ЕТО И МОЯТА ПОТРЕСАВАЩА ИСТОРИЯ, КОЯТО ЩЕ СПОДЕЛЯ С ВАС!

  • 10 842
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 547
Какво можем да направим ние,за да се променят тези закони.Как така децата нямат права.А жената която го е носила 9 месеца и тя ли няма права.Още от 6 г.с. децата ни са живи същества с туптящи сърчица.Как е възможно в 21 век да не може да се търси отговорност за мъртвородени деца по вина на лекарите.Това е безумие.Нека някой с юридическо образование да каже как да напишем петиция или някакъв документ с нашите подписи,за да може да послужи като основа за промяна на тъпите закони

# 76
  • Мнения: 170
Цитат
Така и направих заведох дело,стигна се до апелативна прокуратура.Отказаха ми,защото не се касаело за живо родено бебе!!!!Идваше ми да се гръмна.Съда защити виновника за нашите страдания.Няма справедливост в нашата държава.

Цитат
да, аз търся справедливост, но бг Прокурор-арменец, ме попари с отказа си, че носената от мен рожба няма никакви права, защото още не било 4овек, когато се роди ставало 4овек, а как да стане това, като некомпетентен аг д-р ми твърдеше, 4е не пренасям, а то бавно и сигурно гаснело в мен от седмици и трябваше само да ме прати да ми придизвикат контракции, но той за ежеседмичният му некадърен, но платен видеозон се е полакомил, и така уби моето беб4е, но бг прокурор не вижда предмета на престъпление...

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 20:40 от Шери

# 77
  • Мнения: 93
Аз съм за пускане на Петиция срещу безхаберието на лекарите в държавата ни. Вече всеки втори има медицинска диплома и не му пука, че се разполага с човешки животи. Още по-страшно е, че вредят на децата. Честно си признавам, че ме е страх да отида на лекар.  Naughty Но една бременна жена няма как да не посещава гинеколог. Според мен единственият изход е да нададем вой и да тръгнем и по медиите. То вече всяко чудо за три дни, но ние ще направим така, че на всеки три дни да има по едно чудо и така да разбудим заспалата ни държава. Само ние можем да си помогнем. Управниците ни ни гледат отгоре като стопанин, който гледа агънцата си. Аз ще подпиша петицията. Ако някой е по-навътре в нещата нека ни даде информация и начален старт и да поемем по трудния път.  #Cussing out

# 78
  • Мнения: 1 544
Molq da me izvinite,4e pi6a na latinica ,no 6te bada kratka!
Sigurna sam,4e ot sadeben proces v tozi slu4ai polza nqma da ima,naprotiv-6te bade o6te po-travmira6to za tova semeistvo.Az sam saglasna da publikuvame imenata na tezi nekadarnici i istoriite si nakratko,za da ne sme goloslovni.Tova ne moje da prodaljava!
Koito se interesuva-6te pro4ete,koito iska-6te povqrva!Az li4no moga da zapo4na s trima ot tqh,i to bez gram pritesnenie,za6toto me belqzaha za cql jivot!Ne bih jelala drugi da minat po moq pat...
Neka napravim takava tema!

# 79
  • Мнения: 170

Има вече такава тема! Има вече даже две такива теми! Но ето че повечето от вас не са ги чели, не са ги забелязали. Разберете, да се пишат теми не е достатъчно!

# 80
  • Мнения: 170
"Лекари, причинили смърт на деца поради некомпетентност и невнимание", - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287106.0

"Лекари, причинили смърт на деца - да ги изобличим!", - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383454.0

Да не говорим за хилядите теми "Черен списък - гр. еди кой си".

Всички тези теми продължават да се пълнят всеки ден.

# 81
  • Мнения: 41
Не съм на себе си от яд #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Какво безхаберие, какви ужасни лекари!!! Потресена съм

Общи условия

Активация на акаунт