хайде да поразсъждаваме

  • 1 402
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Андариел, айде сега ти пък дефинирай стари и млади. Кат' сме тръгнали да слагаме в рамки, да е пълно. Слагането де. Mr. Green

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Няма такова изследване, хора.
Спрете се.

Разсъждавайте.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Как искаш да ти го дефинирам - откъм културни нагласи или биологически?  Wink Защото за мен културните са менте работа и търсят начин да се нагодят към това, че хората да се женят и създават деца все по-късно. Съгласи се, че няма да е много приятно да се каже на една жена на 35, че ражда късно първото си дете, а биологически си е точно така. При жените е ясно - като ги тресне критическата вече са остаряли. При мъжете има някаква отсрочка, но пък тогава повечето жени не ги харесват.
Под стари аз лично разбирам мъже над 50.

# 18
  • Мнения: 606
Разсъжденията развалят лицеизраза.

# 19
  • Мнения: 5 370
Няма такова изследване, хора.
Спрете се.

Разсъждавайте.
Еми от разсъждения ме дефинираха като "стара майка". Ко да ти кажа повече. Whistling
Отказвам да разсъждавам по-нататък.

# 20
  • Мнения: 3 634
Разсъждавам, че интелигентността се дължи на обкръжението и възпитанието. Близо до нас живее 12 годишно момче, което не знае ляво-дясно и твърди, че живее в къщата със зелената порта. Името на улицата не му е известно!  ooooh! От друга страна синът ми е на 1,5год и може да си пуска сам двд-то като си сменя дисковете и зарежда пералнята.

Аз съм дете на 35-годишни и съм по-практична и рационална от сестра ми (с 15 год. по-голяма), но това и според родителите ми се дължи на тяхната опитност в отглеждане и възпитание. Тя пък е безкрайно талантлива в изкуствата, а мен там изобщо ме няма.

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Ето, виждате ли колко хлъзгаво е това с възрастта! Сега всяка майка, родила над 30 се обижда, ако някой дори намекне, че възрастта й за раждаща за пръв път е повечко. По сегашните стандарти се оказва, че съм родила твърде рано - "само" на 28.  Laughing

# 22
  • Мнения: X
А ако и майката и бащата са по-възрастни ? Щото айде, онова с по-възрастния баща някак си си го представям, ама какви ще са тези по-възрастни майки, дето масово ще забременяват от по-млади бащи не знам...
Не ми се отдават разсъжденията днес.

# 23
  • Мнения: 5 370
Офф топик-Бутински, колкото пъти ти видя титлата, толкова пъти си те представям с камшик. Но и парченце бисквитка, за награда. Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Ще се компенсират.
Абе, това, австралийците като ги напече и се чудят какво да измислят!

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Абе, това, австралийците като ги напече и се чудят какво да измислят!

А това българите, като видят нещо надраскано в някой сайт, без автор, източник и каквото и да било доказващо истинността на написаното, могат да се впуснат в страхотни разсъждения и нищо не може да ги спре.

Евала за ентусиазма Simple Smile

# 26
  • Мнения: 984
Ако изобщо е било проведено подобно изкледване сред 33 000 деца в Австралия, то не е валидно за българската популация. Освен това не се споменава методиката, с която е проведено - абсолютна глупост е това.

# 27
  • Мнения: 940
Никога не съм разбирала необходимостта от такива изследвания...

# 28
  • Мнения: 12 665
Мен явно хич не ме бива в разсъжденията, защото съвсем се забърках. Все пак детето се прави от двама. Възрастен с млада, млада с възрастен., и изобщо комбинации.  А в повечето случаи са на една възраст.

# 29
  • Мнения: 1 817
Много е несериозно.
Но пък ние сме в 10 -ка. Трябва да сме гении Laughing

Общи условия

Активация на акаунт