Кое е най-странното или откачено нещо, което сте яли

  • 8 371
  • 152
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 586
Уискас Джуниър мирише страхотно на яхния от чер дроб.

# 136
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И аз съм яла котка, но не сиамска. По същия начин на една хижа ме излъгаха, че е заек. Вкусно беше.
Котешка консерва също съм яла- взех го за пастет.
А лимони със сол ям ежедневно- режа на половинки, поръсвам със сол и с малка лъжичка си дълбая.  Simple Smile

А мъжът ми преди години се прибрал почерпен през нощта и бил много гладен. Намерил в хладилника тенджера със сърми и ял, ял, ял- на две на три дъвчел и гълтал. Оказало се, че не били варени въобще-  Sick Горкия после цяла седмица ходил като плондер, а по голяма нужда чак след десетина дни  Laughing

# 137
  • Мнения: 1 817
Това със сърмите ми се е случвало и на мен.
 Прибрахме се с братовчедката ми от дискотека по малките часове. Хванал ни даже и алкохолният глад .Така се зарадвахме на сърмичките върху печката.
На другия ден майка ми добре се посмя, тя само ги била задушила малко. Laughing

# 138
  • Мнения: 2 759
                          За суровите - и вкъщи с брат ми редовно нямахме търпение и ядяхме сурови кюфтета и сурови сладки  Blush. Мама омеси 30 кюфтета, и докато загрее мазнината за пържене една част просто са изчезнали  Mr. Green.

# 139
  • София
  • Мнения: 2 271
Веднъж помагах на мъжът ми да пърли едно прасе. Като го опърли, после се измива и се остъргва. Но като започна да си бели и да хапва от кожтата около "коляното" на прасето, вече не издържах. Като разказах потреса на сестра му, тя каза, че и тя много я обича  Mr. Green (семейство Адамс)

# 140
  • Мнения: 11 571
Имаше едни бисквити РУЕН-натрошавах си 8-9 бисквитки,отгоре изцеждам сока на 2 домата-няма просто такава вкусотия. Mr. Green

# 141
  • по света
  • Мнения: 1 587
Най-странното нещо което съм яла беше в Африка.Едно местно ядене от кокошка,която се готви в кръвта и и с фъстъци опитах го без да знам,но проблема дойде когото видях  че е полусурово.

# 142
  • Мнения: 0
Гълъби и змиорки колко съм изяла... вкусни са ми, разбира се печени, а не сурови.
Аз пък съм яла супа с лайно. Майка ми беше сготвила веднъж без да иска агнешка супа и в един от кокалите било останало черво съответно вътре с лайно. Аз като най гладна едва изчаках да стане супата и почвам да нагъвам. А то смърди на лайно та се не тряе. Ама аз съм сигурна, че няма как да има лайно и продължавам да ям като си внушавам, че ми се струва, че мирише. Докато не хванах от някъде попаднало ми черво и почнах да го дъвча и същевременно да усещам как устата ми се пълни с лайно.  Close. Невероятно преживяване. Изхвърлихме 1 казан с иначе много хубава супа, но аз си останах единственият хапнал си лайнанце  Sick


ауу, и аз един път хапнах лайненце Sickчоплех си семки и познайте...миша дарадонка... Sickбеше ужасно Sick

# 143
  • Мнения: 2 757
LadyGaGa , не знам дали е било миша дърдонка. На мен ми се е случвало същото със семки, но си е било семка, която просто невероятно мирише на лайно. Кошмар направо. Първо на сестра ми и се случи и умрях да се хиля с физиономиите и като си я беше хапнала. И след 2 дни попаднах на същата находка, само дето бях на раходка навън и се изложих пред много повече народ  Laughing

# 144
  • Мнения: 17
А на мен най гадното нещо което съм яла беше в Австрия..Понеже много обичам сладкото видях едни малки пастички в една сладкарница -- кръгли покрити с розов марципан..Изглеждаха чудесно и накупих 10 броя..За да почерпя в  къщи след завръщането си....Но каква беше изненадата когато раздадох пастите на близките си .... всеки отхапваше по веднъж и плюеше..Беше направо отвратително..Лепкаво пихтиесто без никакъв вкус..Лепнеше страшно по зъбите и не можеш да го преглътнеш..Лепнеше и по гърлото.. Sick А преди това там бях купила и щрудел -- вътре с някакъв зеленчук и отгоре пудра захар... newsm78..А по черноморието в Турция ядох панирана хамсия, хамсия в гювече, хамсия на туршия ,хамсия в баница хамсия с ориз, хамсия с картофи, хамсия в палачинка, кюфтета от хамсии, хамсиена супа, хамсиена яхния, хамсия в тесто ,хляб с хамсии и като за капак -- баклава с хамсия...Май имало и халва ама не съм яла. newsm78.А при мен в Чанаккале за най голямо лакомство се счита халвата от сирене..Прави се от пресен кашкавал... Money

# 145
  • Мнения: 0
LadyGaGa , не знам дали е било миша дърдонка. На мен ми се е случвало същото със семки, но си е било семка, която просто невероятно мирише на лайно. Кошмар направо. Първо на сестра ми и се случи и умрях да се хиля с физиономиите и като си я беше хапнала. И след 2 дни попаднах на същата находка, само дето бях на раходка навън и се изложих пред много повече народ  Laughing

NikiFin,незнам дали е било миша дарадонка,може и от плъх да е било  Joy ама във всички случаи си беше лайно.само като се сетя и... Sick

# 146
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 951
Гнила акула - ферментирала в собствените си сокове, воняща отвратително на амоняк - миризмата е толкова остра, че е наложително да си запушиш носа докато опитваш.
Да не си участвала в Страх?


Мне. Това е национално исландско ястие. Имах мерак да опитам. Догодина пак, че от вонята не си спомням какъв вкус имаше...   Mr. Green

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
искам да попитам панирана пица как се прави  Praynig

яла съм цвят на акация като малка. също така суши-то ми е отвратително. също така макарони със сирене и захар  Sick , боб със зеле, скариди...

веднъж опитах пържени картофи с оцет(типично за англичаните) - не ми хареса.

като малка веднъж съм яла чаша нагости на кумата ни  Joy




# 148
  • Мнения: 2 757
Макарони със сирене и захар за мен е оригиналния начин за приготвянето им. От как съм се родила така са ме научили да ги ям в къщи и сигурно затова са ми нормални. На едно море си спомням имаше макарони на стола и като ни ги сипваха ни питаха със сирене ли ги искаме или със захар и аз бях много учудена как така само с едното, защото ми се струва адски гадно само със сирене или само със захар  Sick
Боб със зеле не съм яла ама ми изглежда вкусна комбинация  Blush

Сега ще ви споделя какво вечеряхме, една от любимите манджи на мен и мъжа ми. Свинско филе, сурово месо около половин килограм на парченца се запържва в олио и къри.  Наразват се на парченца 4 големи ябълки и 4 големи глави лук. Всичко се омешва, сипва се вода една чаша и се запича за около час на фурна в тавичка. Разбира се сол на вкус се добавя преди това. Яде се с бял ориз примерно. Много е готино  Peace

# 149
  • Мнения: 389
Не съм много гнуслива, хапвала съм кайма от малко магаренце, мозък, охлюви си ям с апетит, но ми е жал процеса на варене (слагат ги в тенджера, за да се покажат и после живи ги пускат във врящата вода). Заради бас съм изяждала зелено сурово водорасло, директно от морето. Като дете съм яла съм едни горчиви бели цветенца, овчарска торбичка, смукала съм сладкия сос на петуниите, на село веднъж съм близала сол от тази на овцете.

Само буболечки не бих могла да хапна и животински очи.

Общи условия

Активация на акаунт