 962
  • Мнения: 367
 
От медиите ли обяснения? Хайде по-сериозно вече Tired Първо трябва да се питат кметовете - районни и градски такъв - за тези пари. За какви срокове става дума пише вероятно в предоставените от bg dreamer документи, т.е. с тях може да се задават конкретни въпроси.

Имах предвид, че политиците лъжат по вестниците, а не да искаме обяснение от вестниците. Как така обещават като не се знае дали ще има пари. нека уточняват годините, бюджетите и т.н.т .

# 963
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Ето, че се разбра - 2010 бюджета трябва да излезе, че да се види фигурират ли тези пари или не.
Защото наистина, 2009-та е бил приет още през 2008-ма, т.е. няма как да се впишат и усвоят.

# 964
  • Мнения: 247
Права си ,Бу, но нека не заблуждават хората! Те по същият начин и за здравеопазването така говориха, но още не сме доживели читаво здравеопазване...

# 965
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Ах, недей, НЗОК!

# 966
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Докладвам, че сме приети в Малкия принц - без връзки и без спане пред градината  Peace

# 967
  • Мнения: 8 242
Докладвам, че сме приети в Малкия принц - без връзки и без спане пред градината  Peace

Фукла  Mr. Green

Честито  Hug

# 968
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Вече сме елитни и ние, благодаря  bowuu
Май ще трябва да сменяме колата и мотора или поне да го водя и да го взимам с бална рокля, че да паля кола за 20 метра някак ...  Flutter

# 969
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Вече сме елитни и ние, благодаря  bowuu
Май ще трябва да сменяме колата и мотора или поне да го водя и да го взимам с бална рокля, че да паля кола за 20 метра някак ...  Flutter
Да, марковите дрешки, небрежния, но пълен грим и скъпи чанта и обувки независимо какво работиш и закъде си тръгнала, обикновено са достатъчни, ако съдя по половината родители в нашата градина Laughing Другата половина сме обикновени някакви, дето ходят по дънки и чехли, пфу.

# 970
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... А имаш ли информация дали наистина ще се усвоят тези пари? Ще се случи ли строежа на яслите?

Когато има решение на Общинския съвет, то трябва да се изпълнява  Wink друг е въпросът по какъв начин ще стане това. Но за сега част от парите могат да бъдат гласувани при актуализацията на Бюджет 2009, говорим за планиране, проектиране и т.н. Останалите ще са в Бюджет 2010, за сметка на парите за дупките /поне такова е обяснението на зам.кмета Константинов/. Успоредно с това, още този месец, към министерствата на финансите и на здравеопазването, се подават допълнителни бройки за персонал. Те се заявяват до месец юли, за да могат също да влязат в бюджетите на съответните министерства за следващата година.



...
Май ще трябва да сменяме колата и мотора или поне да го водя и да го взимам с бална рокля, ...

Маркови джапанки също вършат работа  Laughing

# 971
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Докладвам, че сме приети в Малкия принц - без връзки и без спане пред градината  Peace
И ние така! Даже бях подала документите на втория работен ден. Grinning
miss74, вие приети ли сте?

# 972
  • Пловдив
  • Мнения: 71
Честито на всички приети! Не знам обаче как так сте подали документи и втория ден, а сте приети. Ние подадохме към 8,00 часа- но не сме приети никъде. Направо ще се побъркам. Чуствам се толкова безсилна. Навсякъде само ми се усмихват и казват чакайте. Можело зимата някое дете да се откажело...... Sad
А имали такива, които са приети на повече от едно места?
Сори, но съм много огорчена.

# 973
  • Мнения: 8 242
Честито на всички приети! Не знам обаче как так сте подали документи и втория ден, а сте приети. Ние подадохме към 8,00 часа- но не сме приети никъде. Направо ще се побъркам. Чуствам се толкова безсилна. Навсякъде само ми се усмихват и казват чакайте. Можело зимата някое дете да се откажело...... Sad
А имали такива, които са приети на повече от едно места?
Сори, но съм много огорчена.

Sad Това коя градина?

И на мен ми се струва много странно да подадеш молба на 2рия ден .. и да си приет.. Освен, ако не ползваш предимства..

В градините, в които аз подавах, до 10 сутринта вече имаше по 40 подадени молби..

# 974
  • Мнения: 1 053
Докладвам, че сме приети в Малкия принц - без връзки и без спане пред градината  Peace
И ние така! Даже бях подала документите на втория работен ден. Grinning
miss74, вие приети ли сте?

Кате,да приети сме,дано да сме и в една група  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт